All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Andy Gram. Show all posts
Showing posts with label Andy Gram. Show all posts

Monday, 1 July 2013

Julka dhe Andy, puthen me pasion...

Julka dhe Andy Dj pozojne duke u puthur ne buze, tashme si prinder

Kengetarja Julka dhe bashkeshorti i saj, Andi Gramo, qe njihet si Andy Dj, tashme jane prinder te nje djali dyvjecar, ndersa nuk u jane larguar lojerave te pasionit te tyre, ashtu si vite me pare kur ishin te dashuruar.

Julka ka vendosur ne profilin e saj ne facebook nje foto ku puthet ne buze me Andy-n, e para foto e tyre pasionante pasi jane bere prinder te djalit te tyre, Ian.

Pas sjelljes ne jete te djalit, Julka vazhdon punen ne radio “Energy”, ndersa Andy DJ eshte pjese e “Threedots”, se bashku me Flori Mumajesin dhe Elvana Gjaten. Vitin e kaluar, ata pozuan ne nje kopertine reviste se bashku me djalin e tyre, nderkohe qe Julka do t’i rikthehet muzikes me kenge te reja.

Sunday, 18 March 2012

VIP Ballina: Revista PANORAMA PLUS - 17 Mars 2012

Revista PANORAMA PLUS, 17 Mars 2012
  • Ermali & Franceska, intimitetin e bejne thjesht per show. Flet mamaja e Ermalit, Tefta Merdani: "Franceska jo femer shume e bukur, me duket normale si pamje"
  • Flori & Andy Gram ne koncerte zevendesojne Elvanen me Nora Istrefin
  • Eni kunder Sabines, plas konflikti mes dy kengetareve te reja
  • Elvana me stil te ri, fansat e quajne kopje te Zanfina Ismajlit
  • Gara e "Dancing", cfare kane sakrifikuar VIP-at per te fituar kupen. Elvana, Seldi, Aferdita, Adelina shtyjne koncertet per fundjave. Ornela Bregu, Anjeza, Zhaku, Niada, Xhani Shqerra, shansi per t'u rishfaqur ne ekran. Vedat Ademi dhe Dren Abazi braktisin koncertet "Live".Tan Imami dhe Bujar Kapexhiu, projektet jashte gares. 
  • Greta Koci viziton Kukesin, vishet me kostumin kombetar te asaj zone
  • Fotografi Nexhat Behrami promovon Dafinen ne Argjentine
  • Stine: Pas disa vitesh rikthehem ne garen e "Top Fest" i karikuar nga dashuria

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online