All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Angela Martini. Show all posts
Showing posts with label Angela Martini. Show all posts

Sunday, 10 November 2013

Angela Martini, ne krahet e bossit kinez...

... provokuese ne krahet e pronarit te Mercedesit ne New York

Nje nga femrat me seksi shqiptare dhe me nje fame boterore, dite me pare ne studion e fotografit te njohur Fadil Berisha ka realizuar foto ne krahet e nje kinezi. Eshte fjala per bukuroshen Angela Martini, ku sipas nje burimi mesojme se djaloshi afer saj, qe ka pozuar me te, eshte bossi i firmes se makinave “Mercedez" ne New York dhe quhet Jeff Lee. Angela eshte e veshur me nje fustan mjaft te bukur te punuar nga stilistja e njohur kosovare Vjollca Llapashtica, pasi ka qene e veshur keshtu edhe ne sfilaten qe mendohet se sponsorizohet dhe organizohet nga bosi kinez ne New York, “Fashion Week”. Jo rralle bukuroshja shqiptare eshte pare ne pranine e emrave me te njohur te show-t dhe biznesit amerikan, e kete here sic duket ka ditur ta hedhe serish mire grepin. Modelja seksi, Martini, terhoqi vemendjen pak kohe me pare teksa u fotografua nga paparacet ne shoqerine e ish-te dashurit te Paris Hilton, edhe ai shume i pasur.

Sunday, 1 September 2013

Revista PALOMA - 31 Gusht 2013

Revista PALOMA, 31 Gusht 2013
 • "Miss Mami" Adrola Dushi: Shtatzenia e papritur me ndali ne kulmin e karrieres!
 • Valbona Mema, tregon linjat seksi me bikini
 • Alban Skenderaj: Ky eshte momenti im me i mire!; Planet per dasmen me Miriam Canin, pushimet dhe krijimtaria produktive e ketij viti
 • Genta Gjalpi: "Oferta nga Dubai qe me tundoi te martohem me sheikun"
 • Jane bashke, s'jane bashke... Shpati dhe Aferdita perdorin lidhjen per te qene ne qender te vemendjes?
 • Bleona nuk vesh rroba pa kristale Swarovski: Une jam Sofia Loren, Merlin Monro dhe Liz Tejlor se bashku
 • Pergjohet Dafina Zeqiri: Tuna nuk di te kendoje! Zanfina Ismajli mosmirenjohese; E vetmja kengetare shqiptare qe dua eshte Aferdita Dreshaj. Asaj i kam mbajtur dhe cantat!
 • Anxhela Martini ne lidhje me burrin e Lepa Brenes?
 • Besa takon idhullin e saj, Imany. Performance e shkelqyer ne Poloni

Saturday, 24 August 2013

Angela Martini: Jeta ime i ngjan nje filmi...

Anxhela Martini: E verteta e erret qe media s’di per mua

Ka gjithcka nje femer do te enderronte te kishte… Eshte e bukur, joshese, e zgjuar, ben punen qe deshiron, ka vemendjen e meshkujve; i ka te gjitha. Anxhela Martini, modelja shqiptare e njohur ne mbare boten, rrefen ne kete interviste ekskluzive per “Bluetooth” te rejat e jetes se saj. Thote se aktualisht eshte e angazhuar ne nje projekt shume ambicioz, per te cilin nuk jep detaje, duke pohuar nga ana tjeter se linja e rroba banjeve po ecen me se miri. Deshira per te punuar e ka udhehequr ne jete, dhe ky eshte celesi i suksesit te saj. Sa i takon jetes private, per momentin eshte singell, megjithese i ka disa kandidatura ne radhe. Kjo eshte Anxhela Martini, jeta e se ciles i ngjan nje filmi, skenarin e te cilit po jua sjellim me poshte ne vija te trasha…

Anxhela, me cfare po merresh keto kohe?
Aktualisht jam e angazhuar me nje projekt shume ambicioz ne Los Angeles-California. Prej gjashte muajsh jam vendosur atje, nderkohe qe prej dy ditesh jam ne Texas, ku kam nje pune si modele. Po punoj nderkohe per linjen e rroba banjeve dhe per disa pune te tjera.

