All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Adelina Berisha. Show all posts
Showing posts with label Adelina Berisha. Show all posts

Sunday, 15 September 2013

Ilir Balija, mik me te famshim ne Gjermani

Një foto interesante mes miqsh në qendër të Gjermanisë, ku ne interesohemi të dimë se kush janë këta, apo thënë ndryshe me kë është i shoqëruar organizatori i suksesshëm dhe menaxheri i shumë artistëve në Diasporë, Ilir Balija.

Ja ku e zbulojmë se ai ndodhet afër me më të bukurën e Gjermanisë, Caroline Noeding,  ndërsa ajo në krah me të dashurin e saj , i cili edhe ai është shqiptar i njohur në Gjermani dhe jo vetëm, boksieri Robin Krasniqi, kammpion në WBO Europamister.

Ata kanë shijuar një pije në rihapjen e Golden Club të biznesmenëve të njohur vëllezërve Krasniqi, të cilët ishin të ftuar specialë në Gjermani, ndërsa për Ilirin nuk është hera e parë që qëndron me femra të bukura dhe personzhë të njohur edhe në botën gjermane.

Wednesday, 24 July 2013

E gjithe vemendja te te pasmet e Adelines

Nuk është se është ndonjë këngëtare shumë e gjatë, por gjithmonë lakohet për sensualitetin e saj, dhe format e mira sidomos kur shikon një foto të saj të cilën sigurisht që e ka treguar me dashje edhe të pasmen e saj.

Këngëtarja Adelina Berisha pak ditë më parë ka qenë e ftuar në Kerçovë ku ka kënduar për shumë të rinj atje ku shpesh është e ftuar, dhe sipas kësaj fotoje të gjithë djemtë e kanë pasur mendjen jo se cfarë po këndon Adelina, por tek të pasmet e saj seksi, ku falë edhe kësaj pjesë seksi, ajo ka ftesa në këtë verë nga organizatorë që mendojnë që në koncertet e tyre të ketë edhe meshkuj.

Adelina edhe pak ditë dhe xhiron një video të re, të një këngë shumë ritmike të punuar nga Don Arbas./Albavipnews/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
All the attention to cutting a rug Adelina


Saturday, 11 May 2013

Revista PANORAMA PLUS - 11 Maj 2013

Revista PANORAMA PLUS
Revista PANORAMA PLUS, 11 Maj 2013
 • Ciljeta: Po me cenohet jeta private! Kengetarja denoncon ne Polici. Ajo kerkon mbylljen e 400 profileve ne facebook, te cilat shajne dhe prishin imazhin e saj.
 • Dafina Zeqiri dhe Dj Blunt, pas ndarjeve, nisin nje histori te fshehte dashurie
 • Luan Rama kapet mat ne lokalet e nates me nje bionde
 • Big Brother; Zhvillime surprize, Iliri i shpreh dashurine Rikes, Joana afrohet me Edberin
 • 26-vjecari nga Vlora, i fiksuar pas Jorida Rrustemit, ngjarja perfundon ne Gjykate
 • Zajmina: Kesaj radhe do me shihni "hard" dhe "hot"
 • Big Brother; Sekreti i Eldores sensibilizon Shpendin: Nese fitoj, nje pjese e parave do te jene per ty; Shpendi: Anaidi po perdor dramen e dikujt per te fituar pike; Elona fillon te flas per jeten e saj; Reagon Ermela: Joanen s'do doja kurre ta kisha shoqe; Edberi dhe Elona duan te testojne se sa xheloze eshte Elona; Eldora: Joana ka frike te perballet me publikun jashte shtepise; Mungesa e ushqimit kalon ne krize Anaidin: Kam tri dite pa bere seks!; Anaidi kritikon Shpendin: Si mund te mos i kerkosh falje babait;

Friday, 22 March 2013

Adelina Berisha thote “Tjeter s’ka”

Do të jetë kënga e saj e parë për këtë vit, dhe, siç asaj i pëlqen, do të shkojë me traditën këngë dhe video.

