All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Adriana Daci. Show all posts
Showing posts with label Adriana Daci. Show all posts

Saturday, 7 January 2012

Zbulohet e Dashura e Blerim Destanit...

Zbulohet Adriana, e dashura e Blerim Destanit. Cifti kalon festat ne Nju Jork

Cila eshte vajza me te cilen eshte lidhur aktori i njohur, Blerim Destani? Deri me tani jeta e tij private ka qene shume ne mister per shkak se mediat e kane perfolur per lidhje me shume femra, te njohura e te panjohura, por qe aktori nuk pranuar publikisht asnjeren prej tyre dhe vazhdon te pretendoje se eshte ende‘’single’’. Por me sa duket, deklaratat e tij per jeten private duhet t’i marrim pak me rezerve. Per festat e fundvitit, aktori i njohur ka qendruar ne Nju Jork dhe nuk ka qene i vetem, pasi ne shoqeri te tij kane qene nje mik i aktorit si dhe vajza e cila kishte udhetuar nga Prishtina per te shoqeruar aktorin e njohur. Quhet Adriana Daci, eshte nga Prishtina, por jeton ne Manhatan te Shteteve te Bashkuara te Amerikes. Fotoja te cilen e kemi siguruar, flet me shume, dhe kete radhe nuk besojme se aktori do ta mohoje si lidhje, pasi miqte nuk mund te kene kaq intimitet si ne kete foto. Adriana shihet e shoqeruar nga Aferdita Dreshaj si dhe kengetarja Liria Dedvukaj, se bashku me Blerimin dhe Ilirian Avdiun, mikun e aktorit Destani. Kjo foto eshte realizuar gjate festave ne Nju Jork. /blerand rexhepi/panorama plus/janar 2012/

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online