Revista PANORAMA PLUS - 24 Gusht 2013

Revista PANORAMA PLUS - 24 Gusht 2013
Revista PANORAMA PLUS, 24 Gusht 2013
 • Gaxha, ne Dhermi me nje bionde seksi: S'jam me me Luanen, jemi ndare perfundimisht!
 • Nora Istrefi, skena lesbike ne publik me nje vajze
 • Angela Martini shfaqet topless
 • Noizy: Si e perdori "Miss Durresi" lidhjen dhe emrin tim per perfitime
 • Ardit Gjebrea: Artiste te rinj me pretendime per "Kenga Magjike"
 • Tuna surprizon te dashurin gjate koncertit, torte ditelindjeje ne skene
 • Xhensila Myrtezaj: Ja pse u kendoj djemve genjeshtare
 • Rosela Gjylbegu, shijon pushimet ne Mal te Zi, shfaqet ne forme ne plazh
 • Samanta zhvishet ne Jug: E lumtur qe arrita linjat qe doja
 • Ermal Merdani, fotot e pushimeve me te dashuren e re
 • Argetimi nuk ka fund per Francesken e BB
 • Marina Vjollca shfaqet sensuale ne det pak dite para rikthimit ne TV

Sunday, 28 July 2013

Revista PALOMA - 27 Korrik 2013

Revista PALOMA - 27 Korrik 2013
Revista PALOMA, 27 Korrik 2013
 • Ciljeta: Im bir me ka bere te ndihem edhe me seksi
 • Shpat Kasapi: Me Aferditen jemi takuar si miq. Per momentin jam single!...
 • Devis Xherahu: Me Ertemionen ne Spanje, endrra qe m'u be realitet!
 • Blerina Braka: Nuk kam pune me zogun e Tunes, une kam zogun tim!
 • Arbana argetohet ne klub me bashkeshortin
 • Franceska: Vigani nuk eshte mashkull per mua!
 • Eldora e "BB6", super seksi per 28 vjetorin e saj. Shpendi me dhuroi nje tufe trendafila dhe nje varese Swarovski
 • Fjolla dhe Stresi "djegin" Tiranen
 • Julian Deda keshillon vellain e sapomartuar: Me mend ne koke!
 • Per pushime ne Dubai me Nora Istrefin
 • Nga Niko Komani: VIP-at me trendi te plazhit; Aferdita Dreshaj, Albana Osmani, Argjentina Ramosaj, Adrian Gaxha, Anjeza Branka, Arion Muca, Afroviti Goge, Anxhelina Hadergjonaj, Suada Sherifi, Tuna, Viola Spiro, Besa Kokedhima, Fjolla Morina, Liberta Spahiu, Emina Cunmulaj, Flaka Krelani, Jeta Faqolli, Enca Haxhiu, Oriola Marashi, Nora Istrefi, Lori Hoxha, Luana Vjollca, Roza Lati, Petrula Spiro...

Monday, 22 July 2013

Angela Martini, ndahet nga i dashuri milioner

... sherr ne mes te lokalit me te dashurin

Top modelja e famshme shqiptare-zvicerane, Angela Martini eshte ndare nga multimilioneri Tim Voegele pas disa muajsh lidhjeje

Pushimet ne St. Tropez i kishin filluar bukur. Top modelja e famshme shqiptare-zvicerane, Angela Martini dhe multimilioneri Tim Voegele kishin planifikuar te kalojne disa dite te lumtura ne Cote d'Azur. Ndoshta edhe per te sjelle dashurine e tyre perseri ne rruge. Por do te mjaftonin “20 minuta” qe Tim dhe Angela t’i jepnin fund lidhjes se tyre kete fundjave.

Ne nje dreke romantike ne St.Tropes cifti eshte pare duke u grindur me ze te larte. Martini dhe Voegel kishin braktisur mbremjen romantike qe kishin planifikuar.