Këngëtarja bukuroshe Adelina Berisha këtë herë thotë se “Tjetër s’ka”, këngë kjo që ka nisur këto ditë xhirimet e videos dhe është krijuar nga bashkëpunëtorët e saj “Zzap&Chriss”.

Ne e zbuluam edhe këtë foto, ku shihet këngëtarja shumë e lakuar edhe për sensualitetin e saj se si do të duket në këtë video të re, pasi do të jetë një këngë shumë ritmike. /Maksim Gjokaj/.

Burimi Kosova Sot
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Adelina Berisha says "Another no"

It will be her first song for this year, and, as she likes to go with tradition song and video. Lovely singer Adelina Berisha this time says "Another no", a song that started these days filming videos, and is designed by its associates "Zzap & Chriss".

We also found this photo, which shows the singer very well curved her sensuality that will appear in this new video, as it will be a very rhythmic song. / Maxim Gjokaj /.

Friday, 8 March 2013

Kur VIP reklamojne nenat per 8 Mars

Disa prej tyre i njihnim se i kishim parë, por disa i pamë dhe i kujtuam më shumë sot me urimin “Gëzuar 8 Marsin”.

Ju sjellim tani një kolazh me nënat e femrave më të njohura të muzikës duke nisur nga e ëma e Genta Ismajlit e deri te nëna e Ciljetës, kur kjo e fundit është bërë vetë nëna e një djali një muaj më parë.

Meqë jemi në këtë festë edhe ne u urojmë atyre Gëzuar dhe i falenderojmë që kanë rritur vajza kaq të bukura dhe mjaft punëtore në muzikë.

Sërisht meqë është festë na lejohet të zgjedhim edhe mamanë më të bukur, jeni ju lexues që mund ta bëni këtë./Albavipnews/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
When VIP mothers advertise on 8 March

Some of them knew that we had before, but few saw and reminded more wishes "Happy 8th of March." We bring you now a collage of the most popular women's mothers music starting Genta mother Ismajli to Ciljetës mother when the latter has become the mother of a son a few months ago.

Since we are on this holiday we wish them happy and thank that have grown so beautiful and pretty girls working in music. Again as is the feast also allowed us to choose the most beautiful mother, are you readers that can do this. / Albavipnews /

Saturday, 12 January 2013

Revista BLUETOOTH - 12 Janar 2013

Revista BLUETOOTH, 12 Janar 2013
 • Pirro Cako: Me Inven tani jemi miq! "Pas divorcit pati nje periudhe traumatike, por me vone u pajtuam"
 • Rudina Magjistari: Ishte dashuri me shikim te pare. U njohem ne Facebook! Moderatorja rrefen lidhjen me kampionin e kick box-it, Xhavit Bajrami
 • Aksidentohet Franceska, ne makine me vellain e te dashurit
 • Laura Vorpsi zedhenesja (jo vetem) e bukur e PD: Jozefina Topalli, e preferuara ime. Argita Berisha, fisnike. "Jam e fejuar dhe shume e lumtur"
 • Silvana Brace: Rikthimi ne ekran nuk eshte ne doren time!
 • Modelet shqiptare qe konkurrojne "Victoria Secret"
 • "Te besh ekonomi" me Aurora Sulcen. Gazetarja e "News 24" tregon risite qe do te sjelle programi i ri
 • Sekreti i Sonit?! Palestra!
 • Corleone i zhgenjyer: Ne Kosove 99% pa karakter, me tradhtaret ne glob
 • Adelina Berisha ne vend te kengeve publikon vithet

Tuesday, 8 January 2013

Adelina Berisha ne vend te kenges, sjell me shume vithe

Ka kohe qe kengetarja simpatike Adelina Berisha, nuk ka sjellur dicka te re per tregun muzikor shqiptar. Ama, nuk mund te thuhet se nuk ka qene e pranishme ne media. Posacerisht, me fotot e saja seksi dhe atraktive.

Dhe, ja ku kemi nje foto te fundit qe kengetarja e sjell permes rrjetit te saj social. Ne vend te kenges, ajo reklamon me shume vithet e saj, me nje foto hot nga sezoni veror, ne keto dite te ftohta dimri.

