All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Bleona Qereti. Show all posts
Showing posts with label Bleona Qereti. Show all posts

Sunday, 1 September 2013

Revista PALOMA - 31 Gusht 2013

Revista PALOMA, 31 Gusht 2013
 • "Miss Mami" Adrola Dushi: Shtatzenia e papritur me ndali ne kulmin e karrieres!
 • Valbona Mema, tregon linjat seksi me bikini
 • Alban Skenderaj: Ky eshte momenti im me i mire!; Planet per dasmen me Miriam Canin, pushimet dhe krijimtaria produktive e ketij viti
 • Genta Gjalpi: "Oferta nga Dubai qe me tundoi te martohem me sheikun"
 • Jane bashke, s'jane bashke... Shpati dhe Aferdita perdorin lidhjen per te qene ne qender te vemendjes?
 • Bleona nuk vesh rroba pa kristale Swarovski: Une jam Sofia Loren, Merlin Monro dhe Liz Tejlor se bashku
 • Pergjohet Dafina Zeqiri: Tuna nuk di te kendoje! Zanfina Ismajli mosmirenjohese; E vetmja kengetare shqiptare qe dua eshte Aferdita Dreshaj. Asaj i kam mbajtur dhe cantat!
 • Anxhela Martini ne lidhje me burrin e Lepa Brenes?
 • Besa takon idhullin e saj, Imany. Performance e shkelqyer ne Poloni

Saturday, 20 July 2013

Revista PANORAMA PLUS - 20 Korrik 2013

Revista PANORAMA PLUS - 20 Korrik 2013
Revista PANORAMA PLUS, 20 Korrik 2013
 • Ciljeta, rikthehet bomba seksi
 • Franceska: Sapo jam ndare nga nje lidhje, ju tregoj per marredheniet me djemte
 • Ami Toska: Pres te behem nene ne shtator, ushtroj joga per te perjetuar shtatzenine ndryshe
 • Elona dhe Rike fillojne pushimet se bashku
 • Iliri i "BB6": Pushime e para ne Europe me Anisen, pas nje viti lidhjeje ne distance. Deshiroj te moderoj nje konkurs bukurie, per martesen me duhen 5 milione euro
 • Ertemiona Mejdani le Shqiperine, nis jete te re ne Itali si modele. Ish-missi: Devisin do e kem pas vetes
 • Eldora e "BB6": Si u ndjeva ne shtepine e Shpendit. Surprizat e darkes me 100 te ftuar per 28-vjetor
 • Elena, pas ditelindjes se Viganit, perfundon ne krevat me te
 • Maya, Silva, Anjeza e Barbana, aheng ne 21-vjetorin e Hermesit
 • Tuna feston 28-vjetorin dhe mendon te bleje vile luksoze me Cozman ne Prishtine

Tuesday, 16 July 2013

Bleona josh ne bikini...

...joshja qe vjen nga deti

Ajo terheq gjithmone vemendje... Me deklaratat, look-un, format. Me gjithcka.

Bleona Qereti, kengetarja e njohur shqiptare qe po lufton fort per te arritur suksesin ne Amerike, shfaqet shume joshese ne keto foto te pushimeve te saj te fundit.

Megjithese pjesen me te madhe te kohes po e kalon ne studio duke punuar per materiale te reja muzikore, Bleona e gjen gjithmone kohen per te argetuar veten dhe familjaret e saj.

Nuk ia kursen kurre relaksin vetes dhe ndoshta kjo eshte arsyeja pse ajo eshte gjithmone ne forme. Ylli shqiptar pritet qe te publikoje shume shpejt nje tjeter singell ne gjuhen angleze, nderkohe qe ne shtator do te mbaje koncertin e saj te radhes, ne Las Vegas.

