All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Anaid Kaloti. Show all posts
Showing posts with label Anaid Kaloti. Show all posts

Monday, 14 October 2013

Anaidi, aventurat ne Milano me modelen shqiptare...

Anaidi i “BB 6”: Pushimet e cmendura ne Milano me modelen shqiptare

“Arratisja kushton gjithmone”, por fituesi i “Big Brother 6”, Anaid Kaloti, i ka hobi udhetimet ndaj dhe i kishte rezervuar vetes nje “Road trip” ne shume vende te Europes, per here te pare me makinen e tij “Peugeot” qe mori si fitues. Ka menduar qe pushimet per kete vit t’i shijoje ne kete menyre, ne nje udhetim qe e nisi nga Budva, per te qendruar me gjate ne Milano, ku ka shijuar ne maksimum ditet e javes se modes, pranvere/vere 2014. Ka zgjedhur te argetohet diku larg vemendjes mediatike, pas zhurmes se krijuar per te, kur u shpall fituesi i “Big Brother 6”. Dhe natyrisht qe nje nga kuriozitetet me te medha rreth tij, ka qene se cila eshte vajza me te cilen po shoqerohet ai keto kohe, edhe pse gjithmone ka pohuar se statusi i tij ka qene “single”.


Saturday, 17 August 2013

Revista PANORAMA PLUS - 17 Gusht 2013

Revista PANORAMA PLUS - 17 Gusht 2013
Revista PANORAMA PLUS, 17 Gusht 2013
 • Rozana; Jeta e re ne Rome, oferta qe e tundoi
 • Megi Ajtyresa e zhveshur nga kostumi i politikes, fotot seksi ne plazh
 • Ermela e "BB4" joshet nga kinemaja, i ofrohet roli i agjentes ne nje film shqiptaro-amerikan
 • Jolanda Dhamo tenton rikthimin dhe suksesin e viteve '80, foto ne plazh
 • Blendi Klosi pushime pasive ne Lagunen Blu, luan tavell me shoket
 • Kejsi Tola, vetem 20 vjec, dhe problemet me barkun e pengon te ekspozoje linjat
 • Erion Zeqiraj, pas pushimeve ne Vlore, i karikuar per hapjen e pub-it te tij
 • Iliri i "BB6", pushime erotike ne Borsh me Anisen. Eksperienca e pare si moderator i "Miss Bikinit"
 • Festa vazhdon per Anaid Kalotin: Pas pushimeve kam planifikuar 10 dite aventura ne Tajlande
 • Marsela Cibukaj nuk e fsheh dot ne plazh trupin "XXL"

Saturday, 3 August 2013

Revista PANORAMA PLUS - 3 Gusht 2013

Revista PANORAMA PLUS - 3 Gusht 2013
Revista Panorama Plus, 3 Gusht 2013
 • Olta Gixhari, pa tabu! Pranon te luaj lesbiken ne filmin e ri te Fatmir Kocit
 • Rike Roci: Pushimet pa te dashurin dhe rikthimi ne ekran si moderatore. Kam qejf te konkurroj ne DSW, deshiroj Leon Cinon per partner
 • Anaidi: E verteta e armes qe gjeti policia ne makinen time
 • Floriana Garo: Si ka ndryshuar jeta ime ne krah te Tedit
 • Elena e BB6, ne plazh me mikesha
 • Pas ndarjes, Mirjeta e BB4 kalon pushimet me nje djale tjeter
 • Armina Mevlani terheq vemendjen me linjat seksi
 • Mihrije Braha, provokuese edhe kete vere
 • Xhensila vizition Monte Karlon
 • Adelina Ismajli, ne koncerte me veshje nga stilistja kosovare Vjollca Llapashtica
 • Landi i WSF, perseri single
 • Nora mbulohet ne xhami, me pas ndryshon look

Saturday, 13 July 2013

Anaidi feston ditelindjen 12 ore rresht me femra te bukura...

Anaidi: Surprizat e ditelindjes me Samanten

Anaidi i “BB6” mbush 28 vjec, femrat me te cilat festoi per 12 ore rresht.