Vajza qe studjon menaxhimin, shihet shpesh neper diskot e qytetit ndersa u fol se bojkotoi programet festive televizive per shkak te, sic tha ajo, shume parregullsive.

Megjithate, fansat me ne fund duhet te gezohen sepse perpos vitheve seksi qe ajo me endje shpesh i reklamon, Adelina se fundmi eshte duke punuar edhe ne dy kenge te reja, nje me Don Arbasin dhe tjetren me djelmoshat e popullarizuar, Zzap & Chriss. /Albavipnews/

Wednesday, 2 January 2013

Kengetaret, shpenzime per te qene “in”

Nuk janë vetëm femrat ato që duhet të duken bukur në një video, por edhe meshkujt, apo qoftë edhe në një ditë të zakonshme dhe të lirë të tyre, jo vetëm gjinia e bukur është meraklie e të veshurit.

E për tu dukur bukur dhe ’in’ dhe duke qenë se je në syrin kritikues të njerëzve të tjerë të thjeshtë, artisti mundohet të vishet bukur dhe të duket mirë në një video.

Këtë vit që iku sollën shumë klipe, sa i kushtuan ata rëndësi, apo a i fituan ato para që shpenzuan na rrëfejnë vetë këngëtarët e njohur shqiptar.

Aurela Gaçe: “Oh, sigurisht shpenzova shumë në albumin tim të ri, në klipet pasuese sigurisht, dhe të gjitha këto kanë shumë kosto.  Nuk i kam bërë llogaritë  a i fitova menjëherë çfarë shpenzova, por  diçka është e ditur, kur punon shumë , edhe rezultatin  e sheh.”

Rovena Stefa: “Do të gënjeja nëse do të thosha se nuk shpenzova, nganjëherë më shumë se sa duhet kur i referohem harxhimeve, pasi unë si këngëtare i kushtoj shumë rëndësi dukjes, për të ardhur pranë fansave më bukur dhe gjithmonë e më mirë.

Monday, 17 December 2012

ALBA FLASH NEWS: 17 Dhjetor 2012

C'ka po shkruhet dhe c'ka po flitet kete jave
 • Lil Vlora braktise muziken, mbulohet me shami dhe behet besimtare myslimane?
 • Vedat Ademi koncert ne New York me 23 Dhjetor
 • Bertan Asllani me kenge te re "Damla damla"
 • Juria e "X Factor Albania 2" ben perzgjedhjen e 18 finalisteve.
 • Vesa Luma dhe Big Basta ne Paris, festojne 20-vjetorin e Disneyland. Flitet per zyrtarizim te lidhjes, fejese apo martese!
 • Agnesa Vuthaj merr propozim per martese me daten 12.12.12
 • Genta Ismajli sjell se shpejti klipin e saj "E kam provuar" ndersa ka deklaruar se ende eshte pa mashkull
 • Rona Nishliu publikon videon e re "Se vetem zemra flet sakte"

Monday, 10 December 2012

Fansi me i madh i Adelina Berishes

Kemi dëgjuar që Vip-at shqiptarë kanë krijuar shumë fansa sidomos viteve të fundit.

Por ne sot ju prezantojmë një djalosh nga Kosova i cili quhet Flamur Qenaj dhe është fansi më i madh dhe shumë i flaktë i këngëtares bukuroshe Adelina Berisha.

Kur ne e kemi pyetur se pse e don dhe e ndjek kaq shumë këngëtaren, ai na ka treguar se Adelina për të është një këngëtare dhe një person shumë i vecantë, dhe se i pëlqen shumë thjeshtësia e saj dhe për djaloshin fans nuk ka tjetër si ajo, është njëshe.

Flamuri nuk merret me muzikë, ka një profesion tjetër, por këngët e Adelinës i don të gjitha, ndërsa vecon këngën “Ti je ai” dhe që sa herë e dëgjon këtë këngë, atij i shtohet adrenalina.