Saturday, 13 July 2013

Revista BLUETOOTH - 13 Korrik 2013

Revista BLUETOOTH - 13 Korrik 2013
Revista BLUETOOTH, 13 Korrik 2013
 • VIP-at ne Plazh; Parada e nxehte e personazheve publike. Fotot provokuese te bukurosheve; Zogu me i mire; Nje dashuri e re nga "Big Brother"?; Rudina e mbyll me "schiuma party"; Nje "miss" ne plazh; Rita Ora s'ka komplekse; Seksi Fjolla; Adelina Tahiri "so hot"; Pozat e nxehta te Anjezes
 • Inis Gjoni ne forme perfekte, pushon me vajzen. 
 • Bleona Qereti, joshja qe vjen nga deti
 • Besa Kokedhima, ne "Folie" rrefen suprizen e kesaj vere
 • Anaidi feston ditelindjen, torta nje dollar me foton e tij. Te ftuar banoret e "Big Brother", mungon Joana
 • Zhvishet Joana, pozon gjysme nudo ne pishina
 • "Baba Stars" nuk e ndjejne krizen
 • Blero, kenge dedikuar zotit
 • Shkendije Mujaj mbulohet per Ramazan
 • Hana Cakuli urren duhanin
 • Mirsa konfirmon se eshte shtatzene

Sunday, 7 July 2013

Bleona, heq te brendshmet per Revisten "Teuta"...

Bleona pa te brendshme ne fotot e reja

E shquar gjithnje per foto shume sensuale, Bleona edhe kesaj here ka bere te njejten gje. Revista “Teuta”, e cila botohet ne Kosove, ka pasur ne kopertinen e ketij muaji Bleonen.

Tashme qe realizoi nje duet me Getoarin, natyrisht qe terhoqi vemendjen e mediave shqiptare, por kurioziteti jone per te mbeten gjithnje fotot.

Edhe kesaj here fotot e Bleones, te realizuara per kete reviste, jane shume seksi, por ne zgjodhem ate qe na u duk si me “pikantja”.

Me nje veshje ngjyre jeshile, shume transparente, kuptohet qarte se Bleona nuk ka perdorur te brendshme.

Read more at: Panorama Plus
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Bleona without underwear in new photos
The more prominent the more sensual picture, Bleona has once again done the same thing. Magazine "Teuta", which is published in Kosovo, has been on the cover of this month Bleonën. Already had a duet with Getoarin, naturally drew the attention of the Albanian media, but our curiosity to remain forever pictures. Once more photos Bleonës, conducted for the magazine, are very sexy, but we chose what seemed like the "spicy". With a green dress, very transparent, clearly understood that Bleona has no internal use. ]]

Wednesday, 3 July 2013

Kush deshtoi dhe kush po ben sukses ne SHBA...

Shqiptaret ne Amerike, kush deshtoi dhe kush po ben sukses

"Endrra ime eshte Amerika". Me kete slogan do te paraqesim nje parade te emrave te artisteve, sidomos kengetareve, qe kane synuar famen amerikane gjate ketyre dy dekadave. Per magjine e te quajturit Amerike, raportimet e para nga shqiptaret kane ardhur nga Koli Kristofori, nje djale i ri e i varfer nga fshatrat e Korces, i cili rreth 130 vite me pare mori rrugen e emigracionit, duke qene i pari shqiptar qe shkeli ne "token e premtuar". Por cilet jane personazhet qe kane qene te gatshem te sakrifikojne famen ne vendin e tyre, te lene pas gjithcka, per t'ia nisur nga e para si shqiptare ne nje konkurrence te eger, por qe te shperblen aq shume? Ne kete kontekst nuk do te listojme ne kete shkrim emra si Eliza Dushku, James Belushi apo Kristine Elezaj, qe kane lindur ne SHBA ose jetojne atje prej shume dekadash, sic eshte rasti i Fadil Berishes.

Tuesday, 11 June 2013

Revista PALOMA - 8 Qershor 2013

Revista PALOMA, 8 Qershor 2013
 • Anaidi: Kembengula te ndaheshim qe brenda. Prinderit e mi kane pare te kaloj shume femra si Joana.
 • Joana: U lidh per te fituar parate, mjere familja per hipokritin! Orestin e ka perdorur, nuk kujdeset per te!
 • Iliri: Une fituesi i zemrave te shqiptareve, Anaidi - fituesi televiziv! Anisa do te me bej baba te binjakeve!
 • Shpendi dhe Eldora i shprehin dashurine njeri-tjetrit
 • Rama dhe Berisha i thone jo Barbara d'Ursos-s. Ja sa u pagua per ditet ne Tirane!
 • Sinan Hoxha: Ne katundin tim nuk e njohim botoks-in!
 • Ardit Gjebrea: Nuk do largohem nga TV Klan!
 • Transformimi i Big Brother-istave
 • Elhaida Dani dhe Ricardo Cocciante se bashku ne finalen e Top Fest-it
 • Bleona Qereti: Kam qene te shtepia e Leonardo Di Caprios
 • Zana Krasniqi behet nene
 • Soni Malaj dhe Mirko martohen ne publik

