All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Arian Cani. Show all posts
Showing posts with label Arian Cani. Show all posts

Sunday, 21 July 2013

Revista PALOMA - 20 Korrik 2013

Revista PALOMA - 20 Korrik 2013
Revista PALOMA, 20 Korrik 2013
 • Besa Kokedhima: Kur rilind nga nje dashuri...
 • Arian Cani braktis TV Klan?
 • Joana u qendron larg meshkujve
 • "Miss World Kosova", Antigona Sejdiu: I trembem gares me me te bukurat e botes
 • Luran Ahmeti, shqiptari qe interpreton ne "Sulltani i Madherishem": Ne Turqi shqiptaret respektohen me shume se ne vendlindjen e tyre
 • Big Mama: Kam trup perfekt!
 • Erik Lloshi, mesazh meshkujve shqiptare: Mjaft i dhunuat femrat!
 • Hermes Nikaj, feston 21-vjetorin e lindjes mes shume VIP-ash
 • Albana Osmani: Rihanna me ka kopjuar!
 • Bar Rafaeli shijon puthjet lesbike me mikeshen
 • Ermal Fejzullahu, baba per here te trete!
 • Mimoza Ahmeti vjen nga Kanadaja per pushime
 • Fejohet Masiela Lusha, i dashuri i propozon ne Hawaii

Saturday, 6 July 2013

Revista BLUETOOTH - 6 Korrik 2013

Revista BLUETOOTH, 6 Korrik 2013
 • "Dehet" Eli Fara. Rrefimi per kengen e re: "Me pelqen shume kur me bejne dengla"
 • Aferdita: Rikthimi me Shpatin? Kurre mos thuaj kurre, kemi mbetur shoke. Fotot e promovimit te klipit.
 • Anaidi i "BB6", fillon pune ne Bashkine e Tiranes: Me pelqen Samanta Karavella!
 • Blero skena "hot" ne videoklip
 • Djemte mblidhen rreth "zogut" te Tunes
 • Fevziu naten politike, diten biciklete...
 • Silva Gunbardhi, josh me linjat
 • Fernando i Ciljetes behet 5 muajsh
 • Roela Kaso, vajza qe "sfidon" supermodelen Cara Delevigne. Kaso thyen mitin! Shqiptarja e pare dhe e vetme, qe listohet ne te njejten agjenci ne Milano, me dy ikonat e modes Delevigne dhe Su Hue.
 • Cani feston 10-vjetorin, "boom" te ftuarish ne finale

Tuesday, 25 June 2013

Arian Cani, zgjedh Parisin per pushime...

Arian Cani - Zone e Lire
Arian Cani, nostalgji per Francen, zgjedh Parisin per pushime

Ne intervisten e se premtes mbrema e pame moderatorin e "Zone e Lire" teksa permendte me shume nostalgji Francen, gjate intervistes me Sali Berishen, dhe vecanerisht Parisin. Eshte nje fakt i njohur qe gazetari Arian Cani (sikurse edhe shume persona te tjere ne bote) eshte i dashuruar me kete vend kaq romantik, ku edhe ka jetuar per disa kohe. Kemi mesuar qe keto dite ai ka udhetuar drejt Parisit me te shoqen, Iniden, te cilen e kemi vene re neper intervista qe ta therrase Pufi. Mesa duket, Cani jo vetem u frymezua nga intervista me Berishen, por ka udhetuar edhe per t'u karikuar per mbremjen maratone qe do te mbaje me rastin e mbylljes se sezonit televiziv te "Zone e Lire". /revista paloma/