Ishte nje feste qe zgjati plot 12 ore, nisi ne oren 21:00 te se martes ne mbremje dhe perfundoi ne oren 09:00 te mengjesit te se merkures. Diten e marte, ne perendim, Anaid Kaloti, fituesi i “Big Brother 6”, kishte ftuar miqte dhe mikeshat e tij me te afert per te festuar ne “Sun smile” (rezidenca Kodra e Diellit) diten e lindjes se tij. Ne mesazhin qe u kishte derguar miqve, i porositi te merrnin dhe rrobat e banjes me vete, qe nese do ta tepronin me alkoolin, te mund te hidheshin ne pishine. Me shume sesa nje feste me personazhe VIP, Anaidi kishte organizuar nje darke miqesore me me te dashurit e tij.

Revista PANORAMA PLUS - 13 Korrik 2013

Revista PANORAMA PLUS - 13 Korrik 2013
Revista PANORAMA PLUS, 13 Korrik 2013
 • Anaidi, surprizat e ditelindjes me Samanten. Mbush 28 vjec, femrat me te cilat festoi per 12 ore rresht. Anaidi: E kam veshtire te bie ne dashuri, Samanta po ashtu. Samanta: Me Anaidin ditelindjet ne nje dite, ja si i festuam bashke.
 • Joana fotografohet topless
 • Pushimet aktive te Lorik Canes ne Dhermi, fotot...
 • Vigani dhe Franceska, relaksohen te dy ne plazh
 • Incident ne restorantin e pronarit kosovar ne Nju Jork, klientja zhvishet topless. Lajmi i pazakonte ben xhiron e mediave te botes
 • Rita Ora provokon ne muajin e Ramazanit
 • Orinda Huta fryn buzet
 • Iliri i "BB6" me Anisen ne Paris
 • Elvana pas dobesimit shfaqet me bark te skalitur
 • Seldi pas klipit "Jam bo tape", fton te fejuaren te pine bashke ne Tirane
 • Juli: Ju rrefej takimin me Berishen, u mallengjye kur pa tatuazhin

Revista BLUETOOTH - 13 Korrik 2013

Revista BLUETOOTH - 13 Korrik 2013
Revista BLUETOOTH, 13 Korrik 2013
 • VIP-at ne Plazh; Parada e nxehte e personazheve publike. Fotot provokuese te bukurosheve; Zogu me i mire; Nje dashuri e re nga "Big Brother"?; Rudina e mbyll me "schiuma party"; Nje "miss" ne plazh; Rita Ora s'ka komplekse; Seksi Fjolla; Adelina Tahiri "so hot"; Pozat e nxehta te Anjezes
 • Inis Gjoni ne forme perfekte, pushon me vajzen. 
 • Bleona Qereti, joshja qe vjen nga deti
 • Besa Kokedhima, ne "Folie" rrefen suprizen e kesaj vere
 • Anaidi feston ditelindjen, torta nje dollar me foton e tij. Te ftuar banoret e "Big Brother", mungon Joana
 • Zhvishet Joana, pozon gjysme nudo ne pishina
 • "Baba Stars" nuk e ndjejne krizen
 • Blero, kenge dedikuar zotit
 • Shkendije Mujaj mbulohet per Ramazan
 • Hana Cakuli urren duhanin
 • Mirsa konfirmon se eshte shtatzene

Tuesday, 9 July 2013

Anaidi pelqen Samanten, ndajne te njejten ditelindje?

Anaidi fillon pune ne Bashkine e Tiranes: Me pelqen Samanta Karavella

Nese keni menduar se Anaidi meqe fitoi edicionin e fundit te “Big Brother” e u be i famshem, do te marre parate e do te beje pushime vipash, keni gabuar. Djali nga Tirana me te dale nga shtepia e famshme i eshte perveshur punes. Kam filluar nje pune full-time ne bashkine e kryeqytetit te cilen po e ben me shume deshire dhe per pushimet as qe po mendon fare. Ne kete interviste Anaidi na tregoi per ditet e tij ne bashki, per projektet e rendesishme qe do te nisin ne shtator dhe per njohjen me nje vajze te suksesshme, fituese si ai, te cilen e pelqen shume. Ajo eshte Samanta Karavella...

