All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Arnita Beqiraj. Show all posts
Showing posts with label Arnita Beqiraj. Show all posts

Saturday, 17 August 2013

Revista PANORAMA PLUS - 17 Gusht 2013

Revista PANORAMA PLUS - 17 Gusht 2013
Revista PANORAMA PLUS, 17 Gusht 2013
 • Rozana; Jeta e re ne Rome, oferta qe e tundoi
 • Megi Ajtyresa e zhveshur nga kostumi i politikes, fotot seksi ne plazh
 • Ermela e "BB4" joshet nga kinemaja, i ofrohet roli i agjentes ne nje film shqiptaro-amerikan
 • Jolanda Dhamo tenton rikthimin dhe suksesin e viteve '80, foto ne plazh
 • Blendi Klosi pushime pasive ne Lagunen Blu, luan tavell me shoket
 • Kejsi Tola, vetem 20 vjec, dhe problemet me barkun e pengon te ekspozoje linjat
 • Erion Zeqiraj, pas pushimeve ne Vlore, i karikuar per hapjen e pub-it te tij
 • Iliri i "BB6", pushime erotike ne Borsh me Anisen. Eksperienca e pare si moderator i "Miss Bikinit"
 • Festa vazhdon per Anaid Kalotin: Pas pushimeve kam planifikuar 10 dite aventura ne Tajlande
 • Marsela Cibukaj nuk e fsheh dot ne plazh trupin "XXL"

Sunday, 3 March 2013

Arnita Beqiraj, e dashuruar me modelin ulqinak...

Arnita Beqiraj
Ish-missi Arnita Beqiraj, e dashuruar me modelin nga Ulqini

Ai e quan “miss” dhe ajo “star Hollivudi”, duke shprehur keshtu hapur afeksionin qe kane per njeri-tjetrin. 22- vjecarja nga Vlora, Arnita Beqiraj, ish- Miss Inteligjenca ne spektaklin e bukurise se Vera Grabockes, “Miss Albania 2010”, aktualisht eshte prezantuese e “Xtra Factor”, nje program i “X Factor” ne TV Klan. E permendur si vajza e pasionuar pas politikes, pasi u angazhua ne Aleancen Kuqezi, ndersa ndiqte studimet ne Fakultetin e Juridikut ne Universitetin Europian te Tiranes dhe po ashtu studimet per Psikologji ne Universitetin e Tiranes, ajo tashme i ka hyre televizionit ne stilin “talk show”. Natyrisht qe dhe nga puna qe ka nuk i qendron larg jetes se aktiviteteve, si jane keto foto te shkrepura ne hapjen e nje club-i ne Tirane. Ky ka qene rasti ku ajo ka pozuar me Muhon, nje model simpatik nga Ulqini, te cilin e kemi pare edhe si imazh i reklames “Deka” ne televizione. Mesa duket, ne nje nga keto angazhime te tij ne Tirane ai eshte njohur me Arniten. Gjate ketyre viteve qe Arnita eshte shpallur miss, eshte perfolur vetem nje here per lidhje me Lorik Canen, histori per te cilen ajo nuk pranoi te fliste asnjehere.

Saturday, 2 March 2013

Revista PANORAMA PLUS - 2 Mars 2013

Revista PANORAMA PLUS, 2 Mars 2013
 • "Big Brother": Marselino, jeta e djalit qe shiste seksin me para. Zbulohen talasemikja, i martuari dhe sekrete tjera
 • Merr fund martesa e djalit te Fatos Nanos, kerkesa per divorc mberrin ne Gjykate
 • Ermali, ja me ke e ka zevendesuar Francesken, zbulohet e dashura e re
 • Albano: Femrat enderrojne super meshkuj, pastaj martohen me ne. Aktori i humorit tek "2XL", zbraz gjithe humorin dhe ironine e tij per veten, femrat, artistet dhe politikanet
 • "Big Brother"; Flet i dashuri, fotografi Endrit Mertiri: Ju rrefej si e njoh une Elenen; Shpendi, milioneri nga Kosova qe kycet ne "Big Brother"; Pasioni i Arsimit per te fotografuar femrat seksi, flet ish-e dashura
 • "Big Brother", sekretet tjera; Eldora: Jam talasemike; Iliri: Di 1000 tekste kengesh permendesh; Anaida: Ushtroj Taekwondo; Xhimi: Jam i martuar; Elena: Ne moshen 4 vjecare ka pire duhan per arsye shendetesore; Altina: Jam fanse e Real Madridit; Shpendi: Prej 11 vjetesh kujdesem per nje person me nevoja specifike; Joana: Kam 100 pale kepuce; 