Flamuri ka pasur rastin ta takoj Adelinën, pasi kur ai ndodhet në Kosovë dhe ku këngëtarja këndon, ai është i pari që shkon dhe e dëgjon. Ja pra ky është fansi më i madh i këngëtares Adelina Berisha./Albavipnews/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Fansi largest Adelina Berisha

Wednesday, 3 October 2012

Vajzat me te pasme seksi

Jemi mësuar me bukuroshet e pasarelave që të duken me vithe shumë seksi, jemi mësuar edhe me botën e shoubizit të bëhen krahasime se cila nga artistet i ka të pasmet më seksi.

Por, nëse mendoni se në botën shqiptare nuk ka Kajli Minog, Xhenifer Lopes, apo Kim Kardashian e keni gabim. Ne kemi renditur vetëm disa prej vipave shqiptare, të cilat shumica prej tyre duken se vetë na kanë ofruar të shohim reklamën e fund-shpinës së tyre se çfarë formë ka.

E para, e cila është lakuar aq shumë, është  këngëtarja Shkëndije Mujaj, që megjithëse thuhet se ka ndërhyrje, ajo potencon gjithmonë se është vetëm dora e nënës natyrë për të pasmet e saj kaq të rrumbullakëta.

Edhe këngëtarja Adelina Berisha shpeshherë na sjell reklamën e fund-shpinës së saj, që kohët e fundit është bërë objekt i madh diskutimi, ndërsa në bazë të informacione të sigurta ajo i ka origjinale.

Aktorja e famshme shqiptare, Arta Dobroshi, erdhi kohë më parë në kronikën rozë me reklamimin, që, sipas zërave, thuhet se e ka tradhtuar fustani dhe era që frynte në Kanë, ndërsa kalonte në tepihun e kuq. Kaq shumë u lakua me zbulimin e vitheve ajo, saqë fama e saj si aktore u harrua për një kohë.

Friday, 31 August 2012

Masakrim apo guxim veror i femrave te skenes

Nëse temperaturat këtë verë shkuan deri në 40 grade Celsius, ato ndikuan jo vetëm te njerëzit e thjeshtë, por edhe te vip-at, sidomos te femrat që deri diku nga dukja e tyre u nxehën deri në ekstrem.

Madje, vajzat e skenës na sollën lloj-lloj veshjesh dhe dukjesh, saqë dikush arriti që ta heqë edhe pjesën më të madhe të flokëve, të cilat për femrat në përgjithësi janë secila fije e çmuar, dhe të bëhen gjysmë tullace. Por, vajzat që shihni në foto, një pjesë e tyre nuk kaluan pa u komentuar nga të gjithë për dukjen e tyre.

Rikthimi dhe buja e madhe e koncerteve të Bleona Qeretit bën që ajo të pajiset edhe me veshje kundër deklaratës së saj të nxituar që e mohoi dikur në mediet e huaja gjuhën shqipe.

Ajo ishte armatosur, e megjithatë veshja e saj me shqiponjë ishte menduar për t’u mbuluar vetëm nga mesi e lart, e poshtë ishte në version jopatriotik, por “hot”.

Një tjetër artiste që i pëlqen çdo orë ndryshimet dhe i realizon se ka shumë guxim, nuk mund ta linim anash. Kjo është këngëtarja Dafina Zeqiri, e cila të paktën me këto kaçurrele të saj nuk është se u pëlqye shumë, ndërsa dominoi edhe këtë verë ngjyra e zezë dhe sytjenat e zeza.

Friday, 17 August 2012

Shqetesimi i kengetareve tona ne facebook

Rrjeti social facebook është bërë tashmë si një trumbetë ku edhe VIP-at shqiptarë si njerëzit e thjeshtë shprehin shqetësimet e tyre.

Edhe vajzat e skenës kanë halle, por edhe gëzohen dhe këtë mjafton që ke qasje në adresën e tyre të saktë dhe merr vesh situatën e tyre se si është. Për disa prej këngëtareve më të njohura shqiptare ne jemi munduar të zbulojmë se si është gjendja e tyre momentale duke iu referuar facebookut.

Bleona Qereti : “Jam tmerrësisht e lumtur të ndaj me ju këtë lajm. Së shpejti do të kthehem më në fund në Shqipëri. Më 26 gusht do të jem në Vlorë për të startuar turneun tim në mbarë shqiptarinë. Mezi pres të jem sërish pranë jush zemrat e mia. Po filloj numërimin mbrapsht. Ju dua shumë të gjithëve! Bleona”.

