All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Ajselda Xhaxhaj. Show all posts
Showing posts with label Ajselda Xhaxhaj. Show all posts

Monday, 3 September 2012

Ajsi, vajza qe akuzoi Bombajn per perdhunim, kendon per seksin?...

Fotot e vajzes qe akuzoi Bombajn per perdhunim, tani qarkullojne te pacensuruara [VIDEO]

Ajo u be protagonistja kryesore e nje historie te dhimshme urbane per gati nje vit, edhe pse fotot qe qarkulluan ne faqet e gazetave u botuan te censuruara per faktin se behej fjale per nje minorene 15-vjecare. Gjithsesi ajo ishte nje adoleshente VIP, e shfaqur dhjetera here ne ekran si imazh i “Kripmjaltezave”, dhe qe publiku e njihte. Nderkohe rikthehet serish ne vemendje emri dhe pamja e saj, patjeter e nje vajze te bukur. Adoleshentja me emrin Ajsi, e perfolur per muaj te tere ne nje ceshtje perdhunimi, pengmarrjeje e gjobvenieje se bashku me regjisorin Leonard Bombaj, ka filluar keto dite te komentohet me se shumti ne rrjetet sociale, ndersa po qarkullon nje foto e saj e shkrepur ne nje ambient shtepie, e ulur siper krevatit. Fotoja eshte shkeputur nga nje video qe gjendet ne youtube me titullin “Hot”, ku flitet se Ajsi kendon me djemte e grupit “Grand Thugz”.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online