Sunday, 25 March 2012

VIP Ballina: Revista PALOMA - 24 Mars 2012

Revista PALOMA, 24 Mars 2012
 • Flet shoqeria e Lorenes: Nuk po e njohim Lorin brenda shtepise. Nuk duhet te kishte bere seks me Gracianon
 • Hermes Nikaj pranon lidhjen e tij me Vlash Martika
 • Ermali i BB5: Femrat per mua jane objekt seksi
 • Ndahet Getoari nga e fejuara Florenta
 • "X Factor" rikthen Ledina Celon ne skene
 • Rozana Radi pjese e nje filmi anglez
 • Adelina Ismaili hyn ne Festivalin Internacional te Klipit ne France. "I love you more" futet ne Top 20 te festivali Protoclip
 • Ditelindja e "shthurur" e Xhoana Xhenetit
 • Dy bukuroshet Hueyda El Saed dhe Beatrix Ramosaj pelqejne te fortet
 • Rezart Veleshnja:  Bej gjithcka per te mos humbur ate qe kam"
 • Jurgen Bala, miku i Gracianos: Te atin e njihte me pare, ndersa dashuria e tij mban emrin Adela!

Tuesday, 13 March 2012

Arnita Beqiraj: Nuk jam ne lidhje me Lorik Canen...

Arnita Beqiraj: Eksperienca ne “X Factor” dhe thashethemet per Lorik Canen

Ne pergjithesi miss-et akuzohen me te padrejte per kultivimin e tyre intelektual, ndoshta per shkak te superimit te aspektit fizik, por bukuroshja vlonjate Arnita Beqiraj eshte rasti qe deshmon se eshte e bukur brenda dhe jashte. Me siguri per shkak te ketij binomi qe bashkejeton ne harmoni te “Miss Albania 2010”, Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu- bashkeproducente te “X Factor”, i kane besuar asaj dhe Genti Zotos (e mbani mend nga “Dancing with the stars Albania”, edicioni i pare), prezantimin e “X-tra Factor”, qe realizohet live cdo te shtune ne TV Klan. Ne intervisten per “Standard”, studentja e drejtesise shprehet per eksperiencen e re, duke na treguar se si personazh publik qe eshte bere pre 2 vitesh tashme; nuk i merr me ne konsiderate thashethemet, te cilat nuk e shqetesojne aspak. Dhe i fundit, sic e dini edhe ju- ishte ai mbi nje lidhje te mundshme te saj me mesfushorin e njohur te kombetares shqiptare te futbollit, Lorik Cana. Por, te verteten na e zbulon vete Arnita…

Saturday, 14 January 2012

Lorik Cana,Lidhja me Missin Zyrtare, Flitet per Fejese...

Lorik Cana, zyrtare lidhja me miss-in

Cfare s’po flitet e c’nuk po shkruhet per kete Lorikun tone. Pas lidhjes tejet te bujshme me kengetaren Adelina Tahiri, te tjera histori jane zbardhur se fundmi nga miq te afert te futbollistit. Lorik Cana do te fejohet me miss-in Arnita Beqiraj. Ky eshte thashethemi qe prej javesh qarkullon mes gjithe anetareve te Aleances Kuq e Zi, ku dy te perfolurit bejne pjese. Sipas informacioneve qe kemi marre cifti i ri eshte njohur pikerisht gjate takimeve te Aleances se drejtuar nga Kreshnik Spahiu, madje sipas burimeve tona, te dy bashke kane kembengulur qe te jene bashke neper aktivitete. Lorik Cana dhe Miss Albania 2010 jane pare gjithashtu shpesh nen shoqerine e njeri-tjetrit tek “Qofte Gjakova”, qe sic duket eshte lokali i preferuar i futbollistit kur vjen ne Tirane, ku dhe kane shkembyer puthje me njeri-tjetrin. Sic thone miq te afert te futbollistit sa here ka grumbullime me Kombetaren Cana i perkushtohet vetem miss-it te tij. Te njejtat burime thone se ai ka takuar edhe prinderit e bukuroshes per t’i dhene nje karakter me serioz lidhjes se dashurise. Sic flitet lidhja e ciftit ka arritur ne ate stad sa shume shpejt mund te ndodhe edhe fejesa mes te dyve, megjithese per ta bere kete mungon vetem shkembimi i nishaneve. /bluetooth/janar 2012/

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online