All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.

Saturday, 23 July 2011

Blerim Destani, Intervista Panorama Plus, Korrik 2011

Blerim Destani: Lidhja ime me Ariten ka ekzistuar vetem ne fantazine e saj

Aktori i njohur Blerim Destani gjithmone ze vend ne media per projektet e medha te cilat i lanconh here pas here, por shpesh here edhe per thashetheme te ndryshem te cilat lidhen me jeten e tij private. Ne nje interviste qe “Panorama plus“ realizoi me aktorin, ai tregon per projektin filmik ne Holande, kampanjen per “Red&Black“ se bashku me Lorik Canen dhe Eliza Dushkun, pastaj rrefehet edhe mbi intervisten e Arita Fejzullahut dhene jave me pare, per marredhenien me Albana Osmanin dhe shume gjera te tjera. T’i zbulojme se bashku…

Blerim si ishte te pozoje krah nje modeleje seksi?
Ishte nje angazhim profesional, dhe si cdo angazhim per mua, perkushtimi maksimal eshte i domosdoshem. Ne fillimet e karrieres sime kam pasur momente kur ndjenjat me duhej t’i kontrolloja me shume, por tani jam ne nje faze kur ato me jane bere pjese e punes. Edhe une edhe modelja seksi, e beme punen qe dime ta bejme, me se miri.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online