All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Balina Bodinaku. Show all posts
Showing posts with label Balina Bodinaku. Show all posts

Tuesday, 7 August 2012

Andi Bushati kapet mat me Balina Bodinakun

Andi Bushati kapet mat me Balina Bodinakun

Gazetari i njohur dhe moderatori i programit ne “Vizion Plus”, “Zone e ndaluar”, Andi Bushati, eshte kapur mat nga paparaci yne pak jave me pare ne aeroportin “Nene Tereza”. Gjithnje ka qene nje kuriozitet me vete jeta private e gazetarit te njohur dhe mjaft simpatik, por vete ai nuk ka folur asnjehere per kete pjese. Por, mesa duket, kesaj here fotot e paparacit tone do na japin disa pergjigje. Vajza ne krah te Andi Bushatit eshte gjithashtu shume e njohur. Ajo eshte Balina Bodinaku, vajza bjonde, e cila dy vite me pare prezantonte programin “E diela shqiptare” ne krah te Ardit Gjebrese, por ka moderuar gjithashtu dhe nje program ne “Vizon Plus”. Cifti duket qe do shkoje diku me pushime dhe sjellja e te dyve nuk le vend per hamendesime, ata duken shume intime me njeri-tjetrin. Ne njeren nga fotot, Balina i rregullon kemishen Andit, nderkohe qe mesa duket ata kane zgjedhur t’i bejne pushimet jashte Shqiperise, mbase per te qene edhe larg syve kureshtare, por nuk e kane parashikuar se pikerisht para nisjes, udhetimi i tyre do te dekonspirohet. /panorama plus/

Saturday, 4 August 2012

Revista PANORAMA PLUS - 4 Gusht 2012

Revista PANORAMA PLUS, 4 Gusht 2012
 • Jonida, pushimet e para me Dan
 • I dashuri rrezikon burgun, Genta e BB ndihet e kercenuar, braktise Shqiperine
 • Flet motra e Dafina Zeqirit, Besa: Babai na braktisi, na donte te vdekura
 • Big Basta dhe Vesa Luma nisin bashkejetesen ne Tirane, parate e koncerteve i menaxhojne si cift
 • Irsa Demneri fotografohet shtatzene, ish-missi ne Dhermi me partnerin, nipin e kryeministrit Berisha
 • "Miss World", Floriana & Martina zhvishen ne shkretetirat mongoleze
 • Andi Bushati kapet mat me Balina Bodinakun
 • Gazeta britanike "The Sun" shkruan per Noizin, e quan gangster
 • Iva Tico me pushime
 • Big Mama, dalja e pare publike pas tragjedise
 • Menaxheri Cekic: Dafina e fokusuar ne karriere, nuk i jep rendesi ketij rasti
 • Anjeza Branka cudit me trupin e palestruar ne klipin e ri per dashurine
 • Zanfina zhvishet dhe i jep ultimatum te dashurit

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online