Saturday, 25 May 2013

Revista PANORAMA PLUS - 25 Maj 2013

Revista PANORAMA PLUS, 25 Maj 2013
 • Laura Vorpsi, zbulohen fotot e reja. Ana tjeter e Laura Vorpsit, pelqen armet dhe mesazhet per seksin.
 • Toros i "BB4": Rike, nje vajze e komunitetit rom, ja cfare di per te. Mendoj se nese Elona do deklaronte hapur se eshte lesbike, do fitonte "Big Brother"
 • Mirjeta e Big Brother ndahet nga bashkeshorti pas 9 muajsh martese
 • Sinan Hoxha, nuk i shpeton tundimit, heq rrudhat me botoks
 • Ermal Mamaqi, batutat gjate fushates se PD-se per veten dhe VIP-at
 • Angela Martini zhvishet nudo per 27-vjetor, fotot
 • Vigani: Finalistet sipas meje, besoj se fitues do te jete Anaidi
 • Jonilda operon hunden dhe nxjerr ne shesh gjoksin e bere
 • Genta Gjalpi shfaqet me shenja dhune ne fytyre
 • Aferdita Dreshaj dhe Ilir Shaqiri frekuentohen edhe 1 vit pas "Dancing"
 • Blero nuk e mban fjalen, vazhdon te vjedhe muzike

Revista BLUETOOTH - 25 Maj 2013

Revista BLUETOOTH, 25 Maj 2013
 • "Malagata"; Ronela: Macja e zeze me ka ndjekur gjithe jeten. Ju rrefej amanetin e tim eti; Elgit Doda: Surprizat nuk kane te sosur, se shpejti me nje kenge solo
 • Joana e "BB6": Jani me kerkoi te ktheheshim bashke. Mendimi im per banoret. Anaidi mashkulli qe dua perkrah meje. 
 • Dafina Zeqiri: Kam 23 vjet pa folur me babin; E verteta e fejeses me Dj Blunt. "Videofestin" kete vit do ta ndjek nga New York-u.
 • Aurela Hoxha, josh me linjat
 • Albano Bogdo semure, mungon ne "2XL" prej tri javesh
 • Vigani: Anaidi fitues, Rikja dhe Iliri s'meritojne finale. Ne facebook 4000 kerkesa e 1000 mesazhe brenda ores. S'e kam takuar te dashurin e Elenes, nese do, eshte i mireseardhur.
 • Falemnderit Elhaida!
 • Noizy xhiron klip me Bjordin
 • Perballja e pare mes Rovena Stefes dhe gocave te "Thumb"
 • "Bota jone ti!" - koncepti krijues pas fushates se AMC

Sunday, 12 May 2013

Angela Martini: Te gjithe meshkujt po ma lypin...

Angela Martini
Vajza qe di se c'ka do...

Modelja hot Angela Martini, eshte nje nder ato vajzat e bukura dhe te reja qe ka pasur fatin ti futet botes se shoubizit shume heret, duke njohur dhe takuar personalitete te rendesishem VIP neper evente dhe ndeja te ndryshme boterore.

Dhe, natyrisht nje modele e re seksi si ajo nuk ka mundur te kaloj pa u verejtur nga meshkujt e pranishem. Ne pyetjen nga revista "Complex" nese ka ndodhur qe ne keto ndeja ti afrohet ndonje mashkull i famshem, Angela eshte pergjigjur:

"Te gjithe. Por, tjeter eshte puna si ia del ne krye me ta. Nuk do te thote qe cdonjeri qe ka deshire te dale me ty, duhet dhe te dalesh me ta. Ka shume thashetheme ne lidhje me kete, por mendoj vetem 10% jane te verteta. Shumica e meshkujve me te cilet jam e lidhur jane vetem miqe te mire".

Angela se fundmi ka dalur ne kopertinen e revistes se njohur "Maxim" me nje set fotografik supersensual te realizuar nga fotografi shqiptar Fadil Berisha. /Albavipnews/

