All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Arilena Ara. Show all posts
Showing posts with label Arilena Ara. Show all posts

Monday, 8 April 2013

Revista PALOMA - 6 Prill 2013

Revista PALOMARevista PALOMA, 6 Prill 2013
 • Andresa, te "E Diela Shqiptare": Vetem ketu s'me kane paragjykuar per ngjyren! Do behem nene!
 • Fituesja e "X Factor", Arilena Ara: "Do te degjoni per mua!"; "Miqesia me Tunen, shekullore"
 • Jonilda BB: Prinderit te zhgenjyer nga une. Me pelqente Iliri, por nuk doja te sakrifikoja fejesen...
 • Zbulohen fotot e Ilirit te Big Brother ne nje site porno
 • Joana e shqetesuar per te dashurin e Elenes: Elena nuk po sillet mire!
 • Arsim Berisha: Nuk e lashe te dashuren per t'u futur ne Big Brother
 • Gredi Leka (vellai i Oltes): Marredhenia me Arsimin do sqarohet kur te dale nga "BB". Nuk nderhyj ne jeten e saj private!
 • Pas Elenes, eshte radha e Joanes te dale pa mbathje
 • Dafina Zeqiri harron se eshte femer

Saturday, 6 April 2013

Revista PANORAMA PLUS - 6 Prill 2013

Revista PANORAMA PLUS, 6 Prill 2013
 • Ermali; Zbulohet modelja pas se ciles marroset Mamaqi
 • Big Brother; Pas intimiteteve ne "BB", Anaidi dhe Elena braktisen nga te dashurit
 • Intervista; Luzja e "Portokalli": Jam dashuruar me nje djale 8 vite me te vogel dhe s'e kam problem
 • Televizioni; Gruaja dhe e dashura zihen ne TV per biznesmenin, Eni Cobani rrefen prapakuintat
 • Big Brother; Flet vellai, Valoni: Po te lidhje Vigani me Elenen, do e kishim pranuar; Shpendi do ta ndihmoj Eldoren per t'u sheruar; Flet motra: Gjithsesi, nuk besoj se do krijoj lidhje me te! Iliri foto nudo!
 • Liljana Hitollari: Ka plot meshkuj shqiptare zhigolo, pse e paragjykojne Marselinin?
 • Anaidi, e dashura vendos te mos e prese pas intimitetit me Joanen
 • Endrit Mertiri per Elenen: E vleresoj reflektimin e saj, por gjithcka do ia plas ne sy!

Monday, 1 April 2013

Arilena: Kete Cmim ta dedikoj ty Babi im!...

Arilena AraX-Factor 2, fiton Arilena

Edicioni i dyte i konkursit te talenteve te kenges, X –Factor Albania 2, shpall fituesen e saj. Ajo eshte Arilena Ara nga Shkodra e cila ia dedikoi cmimin babait te saj dhe publikut mbareshqiptar. I dyti fitues i spektaklit ishte Aldo Bardhi dhe te tretat ishin pese vajzat e Grupit Natyral.

Spektakli u ndoq nga disa qindra te rinj e te reja, kryesisht mbeshtetes te finalisteve si dhe familjare te tyre, kurse jashte Teatrit te Tv Klan disa qindra te tjere shikuan permes nje ekrani te madh spektaklin e drejtperdrejte. Ky show u transmetua jo vetem ne Tv Klan dhe Klan HD por edhe nga disa televizione te tjera ne Kosove, Maqedoni, etj.

Sunday, 31 March 2013

Arilena Ara: Te qenurit ne finale, eshte fitore per mua...

Arilena Ara
Arilena: Nese fitorja troket tek une, ajo nuk me perket vetem mua

Unike. Te tille e ka cilesuar publiku dhe anetaret e jurise se spektaklit me te ndjekur muzikor ne Shqiperi, X Factor Albania 2, Arilena Aren. Eshte nje nder finalistet absolute te kesaj gare, vjen nga Shkodra dhe me talentin e saj ne kenge duket se e ka justifikuar gjithe mbeshtetjen, qe ky qytet i dhuruar. Me nje ciltersi dhe ambicie te theksuar ne muzike, ajo tregon se ky spektakel i ka dhene shume dhe cdo faze te kaluar me sukses e ka perjetuar me emocion te vecante. "Emocionet kane qene bashkudhetare me mua ne cdo nate te X Factor. Sa me shume afrohet ora e finales, aq me shume rriten emocionet, por te gjitha keto kam arritur t'i kthej ne favorin tim dhe t'ia transmetoj publikut pozitivisht", tregon finalistja. Por a e kishte menduar ne fillim te kesaj gare Arilena qe do te ishte nje nder zerat me te mire te ketij edicioni te X Factor? Si e cileson kete eksperience dhe sa optimiste eshte per finalen e madhe neser mbrema?

Saturday, 30 March 2013

Revista BLUETOOTH - 30 Mars 2013

Revista BluetoothRevista BLUETOOTH, 30 Mars 2013
 • Shpat Kasapi: Nuk i durova dot fotot e Aferdites me Di Caprion. "Nuk flas me te, mosmarreveshjet qe na ndane.". Gjendja shpirterore e Shpat Kasapit pas ndarjes. Planet per te qendruar singell nje kohe te gjate. Xhelozia dhe takime e rralla me Aferditen. Historia e Di Caprios dhe fundi i lidhjes permes nje telefonate...
 • Big Brother; Jeta e shthurur. Fotot skandaloze te Ilirit. I dashuri: Me Elenen do te sqarohem kur te dale.
 • Bleona Qereti, e ftuar ne festivalin e muzikes gay. Te dielen ne "X Factor" prezanton kengen me te re. Elvana Gjata, e ftuara tjeter e nderit.
 • Aurela Gace, sjell nje klip me skena sensuale
 • 30 vjetori i Jonides, detajet e festes VIP
 • Noizy zbulon anen e panjohur te tij, i futet gatimit
 • Nora Istrefi mbush 27 vjec
 • Vali Kuqi: Yllka, keshilltarja ime!

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online