Sunday, 23 June 2013

Revista PALOMA - 22 Qershor 2013

Revista PALOMA - 22 QERSHOR 2013
Revista PALOMA, 22 Qershor 2013
 • Aurela Hoxha: Atyre qe me kane inat u them "Paqe njerez!"
 • Ciljeta Xhilaga operon barkun dhe ekspozohet ne plazh
 • Elona Xara: Produksioni nuk me vleresoi, ua di per nder shqiptareve. Do martohem me te parin qe do prezantoj te babi...
 • Noizy: Tuna eshte kurve!; Tuna: Kam zogun me te mire!
 • Vedat Ademi: Dasma me Yllka Kuqin nuk eshte sic duket; Yllka Kuqi: Edhe 10 here te behesha nuse, njesoj do te nuseroja
 • Ilda Bejtulla, modelja qe garon per kuroren e miss-it: Femrat e bukura paragjykohen, per cdo rregull ka perjashtime
 • Varferia, Rita Ora flet per femijerine e veshtire
 • Roza Lati shpreh deshiren per ditelindje: Me ka marre malli te bie ne dashuri!
 • Zbulohet e dashura e re e Ermal Merdanit
 • Aktori komik Giovanni njeh Shqiperine permes ciklizmit
 • Arian Cani, nostalgji per Francen, zgjedh Parisin per pushime

Sunday, 16 June 2013

Kryeministri Berisha zbulon pasionin e tij per muziken...

Sali Berisha ne "Zone e Lire"
Berisha ne “Zone e Lire”, nje rrefim i cilter per jeten dhe pasionet

Gjate intervistes ne “Zone e Lire”, ndryshe nga formati i intervistave te tjera, Kryeministri ka rrefyer per jeten e tij dhe pasionet. Ai ka zbuluar dhe pasionin e tij per muziken. Kryeministri ka gjetur gati te gjithe titujt e kengeve qe jane vendosur nga DJ i spektaklit. Nderkohe qe ka ndare dhe emocione per menyren sesi i ka degjuar per here te pare dhe cfare kujtimesh kish nga nje pjese e tyre. Kryeministri ka befasuar dhe me informacionet qe kishte jo vetem per kenget, por edhe per historine jetesore te kengetareve dhe te grupeve muzikore. Gjithashtu, Kryeministri tregoi se ishte nje degjues i rregullt i kengeve. Ai zbuloi se kishte nje numer te konsiderueshem hitesh ne Ipad. “Une degjoj shume kenge, kuptohet kur kam kohe. Edhe ne Ipad kam mijera kenge, 3658 kenge”,- tha Kryeministri. Vec muzikes, Berisha ka folur dhe per lidhen e tij me teknologjine. Ai u shpreh se eshte nje perdorues i rrjetit social Facebook, pasi e sheh si nje mundesi moderne per komunikimin. “Facebook eshte nje univers mendimesh”.

Saturday, 15 June 2013

Berisha "fluturon" mes yjeve te estrades tek "Zone e Lire"

Cani kontrollon Berishen: Ledio na genjeu piktori, s’ka antiplumb doktori

Kryeministri, Sali Berisha u shfaq ne emisionin “Zona e lire” e gazetarit, Arian Cani ne TV Klan spontan edhe pse pati nje dite te ngarkuar me takime elektorale.

Kjo eshte hera e pare qe lideri demokrat pranon te marre pjese ne nje emision televiziv te nje formati ndryshe nga ato politike sikunder eshte “Zona e lire”.

“Cani mes ketyre yjeve njeriu fluturon”, ishte pershtypja e pare e Berishes, pasi ne krah te tij ishin ‘eskorta e kengetareve’ qe e shoqeron me mitingjet elektorale ( Elvana Gjata, Soni Malaj, Vedat Ademi, Renis Gjoka, Ermal Mamaqi. Eni Koci, Genta Ismajli, Vesa Luma).

Tuesday, 21 May 2013

Arian Cani, ne siklet me gazetarin nga Kosova...[VIDEO]

‘Viktima’ Arian Cani

Moderatori i njohur i emisionit “Zone e Lire”, Arian Cani, i cili shpeshhere ve ne veshtiresi personalitete te njohura te skenes shqipe, eshte bere viktime e autorit te emisionit Vikendi ne RTK, Blerim Peci.

I njohur per veprimet e tij komike, Peci fillimisht e ka lene te prese disa minuta protagonistin qe do t’i bente interviste, me pas e ka prezantuar ate me levdata te medha dhe porsa Cani e ka hapur gojen te flase, ai e ka perfunduar intervisten.

“Arsyeja perse intervista ishte e shkurte, eshte fakti se Arian Cani disa here refuzoi qe te jape interviste me arsyetimin se nuk ka kohe... Na vjen keq Arian, tjera here me i kujdesshem ndaj kolegeve nga Kosova!”, shkruhet krahas videos te publikuar ne YouTube.