Anaid me se po merresh keto kohe?
Kam filluar pune ne Bashkine e Tiranes dhe per momentin ky eshte angazhimi im i vetem.

Monday, 8 July 2013

Anaidi, i suksesshem me femra me makinen e re...

Anaidi, me i suksesshem me femra me kabrion qe fitoi ne “BB”

Anaid Kaloti, 27-vjecari qe fitoi “Big Brother 6”, eshte fotografuar per here te pare me makinen e tij “Peugeot”, dhurata qe mori si fitues i “BB”, teksa kishte ndaluar te takonte nje mikeshe. Duket se tashme me sharmin e fituesit, shume vajza afrohen ta njohin Anaidin, apo i shfaqin deshiren per te bere nje guide ne Tirane me makinen e tij te re. Paparaci e yne e ka fotografuar keto dite ndersa takohet me gazetaren Syrjeva Berberi, per te cilen ka pohuar kur ishte ne loje se ajo eshte mikja e tij me e mire. Ata jane njohur ne auditoret e Gazetarise, ku kane studiuar te dy, nderkohe qe thashethemet se mes tyre ekziston dicka, pergjithesisht i kane mohuar, duke u shprehur se jane aq miq te mire, sa mund t’ua besojne sekretet vetem njeri-tjetrit. Syrjeva ka pohuar se e njihte aq shume Anaidin, sa gjate qendrimit te tij ne loje, ajo foli me bindje ne nje interviste per gazeten “Panorama”, se mes tij dhe Joanes kurre nuk do te krijohej nje lidhje jashte, dhe ashtu ndodhi me te vertete.

Saturday, 6 July 2013

Revista PANORAMA PLUS - 6 Korrik 2013

Revista PANORAMA PLUS - 6 Korrik 2013
Revista PANORAMA PLUS, 6 Korrik 2013
 • Tuna super-hot, tani josh edhe femrat
 • Vijne oferta nga politika per Riken e "BB6", tundohet per t'u rikthyer ne Tirane. Zhvendoset ne Spanje me te dashurin dhe reflekton per alternativat edhe ne boten e televizionit
 • Momente pikante nga festa e 22-vjetorit te PS-se
 • Pushimet e cmendura te Arbana Osmanit ne Europe
 • Agron Llakaj, pasi ka kaluar te 50-at u nenshtrohet trajtimeve estetike per fytyren
 • Aferdita ben superstaren, Shpati fotografohet si mashkull superseksi
 • Nuk i shpeton tundimit, edhe Rita Ora zhvishet e gjitha per kopertinen e "GQ"
 • Anaidi, me i suksesshem me femra me kabrion qe fitoi ne "BB"
 • Ami, javet e fundit te pritjes
 • Pushime dhe pune per Elenen dhe Endritin
 • Vesa Luma shume seksi e shtrire, por zhgenjen pak ne kembe
 • Aleksander Gjoka behet gjysh, vjen ne jete mbesa e tij ne Itali

Revista BLUETOOTH - 6 Korrik 2013

Revista BLUETOOTH, 6 Korrik 2013
 • "Dehet" Eli Fara. Rrefimi per kengen e re: "Me pelqen shume kur me bejne dengla"
 • Aferdita: Rikthimi me Shpatin? Kurre mos thuaj kurre, kemi mbetur shoke. Fotot e promovimit te klipit.
 • Anaidi i "BB6", fillon pune ne Bashkine e Tiranes: Me pelqen Samanta Karavella!
 • Blero skena "hot" ne videoklip
 • Djemte mblidhen rreth "zogut" te Tunes
 • Fevziu naten politike, diten biciklete...
 • Silva Gunbardhi, josh me linjat
 • Fernando i Ciljetes behet 5 muajsh
 • Roela Kaso, vajza qe "sfidon" supermodelen Cara Delevigne. Kaso thyen mitin! Shqiptarja e pare dhe e vetme, qe listohet ne te njejten agjenci ne Milano, me dy ikonat e modes Delevigne dhe Su Hue.
 • Cani feston 10-vjetorin, "boom" te ftuarish ne finale

Tuesday, 2 July 2013

Anaidi, aventura me nje stjuardese seksi...