Monday, 3 June 2013

Mania e Bleones per t'u shfaqur para njerezve me fame...

Bleona kesaj here tenton t’i afrohet Di Caprios

Gjithmone e me shume kengetarja Bleona Qereti, e cila po punon ne albumin e saj ne SHBA, tenton t’u afrohet qofte edhe per nje foto yjeve boterore, ne kete rast Leonardo Di Caprios. Bleona, e cila eshte e pranishme edhe ne Europe, eshte fotografuar ne nje moment qe tentonte t’i afrohej aktorit hollivudian, i cili se fundi u perfol per fotot ne plazh me Aferdita Dreshajn. Bleona ka qendruar ne Kane, ku ka marre pjese ne mbremjen gala “Amfar”, e cila organizohet per bamiresi, me qellim mbledhjen e fondeve per sherimin e semundjes se AIDS-it.

Saturday, 1 June 2013

Revista PANORAMA PLUS - 1 Qershor 2013

Revista PANORAMA PLUS
Revista PANORAMA PLUS, 1 Qershor 2013
 • Noizy, e dashura ben 18 vjec. Fotot e para te ciftit ne pishina, pas 1 viti lidhje
 • Sondazhet dhe intervistat nxjerrin fitues Anaidin ose Elonen
 • Aferdita Dreshaj u premton turqve se do u sjelle Di Caprion
 • Mirjeta e BB4 flet pas ndarjes: Pse perfundoi martesa ime pas 9 muajsh 
 • Ish banoret e BB6 te gjithe tifo per Anaidin; Eldora Koci: Per mua duhet te fitoje Shpendi, por publiku vlereson tipat si Anaidi; Edber Laho: Anaidi i drejtperdrejte, duhet te fitoj; Altina Kusari: Nga te gjitha edicionet, Iliri ka qene me uniku; Elena Lika: Fiton Anaidi, ka intuite dhe karakter te forte; Vigan Shehu: Anaidi e meriton, i sfidoi te gjithe ne shtepi; Marselini: S'me intereson fituesi, Joana e Rike tifo per Anaidin dhe Elonen; 
 • Fituesit e edicioneve te kaluara: Kush e meriton fitoren! Arber Cepani "BB1": Anaidi ka luajtur fort, por Elona duhet te fitoj; Qetsori "BB2": Elona fituese, nese nuk penalizohet nga etiketimi "lesbike"; Ermela Mezuraj: Elona film pa ze, fitues vetem Anaidi.

Sunday, 19 May 2013

Bleona Qereti shofere e Getoar Selimit (Video)

Menduam se edhe ajo do te kendonte ne kengen me te re e sapo dale me nje video nga Ting 3NT, por ne fakt ajo aty ben vetem shoferen e Getit.

E kemi fjalen per kengetaren Bleona Qereti, e cila ne video duket si nje shofere qe shetit reperin e ndersa ai kendon./Albavipnews/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Bleona Qereti drivers of Selim Getoar

We thought that she would sing the new song with a newly emerged video from Ting 3, but in fact it only makes it shoferen the Getty.