Saturday, 18 May 2013

Revista PANORAMA PLUS - 18 Maj 2013

Revista PANORAMA PLUS
Revista PANORAMA PLUS, 18 Maj 2013
 • Arian Cani, 45-vjetori hot. Politikane dhe artiste mes balerinash seksi topless
 • Flori Mumajesi e akuzon se nuk di te kendoje, reagon Gaxha: Ti je gei! Adriani: Nuk e kam ekzagjeruar me fjalen gei, se ia kam falur shume here ofendimet, nuk ballafaqohem me te se nuk ia vlen.
 • Ja cfare ben Joana pas daljes nga "Big Brother", fotot. Ervini i "BB4": Cfare me tha per Janin dhe Anaidin.
 • Kleoniki Delijorgji vjen me foto shume sensuale. Niki: Do doja te sfiloja per "Victoria's Secret"
 • Anjeza Shahini: Ndihem mire, fejesa eshte ne planet tona
 • Rikja fut ne sherr Ilirin me Elonen, plas xhelozia, e duan te dy per vete
 • Dalja e Joanes, ul adrenalinen e Anaidit. Shpendi i papozicionuar, nuk merret vesh ke pelqen dhe ke jo
 • Ermal Merdani: Finalistet sipas meje!
 • Kush e vesh Ilir Meten?

Revista BLUETOOTH - 18 Maj 2013

Revista BLUETOOTH
Revista BLUETOOTH, 18 Maj 2013
 • Sinan Hoxha, bllokon per 10 ore Qendren Tregtare. Rrezikohet hapja. 10 ore xhirime, 30 milion leke shpenzime dhe 100 figurante per video. Kengetari sjell se shpejti 4 klipe dhe nje album.
 • E nxehte si Aferdita Dreshaj (ne bikini). Modelja dhe kengetarja seksi josh me linjat ne plazh
 • Enxhi Kamenica pozon nudo. Fotot sensuale te modeles bukuroshe
 • "Cani & Friends"; Fotot e 'harbimit' per 45-vjetorin. Te ftuar ne feste, personalitete te jetes publike.
 • Nisida Knezi ne nje rrefim per memesine: "Eni dhe Jon, mrekullite e jetes sime"
 • Moderatori Alban Dudushi kerkon divorcin ne gjykate
 • Gruaja i lind vajze, ministri Bode ne salle
 • Zajmina 'merr peng te dashurin'
 • Te shijosh birren Peroni Nastro Azzuro ne Rezidencen e Ambasadorit te Italise
 • Percahen artistet, fushate per PS, PD dhe LSI

45-vjetori i shfrenuar i Arian Canit [FOTO]

Arian Cani feston 45-vjetorin, puthje te cmendura me gruan

Nje feste komplet ndryshe nga ato qe jemi mesuar te shohim deri tani. I tille ka qene 45-vjetori i moderatorit te njohur Arian Cani, i cili mblodhi te shtunen qe lame pas, ne club "Mumja", miqte e tij me te mire. Jo vetem per te festuar kete pervjetor te tijin, por edhe per te shijuar 'live' performancen e Dj topless Katusha.

Te ftuar ne kete feste ishin personalitete te shumta te jetes publike, si: Sokol Olldashi, Ben Blushi, Blendi Fevziu, Aleksander Frangaj, Andi Bushati, Armand Shkullaku, Zamir Mane, Vera Grabocka, Ermal Mamaqi dhe Ami, Dr.Flori, Olta Gixhari, Suela Konjari me aktoret e Teatrit te Metropolit, Genc Fuga dhe Eni Jani, Floriana Garo etj…

