All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Armend Gashi. Show all posts
Showing posts with label Armend Gashi. Show all posts

Friday, 7 December 2012

Armend Gashi, parukieri qe mban qenin ne studio

Parukieri i VIP-ave, Armend Gashi, qe njihet si profesionist ne zanatin qe ushtron, me studion e tij te njohur Vogue Hair, ka edhe nje pasion te vecante. Eshte adhurues i kafsheve shtepiake dhe me konkretisht ai adhuron qente e races doberman.

Para disa muajve ai kishte humbur nje, por menjehere e ka zevendesuar me nje tjeter qe e ka pagezuar Seven, per arsye te thjeshte se, si nje kelysh njemuajsh ka gjetur ngrohtesine e shtepise se tij, pikerisht me daten 7 shtator.

Seven e shoqeron parukierin kudo, madje edhe ne studion e tij profesionale ku rregullohen VIP-at shqiptar. Sic shihet edhe ne foto, Seven tanime eshte rritur dhe eshte bere nje "qen burre", derisa kemi degjuar se edhe ai vete eshte njeri nga "vip"-at qe merre tretman special ne sallonin e tij, por nuk do ta bejme publike.

Se fundmi, Armendi eshte perfolur per nje lidhje me kengetaren simpatike Argjentina Ramosaj, e cila eshte njera nder klientet e shpeshta te tij. /Albavipnews/

Monday, 22 October 2012

Argjentina Ramosaj ne lidhje te re dashurie?

Argjentina e cila ka se paku gjashte muaj qe eshte ndare nga i fejuari i saj Valoni, duket se ka gjetur miqesi te ngushte me nje djale i cili poashtu eshte ndare nga e fejuara e tij. Fjala eshte per parukierin profesionist me mjaft ne ze, sidomos ne Kosove, Armend Gashi, njeherit pronar dhe themelues i sallonit te njohur Vogue Hair, sallon i preferuar i vipave.

Sipas "Prive"-s, Argjentina eshte pare e shoqeruar nga Armendi ne nje nga klubet e nates ne Prishtine, ku ai festoi ditelindjen. Behet fjale per nje intimitet qe eshte ndertuar ne mes te te dyve, qe na ben te mendojme se ketu ka dicka me shume se sa vetem miqesi.

Argjentina deri me tani nuk ka reaguar ndaj ketij lajmi, por Armendi ne nje interviste per "Shqiptarja", ka mohuar se ekziston dicka ne mes tyre, pervec miqesise.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online