Anaidi i “BB6” argetohet ne club me nje stjuardese

Duket se vemendja e femrave nuk i mungon Anaid Kalotit, pas daljes si fitues i “Big Brother 6”. Keshtu, vajza seksi qe shihni ne foto, ka udhetuar nga Dubai per ta takuar ate ne Tirane, pasi e ka ndjekur gjate lojes ne “BB”dhe ka krijuar nje simpati te vecante. Ajo eshte stjuardese ne profesion dhe, per te takuar Anaidin, ka udhetuar bashke me motren e saj ne Tirane, ku pervec nje guide ne qytet qe kane bere me te preferuarin e tyre, ne fundjave jane mbledhur se bashku me miq te tjere per te pire alkool e shijuar muzike deri ne oret e para te mengjesit, ne “Lollipop” ne Tirane. Stjuardesa po ashtu e ka ftuar Anaidin ne Londer per nje udhetim te paguar nga ajo, per te kaluar se bashku disa dite atje.


Sunday, 30 June 2013

Revista PANORAMA PLUS - 29 Qershor 2013

Revista PANORAMA PLUS - 29 Qershor 2013
Revista PANORAMA PLUS, 29 Qershor 2013
 • Xhemi Shehu pas dy vitesh rikthehet ne linjat e meparshme. "Ja si humba 5 kg, tani kam peshen e vajzerise"
 • Anaidi argetohet ne club me nje stjuardese bionde seksi
 • Fotot e para te pushimeve te personazheve VIP ne bikini
 • Vigani dhe Edberi bejne namin me femra, tundohet edhe Samanta
 • Eldora e "BB6" merr dhurate pushime cift ne Spanje
 • Xhesika Berberi pas fotove ne Turqi cilesohet me e bukura ne Ballkan
 • Zbulohet i dashuri i Oltes se "Big Brother 3"
 • Elia Zaharia argetohet ne lokalin me te ri dedikuar Mbretereshes Geraldine
 • Julka dhe Andy Dj pozojne duke u puthur ne buze, tashme si prinder
 • Valza Bajra, gati per tregun latino-amerikan si kengetare
 • Besim Trena, kampioni i botes qe pelqen vajzat modele pa muskuj

Sunday, 23 June 2013

Revista PANORAMA PLUS - 22 Qershor 2013

Revista PANORAMA PLUS - 22 Qershor 2013
Revista PANORAMA PLUS, 22 Qershor 2013
 • Ciljeta, linja seksi ne plazh edhe pas lindjes se djalit
 • Sheila zhvishet per here te pare
 • Anaidi: Gati per te filluar pune ne Bashkine e Tiranes. Me femren e duhur afeksionohem qe ne momentin qe fillon te flase
 • Anaidi dhe Elona priten nga shume fansa ne Prishtine
 • Franceska e "BB5", e dashuruar me djalin e nje politikani biznesmen
 • Rike e "BB6" pas aventurave ne Tirane, rikthehet ne krahet e Lukes
 • Shpendi, pushime ne mal dhe pishina, pa Eldoren
 • Netet e cmendura te Bjordit dhe Joanes
 • Tirana i sjell fat, Olta Leka e BB6 ze te dashur nje djal simpatik
 • Iliri dhe Anisa ndajne me fansat edhe dhomen e gjumit
 • Blero e quan veten edhe yll futbolli
 • Adelina Tahiri transformohet ne nje Kim Kardashian
 • Ertemiona Mejdani, konkurron serish per miss
 • Zajmina Vasjari, fishekzjarre dhe brohoritje ne rruge per 26-vjetor

Sunday, 16 June 2013

Anaidi, merr oferte pune ne administraten shteterore dhe jo vetem...