Sunday, 10 March 2013

Revista BLUETOOTH - 9 Mars 2013

Revista BLUETOOTH, 9 Mars 2013
 • Big Brother; Sekretet: Xhimi i martuar; Shpendi nuk flet me babane; Jonilda, vajza qe do te beje operacion plastik brenda shtepise; Nena e modeles: Konflikti me Elenen perpara se te futej ne "BB6", i thashe te vishej; Nis te dielen "Fan Club"-i, Albana Osmani serish prezantuese. Olti Curri: Ankohen per mua, ata qe nuk dine te bejne "Big Brother"
 • Merr fund lidhja: Shpati dhe Aferdita ndahen me telefon!
 • I dashuri shqiptar "vret" Bleona Qeretin
 • Manjola Nallbani: Ne komunikimin me vajzat nuk kam tabu. Kengetarja se suksesshme ndan me lexuesit sekretin e te qenit ne super forme
 • Kledi Bahiti, nje dedikim per te vellane
 • Pellumb Piperos, i vjedhin targat
 • Nje feste surprize per Leonora Jakupin
 • Makina e re e Mayes
 • Elvana Gjata, me lajme te reja

Wednesday, 26 September 2012

Revista BLUETOOTH - 22 Shtator 2012

Revista BLUETOOTH, 22 Shtator 2012
 • Rrefim ne dy zera, Vera & Alketa: Ju zbulojme suprizat e "X Factor 2". Soni Malaj nje nga anetaret e jurise, ja kandidatet e tjere
 • Bleona Qereti sjell "Gipsy Kings" ne Tirane
 • Arian Cani: Berisha ne 10-vjetorin e "Zone e Lire"
 • Flori Mumajesi sulm Julit dhe Gentit: Ju dhjefsha humorin qe beni!
 • Ermal Merdani: Franceska sajoi tradhtine time, per t'u vetembrojtur. Do t'i futem politikes, nga televizioni me genjyen
 • Eli Fara, per here te pare ne "Kenga Magjike"
 • Zapp & Chriss: Meritojme me shume
 • Darina Tanushi behet nene e binjakeve Neo dhe Noel
 • Lori Hoxha ne nje avion me Berishen
 • "X Factor" sjell Sonin ne Tirane
 • Vjen ne jete Giulia Eden, vajza e Almes dhe Shkelqimit
 • "E Diell" ne TCH ndahet ne Tresh: Xhemi Shehu, Gent Hazizi dhe Monika Stafa, fytyrat e se dieles
 • "VIP Shpija" zbulohen emrat e pare

Sunday, 22 April 2012

Arian Cani puthje vetem per show (Video)

Vajzat e bukura sidomos kur ato janë të huaja, dhe ndoshta nuk kanë shumë komplekse sic ndodh me vajzat shqiptare që janë të ftuara në programin “Zonë e lirë”, program i cili dalëngadalë do të ktehehet si duket në “Zonë e puthjeve”, puthen në buzë më lehtë.

Këtë herë i zoti i këtij programi, Arian Cani, pa e harruar ende puthjen e ukrahinases Kaqusha, këtë të premte që kaloi i është vërsulur të puthë një bukuroshe që ishte bullgare, por që jetonte në Itali me emrin Miss Monika. Por pyesim ky Ariani këto puthje i bën vetëm për show, pasi edhe në kanalin Youtube shihet që hidhet video e regjistrimit vetëm me emrin e bukuroshes që puth./Albavipnews/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Arian Cani kiss just for show

Beautiful girls especially when they are foreign, and probably not very complex, as do Albanian girls are invited to the program "Free Zone", a program which will gradually ktehehet appears in "kissing zone" kissing on the edge more easily. This time the master of this program, Arian Cani, without forgetting Kaqusha ukrahinases kiss yet, this Friday that is spent rushing to kiss a miss that was Bulgarian, but living in Italy with the name Monica. But ask this Ariani these kiss makes only show, as seen in Channel Youtube video of census thrown only by the name of beauty, that kiss./Albavipnews/

Saturday, 25 February 2012

Arian Cani: Debatet politike ne kete vend jane shterpe apo autik...

Arian Cani: Drejtuesit e debateve jane, ne shumicen e tyre, te paafte

Arjan Cani, nuk vuan nga kompleksi i te folurit pa dorashka, ndersa e diferencon veten nga formati tradicional i debatit politik, edhe pse here pas here e cek politiken, per te tjeret eshte i pameshirshem ndersa i quan: Shterp apo autike.