Sunday, 5 May 2013

Revista PALOMA - 4 Maj 2013

Revista PALOMA
Revista PALOMA, 4 Maj 2013
 • Angela Martini: Te gjithe meshkujt kerkojne te dalin me mua!
 • Elena Lika: Te flesh me dike ne "Big Brother" nuk eshte njesoj si te flesh jashte
 • Ditelindja "dasme" e vajzes se Inva Mules
 • Endri Xhafo, sherr me drejtuesit e "AS", nderpret emisionin ne mes te sezonit
 • Dajana: Grate ankohen se po i ndaj nga burrat! Ermali: Fanset kerkojne te bejne femije me mua!
 • Simone Pigliacello: Femra qe kam dashur me shume ne jete ka qene shqiptare!
 • Vildane, Tika, Emina pushtojne reklamat e huaja
 • Bombe ne familjen e kengetarit Ylli Limani
 • Nik Xhelilaj, pjese e nje tjeter telenovele turke
 • Alkena "i propozon martese" Pandeli Majkos
 • Vidhet Ryva Kajtazi
 • Grupi "Korn", logo flamurin shqiptar

Tuesday, 23 April 2013

Revista PALOMA - 20 Prill 2013

Revista PALOMARevista PALOMA, 20 Prill 2013
 • Greta Koci: Me gjykuan pa te drejte per postin ne ministri
 • Ami shtatzene
 • Kush eshte djali qe i ka rrembyer zemren Rikes?
 • Olta BB: Kur vjen e shtuna, Anaidi ben gjoja si patriot!
 • Sexy & Single; Isida Mollaymeri: Me pelqejne meshkujt tullace me kembe te shtrembra!
 • Fabi i Produkt 28, pret te behet baba i dy binjakeve
 • Angela Martini, lakuriq neper rruge
 • Elhaida Dani kualifikohet per ne netet "live" te "The Voice of Italy"
 • Rita Ora ne kopertinen e revistes "Elle" ne Amerike
 • Nga Niko Komani: 10 menyra si te veshim "fustanin e vogel te bardhe"
 • Mustafa Nano: Tortura me e madhe? Te ndiqja "Big Brother"!
 • Ne rrjet; Kush e ka marre me sysh Gjyste Vulajn?; Opinionet e Arjan Konomit ne FB; Big Mamen e pickojne grerezat...; Nora Istrefi; Zanfina, hajde bark, hajde; Armina Mevlani pa grim; Ngjarja e rende ne Boston

Monday, 15 April 2013

Revista PALOMA - 13 Prill 2013

Revista PALOMA, 13 Prill 2013
 • Aferdita Dreshaj: Ju rrefej per ditet e mia te lumtura si singell! Nje mashkull qe degjon te tjeret s'ben per mua!
 • Marselino: I lumtur qe dola nga BB. Per te qene zhigolo, duhet pergaditje e madhe intelektuale!
 • Surpriza per Edberin, e dashura konkurrente ne BB
 • Elona e Big Brother lesbike?
 • Muharrem Ahmeti: Zyrtaret e larte cmenden per muziken time! Do te bej dasmen me madheshtore ne Shqiperi!
 • Rike Roci, konkurrentja me e re e "Big Brother", supermodelja me origjine shqiptare 
 • Elhaida Dani ben te famshme Jessie J...
 • Marsela eliminohet nga "The Voice of Italia"
 • Angela Martini e dashuruar ne miliarderin 22-vjecar
 • Flori Mumajesi kete here zgjedh Genen
 • Alba Caroshi (e Ekspres Bingo): Mashkulli ideal? Gjeje tek ai qe ke ne krah!
 • Nga Niko Komani: 5+1 Fashion Designers te rinj...

Monday, 25 March 2013

Angela Martini prek veten

Ajo është mësuar me skandale, por është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Është kjo modelja e famshme shqiptare, Angela Martini, e cila në këtë foto vjen si gjithmonë seksi, por madje shumë e dashuruar pas vetes, siç e shihni duke prekur të pasmet e saj.

Megjithatë, këtë kënaqësi ia ka dhënë vetes, pasi edhe foton e ka realizuar vetë para pasqyrës./Maksim Gjokaj/.
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Angela Martini touches herself

It is used to scandals, but it is always in the spotlight. Is this famous model Albania, Angela Martini, who in this picture comes as always sex, but even more in love with yourself, as you can see by touching her back.

However, this gave him pleasure himself, as well as the picture has conducted himself in front of the mirror. / Maxim Gjokaj /.