Argjentina Ramosaj: “Më shih në ëndërr, më puth në zgjim...
Hesht, mbaj qetësi dhe vij për tek ti... Aty më ke në fantaziiiiii,
THREEDOTS PROD”. Këto vargje të këngës “Fantazi” të Erik Loshit e kishin frymëzuar bukuroshen Argjentinë.

Monday, 23 July 2012

Adelina Berisha reklamon te pasmet seksi

Adelina Berisha ka një zë dhe intonacion të lartë. Këtë fakt nuk e konteston askush. Mirëpo, ajo pos talenteve në muzikë ka edhe talente tjera, përmes te cilave është duke e rritur famën.

Ajo pothuajse në çdo foto reklamon të pasmet e saj. E megjithate ajo eshte nje nga kengetaret me seksi shqiptare dhe viteht e saja jane shume origjinale./Vip-Info/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Adelina Berisha advertises the rear

Adelina Berisha has a high voice and intonation. This fact does not deny anyone. However, what talent in music but also has other talents, through which is gaining fame. She advertises in almost every picture of her back. Yet it is one of the singers with Albanian sex and its viteht are very original. / Vip-info /

Monday, 16 July 2012

Pelqehet klipi i ri i Adelina Berishes

 “Ju falënderoj të gjithëve për përkrahjen tuaj dhe komentet në lidhje me klipin tim më të ri, ‘What’s your name’”. Ky ishte statusi i këngëtares seksi Adelina Berisha në profilin e saj në Facebook.

Ndërsa Adelina sapo e ka sjellë një video dhe këngë interesante, ku ajo përveçse këndon, edhe aktron, dhe duket mjaft në formë, ndërsa fansat e kishin uruar në Facebook.

Kënga është realizuar me muzikë dhe tekst nga Stine, ndërsa video është xhiruar nga produksioni ‘Asha’ dhe veshja nga stilistja Lia Stublla. Kjo video, si duket, ka vetëm pak orë që ka dalë në kanalin YouTube dhe po pëlqehet e po komentohet shumë. /Maksim Gjokaj/Kosova Sot/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Liked the new clip Adelina Berisha

Saturday, 14 July 2012

Adelina Berisha aktore dhe super seksi ne videon e re (Video)

Sapo është lansuar në kanalin Youtube kënga më e re e këngëtares Adelina Berisha. E në fakt ashtu sic ishte paralajmëruar Adelina vjen si një aktore gjatë xhirimeve në një burg dhe më pas shfaqet super seksi duke kënduar.

Kënga mban titullin “ What’s your name” me autor Stine, ndërsa videoklipi është xhiruar nga produksioni “Asha”, dhe  për veshjen është kujdesur stilistja Lia Stublla dhe për make up dhe flokët është kujdesur salloni Arta dhe Nagipi. Padiskutim kjo këngë do të jetë një hit i kësaj vere./Albavipnews/
>- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:

Adelina Berisha actress and super sexy in new video

Just been launched Youtube channel on the new song singer Adelina Berisha. And in fact as it was Adelina warning comes as an actress during the filming in a prison and then displayed super sexy singing.

The song entitled "Ehat's your name" by author Stine, while video was shot by production "Asha", and is caring stilistja Lia dress Stublla and make up and hair care salon is golden and Nagipi. Unquestionably this song will be a hit this summer. / Albavipnews /