The keyword for the singer have Qereti PAF, which in the video looks like a rapper walks of society that while he sings. / Albavipnews /

Saturday, 11 May 2013

Revista PANORAMA PLUS - 11 Maj 2013

Revista PANORAMA PLUS
Revista PANORAMA PLUS, 11 Maj 2013
 • Ciljeta: Po me cenohet jeta private! Kengetarja denoncon ne Polici. Ajo kerkon mbylljen e 400 profileve ne facebook, te cilat shajne dhe prishin imazhin e saj.
 • Dafina Zeqiri dhe Dj Blunt, pas ndarjeve, nisin nje histori te fshehte dashurie
 • Luan Rama kapet mat ne lokalet e nates me nje bionde
 • Big Brother; Zhvillime surprize, Iliri i shpreh dashurine Rikes, Joana afrohet me Edberin
 • 26-vjecari nga Vlora, i fiksuar pas Jorida Rrustemit, ngjarja perfundon ne Gjykate
 • Zajmina: Kesaj radhe do me shihni "hard" dhe "hot"
 • Big Brother; Sekreti i Eldores sensibilizon Shpendin: Nese fitoj, nje pjese e parave do te jene per ty; Shpendi: Anaidi po perdor dramen e dikujt per te fituar pike; Elona fillon te flas per jeten e saj; Reagon Ermela: Joanen s'do doja kurre ta kisha shoqe; Edberi dhe Elona duan te testojne se sa xheloze eshte Elona; Eldora: Joana ka frike te perballet me publikun jashte shtepise; Mungesa e ushqimit kalon ne krize Anaidin: Kam tri dite pa bere seks!; Anaidi kritikon Shpendin: Si mund te mos i kerkosh falje babait;

Tuesday, 7 May 2013

Berisha: Bleona, nje heroine e suksesit artistik shqiptar...

"Votoni Bleonen!"

Se Bleona i ka te gjitha fansat zemra kete e kishim ditur, por nuk e kishim ditur se ajo ka dhe nje "zemer" te vecante me emrin dr. Berisha:

“Doktor ti je zemra e kombit tone. Une e ndjeva per detyre te dal dhe te flas per ndryshimet reale qe ka bere PD dhe Dr. Berisha”, ka shkruar Bleona në ‘Twitter’

Por dhe doktori (apo dikush ne emer te tij) nuk i mbeti borxh duke i shkruar mbrapa:

"Bleona, nje heroine e suksesit artistik shqiptar. Pas triumfit amerikan, ajo kthehet ne Shqiperi per ne, per PD", dhe me tutje "Ne tuiter ndjek vetem tre njerez: @jozitopalli qe perfaqeson politiken, @bleonamusic qe perfaqeson artin, @thetweetofgod qe perfaqeson fene".

Dhe sa i perket kesaj fotoje qe ajo ka postuar ne rrjetin e saj social, mendoni se me mire do i shkonte Bleones roli i deputetes apo zedheneses se PD-se. Ooops, mos te na degjoj Laura Vorpsi! /Albavipnews/

Bleona me Getoarin sjellin ‘Ferrarin’

Këngëtarja shqiptare, e cila deri tani ka sjellë disa krijime muzikore në tregun e huaj, Bleona Qereti, nuk i është larguar muzikës shqiptare.

Mësuam se këtë herë është bashkuar me reperin e njohur Getoar Selimi për të sjellë një këngë në duet me titull “Ferrari”.

Sipas disa fotove që edhe vetë artistët kishin reklamuar nëpër rrjetet sociale, ata duket se përveçqë do të sjellin një këngë interesante, janë dhe u argëtuar shumë duke e xhiruar videon, e cila pritet të jetë në treg së shpejti. M.GJ.

Burimi Kosova Sot
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Bleona to bring Getoarin 'Ferrari'

Albanian singer, which until now has brought some musical creations in the overseas market, Qereti PAF, is not removed Albanian music. We learned that this time has teamed up with rapper known Getoar Aegis to bring a song in duet titled "Ferrari".

Kengetaret e bukura qe joshen nga politika...

Kur mikrofoni te cel rrugen e politikes

Shfrytezojne zerin, pamjen e jashtme dhe popullaritetin si trampoline per tu hedhur ne politike apo e shohin ate si nje element ekstra per te rritur famen. Gjithnje e me shume kengetaret kane nisur te angazhohen dhe te marrin pjese ne aktivitete te ndryshme politike, duke e nisur fillimisht si kengetare ne mitingje partiake.

Eshte ky trendi i ri i kengetareve ne mbare boten qe po preferohet edhe nga artistet ne vendin tone, kryesisht kengetaret femra.