Anaidi tek Universiteti UET
Anaidi merr oferte per post drejtues ne administrate dhe oferta te tjera joshese

Pervec cekut dhe makines qe fitoi ne “Big Brother 6”, duket se Anaidi ka fituar fansa ne publik, te cilet i kane bere disa oferta menjehere pas mbarimit te lojes. Oferta e pare dhe me e bukura per te i erdhi nga nje agjenci udhetimi ne Tirane, e cila i ofroi pushime disaditore ne Palma De Majorka, ku do te niset me shoqerine e tij me date 17 gusht. Universiteti UET i ka ofruar burse dyvjecare per te ndjekur studimet Master per Marredhenie per Publikun, pas studimeve te tij per Gazetari. Per sa i perket punesimit te tij, i eshte ofruar nje post drejtues ne administraten shteterore, ku pritet te filloje pune se shpejti. Nderkaq, ka marre ftesa te ndryshme si te “Miss Shqiperia”, per te dhene kupen e nje prej miss-eve, si dhe per te qene i pranishem se bashku me Samanta Karavellen, fituesen e “Top Fest 10” ne nje koncert ne Shkoder. Me sa duket, Anaidi nuk eshte nga ata fitues qe do i pelqeje te qendroje ne hije pas kesaj fitoreje. Ai e ka shprehur vete qe jeta e tij ka qene nje aventure deri tani, ku asnje dite nuk i ngjante tjetres. Dhe ne “Big Brother” hyri pasi i eshte dukur nje mundesi e arte per te fituar shpejt fame e sukses.

Anaidi dhe Joana sfidojne njeri-tjetrin me partnere te rinj

Anaidi dhe Joana me partnere te rinj
Anaidi e Joana kapen me dy partnere te rinj

Pasi kane dale nga nje lidhje dhe nga nje “reality show” si “Big Brother”, ku kane perjetuar nje izolim te shfaqur ne ekran, Anaidi dhe Joana vazhdojne te jene ne qender te vemendjes se publikut. Ata krijuan nje intimitet brenda shtepise, aq sa te gjithe ishin kureshtare te shihnin se si do te vazhdonte jashte kjo histori, por qe nuk u desh shume kohe per ta zbuluar sepse Anaidi, pasi u shpall fitues te shtunen e spektaklit, te dielen ne programin “Fan’s Club” doli me deklaraten se ishte “single”, duke renditur arsyet pse nuk do vazhdonte me Joanen. Ky pohim i tij publik ne fakt krijoi shume reagime, per faktin se do te kishte tingelluar disi me e zbutur deklarata e Anaidit, nese kete vendim do ia pohonte asaj personalisht ne fillim. Gjithsesi, pas perballjes ne “Post Big Brother”, ku te dy ia kane thene ne sy njeri-tjetrit gjithcka, tashme vazhdon jeten secili per qejf te vet. Dihet qe pas cdo mbylljeje te edicioneve te “Big Brother”, personazhet me te perfolur te kesaj loje jane ne qender te vemendjes, duke u fotografuar nga paparacet kudo ku ata shkojne. I kemi pare shume aktive ne vendet e argetimit jo vetem banoret e tjere te “BB6”, por edhe Anaidin dhe Joanen ne aktivitete te ndryshme artistike, apo ne club-et e njohura te Tiranes, por ne shoqerine e miqve te tyre.

Saturday, 15 June 2013

Fati bashkon Francesken dhe Anaidin ne lokalet e nates...

Anaidi, jete nate me Francesken e “Big Brother”

Te dy kane qene konkurrente ne “Big Brother”, por ne dy vite te ndryshme. Te dy krijuan lidhje dashurie brenda shtepise, Anaidi me Joanen dhe Franceska me Ermalin. Te dy u ndane nga te dashurit respektive, pas mbarimit te programit. Franceska dhe Anaidi kane fate te ngjashme, e duket se fati i bashkoi.

Ata jane pare teksa kalojne ore ne shoqerine e njeri-tjetrit ne nje nga baret e kryeqytetit. Paparaci yne i ka fotografuar teksa argetohen e buzeqeshin. Sipas thashethemeve, ky ishte takimi i tyre i pare ku u prezantuan. Edhe pse takoheshin per here te pare, dy te rinjte duket se u pershtaten mjaft mire dhe biseduan gjate. Si te djallezuar qe jemi, mendojme se edhe mund te linde dicka midis te dyve… Do presim.

