All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Antoneta Nikprelaj. Show all posts
Showing posts with label Antoneta Nikprelaj. Show all posts

Sunday, 7 October 2012

Shqiptarja tjeter seksi e hollivudit

Një tjetër shqiptare që po josh emrat e mëdhënj të kinematografisë botërore quhet Antoinette (Antoneta) Nikprelaj. Vajza e bukur shqiptare është parë në fillim të aktrojë përkrah emrave të mëdhenj në “Pirates of the Caribbean”, ndërsa së shpejti edhe në filmin sci-fi “Chronicles of Riddick: Dead Man Stalking” përkrah Vin Diesel.

Shumë seksi dhe për këtë Antoneta po pëlqehet për të qenë imazh nga kompanitë e ndryshme të huaja./Albavipnews/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Another sexy Albanian in Hollywood

Another Albanian attract big names of the world cinematography called Antoinette (Antoneta) Nikprelaj. Albanian beautiful girl was seen at the beginning acting alongside big names in the "Pirates of the Caribbean" and soon in sci-fi movie "The Chronicles of Riddick: Dead Man Stalking" alongside Vin Diesel.. Very sexy and for that Antoneta is accepted to be the image from various foreign companies. / Albavipnews /

Thursday, 31 May 2012

Revista PALOMA - 26 Maj 2012

Revista PALOMA, 26 Maj 2012
 • Prishte miqesia! Aferdita dhe Adelina shahen rende pas perfundimit te spektaklit. Aferdita: "Do te ma paguash, nuk u bere ti te me skualifikosh mua".
 • Mediat italiane: Rona Mbreteresha e Eurovizionit
 • Blerim Destani: Cun per shtepi!
 • Dr.Flori: Pse u ndava nga West Side Family. "Kjo vere eshte e imja"
 • Erioni: Nuk do te lidhem me Klaudian!
 • Antonetta Nikprelaj, shqiptarja qe joshi Johnny Depp, tani ne krah te Vin Diesel
 • Graciano, Anila dhe Albulena aksidentohen me makine. Lena me te qepura ne koke!
 • Tuna, muaj palester intensive per klipin e ri
 • Lorik Cana harron Arniten, ne lidhje me nje italiane
 • Eneda Tarifa e revoltuar, mohon zerat per shtatzenine
 • Algen Nikolla mes Rita Ores dhe Paris Hilton
 • 1 Minute me Jonida Alickollin

Wednesday, 22 February 2012

Shqiptaret seksi ne reklamën amerikane "Dark Side of Ram" (Video)

Modelja seksi, Vildane Zeneli si duket nuk ka të ndalur me ofertat që i vijnë për të qenë imazh i shumë reklamave të huaja. Këtë herë ajo duket në një tjetër video duke reklamuar veturën Chrysler Ram.

Por vajza këtu nuk është e vetme, në këtë reklamë shfaqet edhe një tjetër vajzë shqiptare seksi, madje një modele dhe aktore e njohur Antoneta (Antoinette) Nikprelaj, vazja që ka luajtur shumë filma mes të cilëve përmendim “Pirates of Caribbean”, “Scar 23” ku në këtë të fundit ka pasur rolin kryesor.

Reklama ku shfaqen dy shqiptaret seksi po trasmetohet në mediat e huaja, dhe fotot e reklamës gjenden në shumë revista prestigjiose, nën logon “Dark Side of Ram”./Albavipnews/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Sexy albanians in advertising "Dark Side of Ram"


Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online