Ne me shume se 15 vjet emisione te debatit politik, si mendoni se kane evoluar ata, cila eshte rruga qe kane bere?
- Pyetja juaj kap nje spekter shume te gjere. Por duke qene se keto lloj debatesh nuk do ishin gjeja qe une do beja me pasion, po ju them me pak fjale mendimin tim. Debatet politike ne kete vend kane evoluar dukshem ne interes te publikut, ndonese ne shumicen e tyre, ato jane shpesh shterpe dhe jo interesante. Ka nje lloj autizmi ne keto debate qe shpesh te detyrojne te nderrosh kanal. Kjo per disa arsye. E para, konduktoret e ketyre debateve jane ne shumicen e tyre te paafte dhe nuk e njohin ekranin dhe ligjesite e tij.

Wednesday, 15 February 2012

Sofia e "Zone e Lire": Politikanet dhe flirtet pas kuintave

Politikanet, flirtet pas kuintave

Sofia e Canit: Bukuroshet ne studio ua japin vete numrat politikaneve

Sa here e keni pyetur veten se c’ndodh ne te vertete ne studion me te lire te televizioneve shqiptare...Besojme e keni kuptuar qe e kemi fjalen per “Zone e Lire”, nje nga emisionet me te ndjekura ne Shqiperi dhe qe cuditerisht i ka rezistuar kohes. E kush me mire se bukuroshja bionde Sofi, mund te na e shuaje kuriozitetin. Ajo eshte gjithmone aty, ne cdo puntate, me buzeqeshjen plot shkelqim qe e shoqeron gjithmone. Ajo i degjon dhe i sheh te gjitha dhe sot do te na i tregoje edhe ne prapaskenat me politikane, vajza bukuroshe dhe me kryesorin Arian Canin...

Sofi kemi vendosur te degjojme per here te pare versionin tend, duke te te konsideruar si ajo qe i sheh dhe i degjon te gjitha ne “Zone e lire”...Por si fillim duam te dime se si lindi ky bashkepunim, pra si ndodhi qe ti u bere pjese e ketij emisioni?

Thursday, 9 February 2012

Bleona Qereti pelqen Sali Berishen, urren Arian Canin

Ajo është një ndër femrat më të lakuara në faqet rozë, madje së fundmi edhe shtypi ndërkombëtar ka nisur të shkruajë për të.

Megjithëse me një eksperiencë të gjatë jete në Amerikë ku sigurisht ka parë se ç’bëjnë gazetarët rozë për personazhet e show biz-it, Bleona i del në krah kryeministrit në këtë nismë, duke përmendur edhe një emër mes rreshtave. Arian Çani, është emri i një prej gazetarëve, që sipas Bleonës abuzon më së shumti me pushtetin që i ka dhënë media.

Unë mendoj që kryeministri Berisha ka shumë të drejtë! Ai është një njeri me një vizion të pakrahasueshëm me asnjë tjetër. Unë kam qenë gjithmonë e dashuruar me të që kur kam qenë fëmijë e këndoja në koncertet e ’96. Kjo dashuri midis meje dhe kryeministrit sa vjen dhe bëhet më e fortë e solidarizohet më shumë në çdo fjalim apo mbledhje qeverie, takim ose koncert. I adore and I love Sali Berisha!

Sunday, 22 January 2012

Arian Cani ne 5 minutat e fundit te jetes, seks

Prezantues që gjithmonë provokon ka treguar në ‘Prive” në Klan Kosova, se kurrë nuk e ka tradhëtuar bashkëshorten e tij. Ndërsa ky është Arian Cani i cili ka thënë se nëse do të ketë 5 minuta jetë do ti kalonte dhe ato duke bërë seks.

Ndërsa prezantuesi i “Zonë e lirë “ ka thënë se beson në fund të botës, por jo se viti 2012 do të jetë fundi./Maksim Gjokaj/

- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Arian Cani in the last 5 minutes of life, sex

Always provokes presenter has shown in 'private' in Kosovo Klan, that has never betrayed his wife. While this is Arian Cani who said that if you have 5 minutes will be spent and having sex. As presenter of the "free zone" has said he believes the end of the world, but not the year 2012 will be fundi./Maxim Gjokaj/


Thursday, 22 December 2011

Arian Cani: "Dikur mendoja se gocat serbe ishin me te bukurat ne Ballkan"...