Revista PANORAMA PLUS - 15 Qershor 2013

Revista PANORAMA PLUS, 15 Qershor 2013
 • Anaidi & Joana, sfide njeri-tjetrit me partnere te rinj
 • Futbollistet e Kombetares, namin me femra pas ndeshjes me Norvegjine. Loriku kalon naten me Genta Ismajlin! Ujkani preferon Riken e "BB", shkeputet nga miqte; Edgar Cani puthet me nje kacurrelse
 • Sali Berisha, mysafir ne "2XL", regjisori: Cfare pritet ne 25 minuta improvizim
 • Eldora: Ditet jashte "Big Brother" po i kaloj me Shpendin. Mendoj se partneri im duhet te kete karakteristika te tjera nga ai. Eldora: Te lumtur te ben personi i duhur dhe paraja
 • Qetsori: Jam i angazhuar ne fushate, kam ambicie ne politike
 • Anaidi merr oferte per post drejtues ne administrate dhe oferta te tjera joshese
 • Iliri i "BB6" po shijon jeten e Tiranes me Anisen
 • Bjordi ne shoqerine e vajzes se Alberto Castagna
 • Vigani i "BB6" shfaqet ne publik me nje vajze seksi

Revista BLUETOOTH - 15 Qershor 2013

Revista BLUETOOTH
Revista BLUETOOTH, 15 Qershor 2013
 • Samanta Karavella: 10 vjet karriere, asnje cmim. "Top Fest", enderr me sy hapur. Suksesi ne dashuri do vije si erdhi ai ne kenge
 • Luana super seksi, i futet kenges
 • Adi Krasta, 150 mije leke detyrim ndaj "Top"-it. La punen perpara afatit.
 • Anaidi "mes dy zjarreve". Fotot e ish-banorit te "BB6" me Riken dhe Francesken
 • Mirsa Kerceli shtatzene, pret femijen e pare
 • Albana Osmani cel sezonin e plazhit
 • Blendi dhe Vilma, thashetheme ne stadium
 • Ciljeta sfilon me djalin ne pasarele
 • Basti i AK-se
 • Cmenduria e radhes nga "Deliart", fotot e "Miss"-ve mes kuajve
 • "Lynx", fytyra e re e rrokut shqiptar
 • Marina dhe Luana, dritherimat e "Top Fest 10". Fituesit ne cdo kategori

Tuesday, 11 June 2013

Revista PALOMA - 8 Qershor 2013

Revista PALOMA, 8 Qershor 2013
 • Anaidi: Kembengula te ndaheshim qe brenda. Prinderit e mi kane pare te kaloj shume femra si Joana.
 • Joana: U lidh per te fituar parate, mjere familja per hipokritin! Orestin e ka perdorur, nuk kujdeset per te!
 • Iliri: Une fituesi i zemrave te shqiptareve, Anaidi - fituesi televiziv! Anisa do te me bej baba te binjakeve!
 • Shpendi dhe Eldora i shprehin dashurine njeri-tjetrit
 • Rama dhe Berisha i thone jo Barbara d'Ursos-s. Ja sa u pagua per ditet ne Tirane!
 • Sinan Hoxha: Ne katundin tim nuk e njohim botoks-in!
 • Ardit Gjebrea: Nuk do largohem nga TV Klan!
 • Transformimi i Big Brother-istave
 • Elhaida Dani dhe Ricardo Cocciante se bashku ne finalen e Top Fest-it
 • Bleona Qereti: Kam qene te shtepia e Leonardo Di Caprios
 • Zana Krasniqi behet nene
 • Soni Malaj dhe Mirko martohen ne publik

Sunday, 9 June 2013

Anaidi, neglizhon leket e "Big Brother"

Anaid Kaloti
Anaidi: Ishte fitore morale, s’me interesojne leket

Anaidi u shpall fituesi i edicionit te gjashte te “Big Brother”. Ai ishte nje prej personazheve qe mori vemendjen e publikut qe javet e para, duke u pozicionuar gjithmone ne qender te diskutimeve dhe duke krijuar situata. Thote se asnjehere nuk eshte pozicionuar si lider i grupit ne shoqeri, por ne “Big Borther” u be komandant dhe tregoi se kishte karakterin me te forte. Ne kete interviste, Anaidi rrefen ditet si fitues, dhe planet per te ardhmen.

Si po ndihesh? E mblodhe veten nga ndodhite e medha te diteve te fundit?
Qe diten e pare. Qe kur dola nga aty, i harrova te gjitha dhe po vazhdoj jeten normalisht. Ndihem shume mire.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online