All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.

Saturday, 17 August 2013

Revista PANORAMA PLUS - 17 Gusht 2013

Revista PANORAMA PLUS - 17 Gusht 2013
Revista PANORAMA PLUS, 17 Gusht 2013
  • Rozana; Jeta e re ne Rome, oferta qe e tundoi
  • Megi Ajtyresa e zhveshur nga kostumi i politikes, fotot seksi ne plazh
  • Ermela e "BB4" joshet nga kinemaja, i ofrohet roli i agjentes ne nje film shqiptaro-amerikan
  • Jolanda Dhamo tenton rikthimin dhe suksesin e viteve '80, foto ne plazh
  • Blendi Klosi pushime pasive ne Lagunen Blu, luan tavell me shoket
  • Kejsi Tola, vetem 20 vjec, dhe problemet me barkun e pengon te ekspozoje linjat
  • Erion Zeqiraj, pas pushimeve ne Vlore, i karikuar per hapjen e pub-it te tij
  • Iliri i "BB6", pushime erotike ne Borsh me Anisen. Eksperienca e pare si moderator i "Miss Bikinit"
  • Festa vazhdon per Anaid Kalotin: Pas pushimeve kam planifikuar 10 dite aventura ne Tajlande
  • Marsela Cibukaj nuk e fsheh dot ne plazh trupin "XXL"

Monday, 12 August 2013

Kengetari Meti falenderon diven Adelina Ismajli

Këngëtari i hitit 'Dashurinë nuk mund ta paguj' ka gjetur pak kohë mes shumë angazhimeve që të pushojë në bregdetin e bukur të Budvës.

Eshtë ky këngëtari atraktiv dhe i dashur për publikun shqiptar Meti Berbatovci, i cili është rikthyer në këto ditë të nxehta në vendlindje, por edhe duke u relaksuar për të rinisur më tej një tjetër sezon pune.

Këngëtari të gjithë suksesin ia dedikon divës së muzikës shqiptare Adelina Ismajli, pasi ka qenë ajo një shtysë e madhe për artistin e ri, dhe falë asaj ai është sot këtu.

Meti do të sjellë të tjera hite, dhe natyrisht se do të jetë ndonjë tjetër këngë me firmën e të madhes Adelina Ismajli.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online