Arian Cani “Me pelqen shume te folurit ne Kosove” [VIDEO]

Gazetari i njohur nga Shqiperia dhe autori i emisionit, “Zone e Lire”, Arian Cani ka thene se i pelqen shume dialekti i te folurit ne Kosove por jo vetem kaq ai eshte dashuruar shume me Prishtinen edhe pse nuk e kishte kete ndjesi me heret. “Kur isha femije, mendoja se Beogradi eshte me i bukuri i Ballkanit, por kur e pash Prishtinen mendoj se ketu ka gjithcka. posted at albavipnews.blogspot.com. Dikur mendoja se serbet jane me te bukura, por kur i pash gocat ne Prishtine sa jane te bukura nderrova mendje” ka thene Cani ne emisionin Zona B te Baton Haxhiut ne TV Klan Kosova.

Ai ka folur edhe per shkrimin e tij teper kontradiktor ne kohen kur Kosova e pati shpallur pavaresine me 2008. Edhe pse nuk ka kerkuar falje, ka thene se me ate shkrim ka pasur synim te provokoj dhe se ka qene nje gjysme e vertete. /kosovalbaner/dhjetor 2011/

Ndiq videon:

- - - - - - - - - - - - - - - -

Friday, 16 December 2011

VIP Ballina: Revista INTERVISTA - 17 Dhjetor 2011

Revista INTERVISTA, 17 Dhjetor 2011
 • Arian Cani: Katjusha ishte si shpirt
 • E Diela Shqiptare; Andresa: Si "mbeta" ne Shqiperi
 • Rozana Radi: Mashkullin nuk e dua perfekt!
 • Roza Lati: Kjo eshte Rita ime!
 • Ismail Keta: Kampion Bote per Shqiperine time!
 • Nertila Vreto: Bem' Derman!
 • Stresi: Skandali i Noizyt? Vetem femrat kane faj!
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
INTERVIEW Magazine, 17 December 2011

Arian Cani: Katjusha was like soul
The Albanian Sunday: Andres: How I "remained" in Albania
Rozana Radi: Do not want my man perfect!
Roza Lati: This is my Rita!
Ismail Keta: World Champion for my Albania!
Nertila Vreto: Bem 'Derman!
Stress: Noizy scandal? Only women are guilty!
]]

Sunday, 11 December 2011

Arian Cani Argetohet ne Karaoke me Anjeza Majen...

Arian Cani, ne karaoke me Anjeza Majen

Gazetari i njohur i “Zone e lire”, Arian Cani, preferon te argetohet ndryshe gjate fundjavave, direkt pasi ka kaluar nje nate te gjate plot te papritura dhe intensitet ne transmetimin direkt te emisionit te tij “Zone e lire”, te premteve. Paparaci yne eshte mundur ta fotografoje Canin ndersa hynte ne karaoke “Magic 4” ne Tirane me disa kolege te televizionit “Klan”, mes te cileve dhe Anjeza Maja. Arian Cani duket shume ne forme dhe ne qejf, edhe per faktin se pas shume vitesh emisioni i tij vazhdon te kete audiencen dhe vemendjen e publikut njesoj si ne momentet e tij me te mira televizive. Keshtu qe ia vlen te dale dhe te shijoje nje gote me miqte, pasi gjithcka i ka shkuar dhe i shkon mire. Vetem dy jave me pare, ai beri nje show te vertete ne programin “Zone e lire” ne Tv Klan, me nje nder te ftuarat e tij speciale, qe ishte nje dj nga Ukraina me emrin Katjushka, dhe qe performoi topless ne studio. posted at albavipnews.blogspot.com. Nuk ishte hera e pare qe ne kete program ai fton femra qe performojne te zhveshura, me te cilat mund te shkembeje puthje ne buze publikisht. Por kete here ai mori nje leter nga KKRT, qe i terhiqte vemendjen, ku thuhej se kishte shkelur normat morale dhe etike te transmetimeve televizive, leter qe ai e lexoi ne emisionin e tij. /panorama plus/dhjetor 2011/
- - - - - - - - - - - - - - - -

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online