Rosela Gjylbegu, kengetarja me disa vite eksperience mbi supe, prej disa vitesh eshte punonjese e administrates ne kryesine e Kuvendit te Shqiperise. Paralelisht me kenget dhe nxjerrjen e albumeve ne tregun muzikor, Rosela shihet shpesh edhe ne aktivitetet e Partise Demokratike.

Saturday, 4 May 2013

Bleona i kthehet kenges shqipe

Bleona dhe Geti, adrenaline ne "Ferrari"

Krahas aventurave ne boten hollivudiane dhe lancimit te dy kengeve ne anglisht "Pass Out" dhe "Without You", Bleona duket se ka vendosur t'i rikthehet skenes shqiptare me nje projekt vendor.

Ka zgjedhur kesaj radhe te bashkepunoj me "ma t'mirin n'vend", reperin nga Kosova, Getoar Selimi nga labeli "Baba Stars", apo sic njihet edhe me emrin artistik GhettoGeasy.

"This is funnnnn...", ka shkruar Bleona ne rrjetin social duke postuar foto nga xhirimet e videokenges se re ne Tirane, ku te dy shihen te adrenalizuar brenda nje makine "Ferrari".

Bleona se shpejti do te lancoj zyrtarisht singellin e saj te trete ne anglisht me titullin "Take it like a man", ndersa mediat e huaja e kane vene ne qender te vemendjes si nje artiste qe duhet vezhguar.

Paraqitjet e saja ne tapetin e kuq, poashtu nuk do te mungojne, pasi agjenda e sjell ate se shpejti ne Festivalin e Filmit ne Kane te Frances. /Albavipnews/

Tuesday, 16 April 2013

Performanca e Bleones ne "White Party", e prezantojne si Lady Gaga e re [VIDEO]

BleonaBleona i kerkon martese promotorit Jeffrey Sanker?

Bleona zgjodhi te debutoj ne SHBA para komunitetit gay me tri kenge nga repertoari i saj anglisht. Derisa kishim pare mjaft foto nga kjo party e jashtezakonshme ne Palm Springs te Kalifornise, ku Bleona pozoi para meshkujve te bukur gjysem lakuriq por jo dhe te "rrezikshem", tash kemi mundesine te shohim kete performance edhe ne video. E veshur fillimisht si nje "bishe" qe shnderrohet ne nje diva seksi, Bleona ka ndezur atmosferen para mijerave shikueseve gay qe mbajten syte tek ajo dhe hiret e saj, gjate tere performances.

Ne fund, Bleona i eshte falenderuar promotorit kryesor Jeffrey Sanker per ftesen e bere, dhe ne kulmin e eksitimit, i ka kerkuar atij publikisht qe ta martoj ate. Besojme, qe kjo ka qene vetem nje lajke falenderuese ndaj nje promotori te fuqishem, e kengetares shqiptare qe kerkon suksesin ne SHBA, pasi e dime mire qe ajo eshte vecse e involvuar ne nje martese te lumtur me Ganiun. Apo jo, Bleona? /Albavipnews/Saturday, 13 April 2013

Revista BLUETOOTH - 13 Prill 2013

Revista BLUETOOTHRevista BLUETOOTH, 13 Prill 2013
 • Politika ne syte e Beses. Kengetarja sjell dy albume te reja dhe nje kenge ne bashkepunim me Mc Kreshen. Rrefimi: Shpresoj te martohem se shpejti. Deshiroj te kem dy femije, edhe pse ndonjehere kam fantazine e "shfrenuar" se mund te ishin kater.
 • Greta Koci emerohet drejtoreshe ne Ministrine e Brendshme
 • Aurela Gace, imiton veten, behet tullace si ne '98: Do jem nusja e pare me koke te rruar!
 • Ulpiana Lama: Aksidentet e mia te perditshme! Cfare do te kete pas "Pasdites", planet per te shkruan nje liber dhe marredhenia me bashkeshortin.
 • Konflikti, mamaja e Enit ofendon rende Noizy-n. Reperi: Ja pse i hoqa kenget ne Youtube!
 • Andresa iken nga "E Diela", e zevendeson Floriana Garo
 • Producenti i famshem Timbaland promovon Bleonen
 • Te rejat e BB6; Shpendi: Me Eldoren vetem shoqeri; Iliri: Elena te dale, i skadoi koha; Banorja e re ne "BB", partnerja e njerit prej djemve; Marselino ne duet me Stinen: "Kengen ia dedikoj nuses"; Iliri dhe Elona: Joana, negative dhe e pafytyre; Joana pas Anaidit ne shtrat me Edberin: "Do kthehem me Janin"; Anaidi: S'kam ndermend te pres Joanen; Vigani-Edberit: Puthe Joanen, qe te bjere ne kurthin qe bene vete.