Saturday, 7 July 2012

Revista BLUETOOTH - 7 Korrik 2012

Revista BLUETOOTH, 7 Korrik 2012
 • Ekskluzive: Gjobat e papaguara te politikaneve. Ministri i Brendshem, Flamur Noka mban rekord me 17 gjoba.
 • Intervista; Anbeta Toromani: E mbaja me buke! Oni Pustina me vodhi leket, diten qe u ndame!
 • Adelina Berisha "shkon" ne burg
 • Breanne Benson, u pergjigjet shqiptareve: Familja ime e di qe jam pornostare!
 • Graciano, nga "Big Brother" tek "Amici": Me zgjodhi Celentano, por mund te me penalizoje gjuha!
 • Lorik Cana, pushime me te dashuren italiane ne Shqiperi
 • Big Basta: Ju pres sot ne mbremje
 • Cfare do te thote Ledi Vokshi?
 • Tuna dhe Diellza me te njejten veshje
 • Ciljeta: Jam nje vajze singell, por e lumtur
 • "O Dafinen, o familjen", Xheri i vendos kushte te birit
 • Shqiptaret lobojne per Rita Oren
 • Gent Bushpepa nuk hedh hap pa te dashuren

Sunday, 17 June 2012

Artistët, te ftuar ne mbremjen suprize

Ashtu siç ishte planifikuar në suprizën e bërë për nder të 40-vjetorit të martesës së botuesit të gazetës më të madhe në vend “Kosova Sot”, ashtu edhe ndodhi. Artistë të shumtë, jo vetëm kanë qenë të pranishëm në këtë mbrëmje madhështore, por kanë uruar me zërin e tyre.

E nisi Roderika Ukelli në duetin me Korab Shaqirin, e më pas Dani, i cili ishte nikoqir i mbrëmjes për të kënduar, por me zërin e tij të madh ka kënduar edhe Ismet Peja, e më pas atmosferën e kanë ngrohur këngëtarët: , e shumë e shumë të tjerë.

Disa prej tyre,  siç po i shihni në këto foto të siguruara nga miku ynë, fotografi i njohur Kastriot Zhugolli./Maksim Gjokaj/Kosova Sot/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Artists, surprise guests on the evening

Saturday, 28 April 2012

Motrat Vali dhe Alida, mbajne baraspeshen ne lidhjet e Stines...

Motrat e Stines mbajne baraspeshen ne lidhjet e tij

Akoma eshte mister se me cilen nga vajzat e njohura te ekranit Stine ka nje lidhje dashurie. Dikush thekson me bindje se ai eshte ne lidhje me Rozen, vajzen e aktores Rita Lati, ndersa te tjere thone se ai vazhdon lidhjen me kengetaren nga Kosova, Adelina Berisha. Kjo e fundit shpesh qendron ne Tirane, ku merr pjese neper organizimet private te familjareve te Stines. Kete pasqyre me sakte e tregojne keto foto. Baraspeshen ne lidhjet e dyfishta te Stines sic duket e mbajne motrat e tij, Vali dhe Alida. Gjate ditelindjes se tij, Vali, motra me e madhe eshte pare duke e shoqeruar gjate gjithe kohes Adelina Berishen, ndersa gjate ditelindjes se Alides, kjo e fundit ka qene gjithmone ne shoqeri te Rozes! Miq te kengetares Adelina Berisha theksojne se ajo eshte pare duke hyre e dale se fundi nga shtepia e tij ne Tirane, por akoma nuk dihet se me ke po rri aktualisht Stine. /mapo/

Wednesday, 18 April 2012

Stine i do femrat, por me shume Adelinen

Stine eshte nder kengetaret te cilet gjithnje jane perfolur ne media dhe vazhdon te perflitet per lidhjet e tij me femrat. Edhe pse se fundi flitet se ai eshte rikthyer me ish te dashuren, ne rrethin e miqve te tij te ngushte ai e ka mohuar dicka te tille.

Flitet gjithashtu se per ish te dashuren rozen ai eshte kthyer ne nje fiksim ndaj dhe ajo po tenton te lidhet me Stinen aq me teper tani qe po kerkon te arrije fame edhe ajo. Por Stind tashme ka nje lidhje te gjate edhe me bukuroshen adelina berisha lidhje kjo e cila daton qe prej vitit 2009 dhe mesa duket vazhdon ende.

Adelina, ashtu dhe sic e kemi permendur, ishte vetem para pak ditesh ne Tirane per te festuar ditelindjen e Alides (motres se Stines) dhe me kete rast ka kaluar dhe pak kohe prane dashurise se saj./Gazeta Metropol/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Stine loves women, but more Adelina

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online