Saturday, 9 February 2013

Revista PANORAMA PLUS - 9 Shkurt 2013

Revista PANORAMA PLUS, 9 Shkurt 2013
 • Angela Martini i rremben Paris Hilton te dashurin milioner. Tim Vogele, i dashuri i ri i modeles shqiptare, eshte trashegimtar i nje pasurie familjare disa milion dollareshe
 • Paparacet kapin Aferdita Dreshajn ne vilen e Leonardo Di Caprio-s ne Miami, reagon Shpati
 • Hermes Nikaj: Pretendoj postin e zedhenesit ne Bashki, Lulzim Basha me kerkoi vete
 • Miriam Cani: Albani, i veshtire ne detaje te vogla, po bejme plane per martese dhe femije
 • Autoritetet turke nuk i japin shtetesine Almeda Abazit
 • Alketa Vejsiu rrefehet per here te pare per jeten e saj private
 • Silva Gunbardhi refuzon t'i kendoj Kryeministrit Berisha: " Jam origjinale, nuk ndikohem lehte!"
 • Gjyste Vulaj behet nene per here te dyte, vjen ne jete Besarti
 • Ciljeta behet nene: "Zoti donte qe djalin ta lindja ne ditelindjen time"
 • Gent Bushpepa, gjithandej me te dashuren.

Revista BLUETOOTH - 9 Shkurt 2013

Revista BLUETOOTH, 9 Shkurt 2013
 • Ingrit Gjoni nene e perkushtuar. Ben pazar me te birin, Parid. Fotot e pare te te voglit te kengetares
 • Noizy: Kam bere seks me Tunen dhe Adelinen. Jane te egra! Te dashurat e mia, superseksi por budallaqe. 
 • Aferdita Dreshaj: S'e kam tradhtuar Shpatin, Di Caprion e kam shok te mire. Njoh te dashuren e tij. Ishim ne nje feste mes miqsh.
 • Shpat Kasapi: E njoh edhe une Di Caprion, s'jam xheloz
 • Linda Halimi: Si i humba 37 kilograme. Big D me do pa hile
 • Fituesit e RTSH-s "mat" ne aeroport, gati kenga per festivalin europian
 • Korab Shaqiri prezanton te dashuren
 • Arben Cmeta: Tirana qe sjell une ne album!
 • Dafina Zeqiri tregon linjat
 • Rosela Gjylbegu: "Edhe paparacet me respektojne"
 • Ciftet qe fitojne nga fama e njeri-tjetrit: Big Basta & Vesa Luma, Besart Kallaku & Xhensila Myrtezaj

Tuesday, 5 February 2013

Aferdita dhe Angela bejne "shqiponjen" me Craig David

Dy "shqiponjat" e Miami-t

Koheve te fundit duket sikur modelja dhe kengetarja shqiptare, Aferdita Dreshaj, i ka dhene vetit detyren te takohet me sa me shume fytyra te njohura boterore.

Pas Justin Bieber dhe aktorit amerikan Bradley Cooper, se fundmi ajo ka pozuar me kengetarin dhe kompozitorin e njohur anglez Craig David, te cilin e ka takuar ne Miami ku ai ka performuar. Natyrisht, gjitha keto informacione rrjedhin nga vet rrjeti social i kengetares.

Dihet se Craig ka punuar edhe me Rita Oren, ndersa nuk dime nese Aferdita ka ne mendje ndonje bashkepunim muzikor me te, por se paku ka arritur qe ne bashkepunim me kompozitorin te krijojne imazhin kombetar te "shqiponjes" me dy krera.

Ngjashem ka bere edhe shoqja e saj e ngushte, Angela Martini, me te cilen jane shoqeruar se bashku ne Miami. Megjithe entuziazmin kombetar ketu, Angela braktisi "shqiponjen" e saj per milionerin Vogele, ndersa shpresojme qe Aferdita te mos ndjek rrugen e njejte. /Albavipnews/

Monday, 4 February 2013

Angela me te dashurin e Paris Hiltonit

Djaloshi që ia ka rrëmbyer zemrën bukuroshes shqiptare quhet Tim Voegele.

Kështu ka thënë Anxhela Martini për një medie të huaj, madje ajo është 4 vjet më e madhe se i dashuri i saj, i cili është vetëm 22 vjeç.