Saturday, 6 April 2013

Revista BLUETOOTH - 6 Prill 2013

Revista BLUETOOTHRevista BLUETOOTH, 6 Prill 2013
 • Valbona Coba: Ju rrefej ditet e para me Aiden! Simboli i bukurise shqiptare rrefen nga SHBA, gjithcka, qe nga momentet kur e mori te voglin per here te pare ne krahe e deri tek netet pa gjume
 • "Big Brother": Pas Elenes, edhe Joana e nxjerr ne shesh. Mamaja: Anaidi vendos vete, s'bej asnje koment per Joanen. Vigani: Elena me ka dale nga qejfi, kam ulur veten!
 • Bleona "cmend" publikun gay! Fotot e kengetares mes komunitetit LGBT ne Palm Springs
 • Intervista; Ilda, vajza qe ju ben ta doni sportin!
 • Performancat e kopjuara ne "X Factor"
 • Zhvishet edhe Elvana!
 • Rikthehet "Produkt 28"
 • Big Mama behet serish "BIG"
 • Te rejat e BB6; Joana: Elona, histerike, injorante, katundare e shkrete; Anaidi-Joanes: Me kete sjellje do dalesh nga shtepia; Olta: Nuk ndjej per Ilirin, e shoh si shok; Marselini-Ilirit: S'ke per te fituar kurre!

Tuesday, 2 April 2013

Bleona Qereti e kopjon Jenifer Lopez

Performansa shumë e komentuar e Bleona Qeretit, e cila ishte pjesa më joreale e një transmetimi direkt të “X Factor Albania 2’ në natën finale, ishte një copy paste.

E në fakt, performansa ishte fantastike, pavarësisht se nuk përshtatej në kohën reale, pasi ishte regjistruar një javë më parë, por edhe këtë herë këngëtarja që e ka hedhur hapin në muzikën botërore, performansën e saj e kishte kopjuar si ajo e Jenifer Lopez një vit më parë, kur ishte e ftuar në ‘X Factor France’.

Ishin ndjekësit e shumtë të këtij shou që e vërejtën menjëherë këtë.M. GJ.

Burimi Kosova Sot
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Bleona Qereti copies Jenifer Lopez

Performance commenting of PAF Qereti, which was the most unrealistic of a direct transmission of "X Factor Albania 2 'on the final night, it was a copy paste.

Saturday, 30 March 2013

Revista BLUETOOTH - 30 Mars 2013

Revista BluetoothRevista BLUETOOTH, 30 Mars 2013
 • Shpat Kasapi: Nuk i durova dot fotot e Aferdites me Di Caprion. "Nuk flas me te, mosmarreveshjet qe na ndane.". Gjendja shpirterore e Shpat Kasapit pas ndarjes. Planet per te qendruar singell nje kohe te gjate. Xhelozia dhe takime e rralla me Aferditen. Historia e Di Caprios dhe fundi i lidhjes permes nje telefonate...
 • Big Brother; Jeta e shthurur. Fotot skandaloze te Ilirit. I dashuri: Me Elenen do te sqarohem kur te dale.
 • Bleona Qereti, e ftuar ne festivalin e muzikes gay. Te dielen ne "X Factor" prezanton kengen me te re. Elvana Gjata, e ftuara tjeter e nderit.
 • Aurela Gace, sjell nje klip me skena sensuale
 • 30 vjetori i Jonides, detajet e festes VIP
 • Noizy zbulon anen e panjohur te tij, i futet gatimit
 • Nora Istrefi mbush 27 vjec
 • Vali Kuqi: Yllka, keshilltarja ime!

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online