All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Arnida Capi. Show all posts
Showing posts with label Arnida Capi. Show all posts

Monday, 9 September 2013

Revista PANORAMA PLUS - 7 Shtator 2013

Revista PANORAMA PLUS, 7 Shtator 2013
 • Ndahet Neda me Ogrenin. Pas dy vitesh lidhje intensive, merr fund lidhja.
 • Ne krize lidhja e Edberit me te dashuren Arbenita
 • Aurela Gace martohet kete jave me nje ceremoni masheshtore
 • Arnida Capi, sekretarja e Ngjeles rikthehet me imazhet seksi
 • Eli Fara: Jam e rrethuar nga njerez qe me bejne te ndihem femer. Kam pasur mundesi te mos beja nje jete me kaq mundim e lodhje.
 • Franceska rikthehet me foto te nxehta sensuale me nje femer
 • Fejohet Elvis Gjini i BB5
 • Agoni i "Ting 3-t", i jep fund beqarise
 • Toros: Eksperienca 7-ditore ne Venecia me yjet e kinemase
 • Sinan Hoxha feston ditelindjen, por mban sekret moshen
 • Dafina Zeqiri pas krizes me DJ Blunt, radha per Seven Saraqin
 • Balerina Ambeta Toromani kapet nga paparacet italiane. Momente te sikletshme zhveshjeje ne plazh

Sunday, 2 June 2013

Revista PALOMA - 1 Qershor 2013

Revista PALOMA
Revista PALOMA, 1 Qershor 2013
 • Elhaida Dani: Tek "Amici" me skualifikuan qe ne audicionin e pare!
 • Eldora Koci: Djali me te cilin frekuentohesha nuk me priti pas "Big Brother"
 • Indrit Mesiti beri buje me kengen erotike "Cicat": Doja te thyeja tabute seksuale!
 • Arnida Capi: Mos e ngaterroni politiken me seksin, pushtetin e parane!
 • Dr.Flori: Tani do flas pas 23 qershorit
 • Berisha dorezohet, vendos te shkoje te "Apartamenti 2XL"
 • Besart Kallaku: Te gjithe shqiptaret jane katunare..."
 • 15-vjecari i cmendur pas Rikes: Nuk me hyn ne sy asnje femer tjeter!
 • Medita turke cmenden per Aferdita Dreshajn. E prezantojne si e dashura e Leonardo Di Caprios
 • UEFA pergenjeshtron Shaqirin: Nuk e penguam qe te mbante flamurin shqiptar

Monday, 19 December 2011

Arnida Capi Avokatja qe Perfaqesoi Shqiperine ne Gara Bukurie...

Arnida Capi: Une, kolegia e Spartak Ngjeles

Nuk eshte hera e pare qe nje vajze me fashen e miss-it prezantohet si nje avokate ne nje konkurs nderkombetar bukurie. Dhe Arnida Capi eshte 24-vjecarja qe ka perfaqesuar se fundi Shqiperine ne garen e 50 shteteve ne “Miss Queen of the World 2011”, qe u organizua pak dite me pare ne Berlin. Nuk preferon te ngaterroje bukurine e pamjes me ambicien e saj per t’u bere avokate e zonja. Ne kete interviste tregon per emocionet e gares se bukurise jashte kufijve dhe eksperiencen e punes si avokate ne studion ligjore te Spartak Ngjeles.

C’mund te na tregosh per eksperiencen tende ne “Miss Queen of the World 2011”. Pse u zgjodhe perfaqesuese e Shqiperise ne kete eveniment bukurie?
“Miss Queen of the World” u zhvillua ne Berlin ne fillim te dhjetorit 2011, me pjesemarrjen e perfaqesueseve te 50 shteteve te ndryshme. Une perfaqesova Shqiperine, si nje zgjedhje e zoterueses se patentes se ketij evenimenti nga agjencia e modes AS. Ishte nje eksperience e bukur dhe ndjesia me e vecante qe perjetova, ishte te degjoja emrin tim te thirrej atje, permendja e vendit tim Albania. Ne gare ishin plot 50 shtete.

Saturday, 17 December 2011

VIP Ballina: Revista PANORAMA PLUS - 17 Dhjetor 2011

Revista PANORAMA PLUS, 17 Dhjetor 2011
 • Arnida Capi: Une miss-i ne zyren e Spartak Ngjeles
 • Zajmina Vasjari, Fansat duan ta shohin gjysme nudo
 • Seldi joshet nga pasuria e Dafines, nuk i duhet me Sinani...
 • Nocja me ne fund stabilizohet, fejohet me nje student te panjohur
 • Noizy privohet te takoje vajzen 4 vjecare, pas akuzes se modeles per shtatzeni
 • Adelina Ismajli feston 32 vjetorin si "femra supersexy"
 • Dafina Zeqiri pas ndarjes bie ne depresion dhe humbet ne forme.
 • Big Mama tani joshet nga travestitet
 • Dafina Zeka eshte arsyeja e ndarjes Sinani-Seldi
 • Eranda, Rezi dhe Rovena  si vajzat e "Sex and the City"
 • Ne krize fejesa dyvjecare e doktorit te "Fix"-it, Gerta largohet nga shtepia
 • Nora Istrefi nderton vile mbi 600 mije euro dhe blen makine 32 mije euro
 • Xhelozia e tepruar e Luanes detyron Adrianin t'i jap fund lidhjes
 • Ermela e BB deshton ne politike dhe perfundon ne veline
 • Nik Xhelilaj ne festival me kostumet "houte couture" te Joni Pecit
 • Hygerta Sako hyn ne diete intensive para festivalit

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online