Ndërsa Voegele është trashëgimtari i rrjetit të modës me këtë emër. Ndërsa ne zbulojmë se djaloshi i pasur ka qenë në lidhje me bukuroshen Paris Hilton dhe duket sikur modelja shqiptare ia ka rrëmbyer asaj, madje gazeta Kosova Sot zbulon edhe një foto që jeni duke e parë. /Maksim Gjokaj/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Angela handed catches boyfriend Paris Hilton

The boy who has kidnapped Albanian Beauty heart called Tim Voegele. So said Angela Martini for a foreign media, even she is 4 years older than her boyfriend, who is only 22 years old. While Voegele is heir fashion network with the same name.

Sunday, 3 February 2013

Angela gjurmeve te Emines, gjen te dashur milioner

Nje kujtim i perbashket nga party ne dhjetor 2012
ku jane takuar Angela dhe Tim
Deri me tani modelja shqiptare, Angela Martini, nuk ka preferuar te zbuloj identitetin e te dashurve te saj. Por kesaj radhe arsyet jane te forta per te dalur ne publik, pasi behet fjale per te dashurin e ri milioner, Tim Vogele.

"Qe ne momentin e pare qe u pame, kuptoheshim shume mire... Jam shume e lumtur dhe e dashuruar. Ne po shijojme cdo moment. Eshte fantastike!”, ka thene Angela per portalin zviceran "20min" duke konfirmuar se ata te dy tani me jane nje cift dhe per momentin gjinden ne pushime ne Miami.

Ajo 26 vjece ndersa ai 22 vjec, jane takuar ne dhjetor gjate nje party "ASmallWorld" ne qytetin Gstaad. Nese ju kujtohet, ishte evenimenti ku Angela terhoqi vemendjen e mediave te huaja dhe vendore me disa foto hot duke zbuluar gjoksin jashte, gjersa gazetat zvicerane shkruanin per te me titullin "Aksidenti topless ne Gstaad".

Tuesday, 29 January 2013

Femrat shqiptare seksi te Amerikes

Të tria janë të bukura dhe ndoshta kanë marrë këtë nur nga malësia e bukur e Shqipërisë dhe e Malit të Zi.

E kemi fjalën për të tria vajzat që jeni duke i parë në këtë foto, të cilat akomodimi në Amerikë ka bërë që të jenë shqiptaret më seksi në këtë vend të madh.

Vajzat modele Tika, Angela dhe Afërdita pozojnë dhe shpesh herë i shikon me njëra-tjetrën. Për nga gjatësia, vajzat e Malësisë ia kalojnë shkodranes, por ende jo nga fama.
M. GJ.
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Albanian women sex of America

All three are beautiful and have probably received this grace of beautiful highland Albania and Montenegro. We refer to the three girls that are seen in this photo, which accommodation in America has to be Albanians sex in this great country.

Tika models girls, Angela and Venus were posing and often see each other. For the length, Highland girls they pass shkodranes, but still not the fame.
M. GJ.

Saturday, 26 January 2013

Revista PANORAMA PLUS - 26 Janar 2013

Revista PANORAMA PLUS, 26 Janar 2013
 • Bleona: Ganiut nuk ia ndien per mua!
 • Aurela Gace zbulon nje sekret: Skerdin e kam pas vetes, se nuk i kerkoj martese
 • Zbulohen fotot e Anjeza Shahinit me te dashurin, diplomat anglez
 • Adi Krasta paralajmeron largimin e radhes: Nje TV i ri me ka bere oferte te mire
 • Zanfina i shpeton burgut, paguan shumen qe i ka kerkuar Gjykata
 • Juliana Pasha ne diete, sugjeron receten personale te embelsirave
 • Silva Gunbardhi, ben ne 6 dite 1 milion klikime me klipin e ri
 • Xhemi pozon prane tenxhereve
 • Meti i BB vjen ne poza hot
 • Personazhe; Homoseksualet do t'u japin cmim VIP-ave qe i perkrahin, ja 12 kandidaturat e vitit
 • Andos: Nuk i duroj dot femrat e papjekura dhe nuk fal tadhtine

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online