All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Besim Trena. Show all posts
Showing posts with label Besim Trena. Show all posts

Monday, 1 July 2013

Besim Trena, muskulozi qe pelqen modelet e bukura pa muskuj...

Burim Trena - Kampion Bote ne Body Building
Besim Trena, kampioni i botes qe pelqen vajzat modele pa muskuj

Djaloshi qe shihni ne foto eshte vetem 25 vjec dhe eshte nga qyteti i Ferizajt te Kosoves. Quhet Besim Trena dhe, pas titullit si nenkampion i Europes ne Body building, ai eshte kurorezuar disa dite me pare ne Slloveni ne IBFF si kampion i botes.

Besimi nuk eshte vetem nje djalosh me muskuj te zhvilluar, por edhe nje djale simpatik qe e duan femrat.

Ndersa kur ne e kemi pyetur se a do te pranonte te martohej me nje vajze me muskuj, ai ka treguar se vajza perkrah tij mund te jete modele dhe e bukur, por jo e zhvilluar si ai.

Ndersa fiziku i tij ka rene shume ne sy, menjehere pas kupes se botes ne kete lloj sporti, saqe ka oferta edhe nga amerikanet per ta pasur sportistin e tyre dhe per ta menaxhuar.

Sunday, 30 June 2013

Revista PANORAMA PLUS - 29 Qershor 2013

Revista PANORAMA PLUS - 29 Qershor 2013
Revista PANORAMA PLUS, 29 Qershor 2013
 • Xhemi Shehu pas dy vitesh rikthehet ne linjat e meparshme. "Ja si humba 5 kg, tani kam peshen e vajzerise"
 • Anaidi argetohet ne club me nje stjuardese bionde seksi
 • Fotot e para te pushimeve te personazheve VIP ne bikini
 • Vigani dhe Edberi bejne namin me femra, tundohet edhe Samanta
 • Eldora e "BB6" merr dhurate pushime cift ne Spanje
 • Xhesika Berberi pas fotove ne Turqi cilesohet me e bukura ne Ballkan
 • Zbulohet i dashuri i Oltes se "Big Brother 3"
 • Elia Zaharia argetohet ne lokalin me te ri dedikuar Mbretereshes Geraldine
 • Julka dhe Andy Dj pozojne duke u puthur ne buze, tashme si prinder
 • Valza Bajra, gati per tregun latino-amerikan si kengetare
 • Besim Trena, kampioni i botes qe pelqen vajzat modele pa muskuj

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online