All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Bora Zemani. Show all posts
Showing posts with label Bora Zemani. Show all posts

Monday, 1 April 2013

Bora Zemani, bukuroshja e ekranit qe ktheu pasionin e saj ne profesion...

Bora Zemani
Bora Zemani: “Pasioni im i kthyer ne profesion”

Bora Zemani, eshte nje nga moderatoret simpatike te motit. Ajo njihet si nje nga ish- velinat e para, kengetare, aktore dhe se fundmi moderatore ne nje emision te sukseshem ne Tv.

Prezantuesja e shkathet dhe me ambicje vjen ne nje rrefim te sinqerte te jetes se saj profesionale dhe private. Bashkejetesa me prinderit, dhurata e saj me e fundit dhe projektet e saj…

Kafene e mengjesit preferoni ta pini zakonisht ne shtepi apo ku me ke?

Ne pergjithesi me ndodh qe kafen e mengjesit ta pi shume shpejt ne shtepi, por ndodh edhe ne shkolle apo ne pune, varet nga dita.

Sunday, 31 March 2013

Revista PALOMA - 30 Mars 2013

Revista PALOMARevista PALOMA, 30 Mars 2013
 • Samanta Karavella: "Gjerat qe do te ndryshoja po te isha kryeministre"
 • Ermal Mamaqi martohet me Bora Zemanin
 • Elena: "Jam e shqetesuar per te dashurin jashte". Vigani: "S'mundem pa ty, une vdes per ty"
 • Endrit Mertiri, i dashuri i Elenes: "Nuk dua te flas me per te!"
 • Valon Shehu, vellai i Viganit: "Deri ne fund te lojes Elena mund ta kete lene te dashurin..."
 • Familja e Oltes sulmon Big Brother: "Po beni manipulime!"
 • Qetsor Ferunaj: "Rishihemi ne ekran, Marselino fitues i BB..."
 • Suada Sherifi: "Di Caprio, ma ka thyer zemren edhe mua"
 • Noizy hap dyert e shtepise dhe behet kuzhinier
 • Ne ditelindjet e Nora Istrefit dhe Jonida Maliqit
 • Colin Farrell zgjedh Rovena Stefen
 • Flori Mumajesi: Azizi ma ka blere kengen, nuk e ka vjedhur!
 • Shpendi keshillon Elenen: "Nese nuk je e lidhur, mendoj se Vigani te pelqen"
 • Nga Niko Komani: "Si ta veshim dhe mos ta veshim 'te bardhen'"

Sunday, 10 March 2013

Revista PALOMA - 9 Mars 2013

Revista PALOMA, 9 Mars 2013
 • Ami: Mendimi im per largimin e Ermalit nga "2XL". Marrja me bamiresi na fal kenaqesi!
 • Big Brother; Liljana, bashkeshortja e Marselinos: "Nuk me intereson e shkuara e tij... E ka te ndaluar te lidhet brenda shtepise!"
 • Elena, perdoruese duhani qe 4 vjece
 • Bora Zemani, shoqja e ngushte e Joanes: Sekretet e Joanes...
 • Shpat Kasapi: Pse u ndava me Aferditen! Aferdita: Me mire qe e verteta doli ne shesh...
 • Alkena Dervishaj per 8 mars u ben thirrje grave: Mjaft luajtet rolin e mushkave!
 • Publikohet seriali i Bleones me Steven Seagal
 • Afrimiteti me Anaidin shqeteson Joanen per lidhjen e saj jashte
 • Vazhdon lufta Kastro - Erleta
 • Kledi Kadiu: Kam nisur nje histori, por nuk e di nese eshte dashuri!
 • Vesa Luma sulmon kengetaret: Boll u bete gazi i botes!

Wednesday, 15 February 2012

VIP Ballina: Revista PALOMA - 11 Shkurt 2012

Revista PALOMA, 11 Shkurt 2012
 • Vesa Luma: E lumtur me jeten time sentimentale!
 • Mirjeta dhe Klodi bashkohen ne Londer
 • Shen Valentini me ciftin Sojli. Thellenza e Portokallise: "Je Celose Ti"
 • Cift abo beqar: Si do ta kalojne VIP-at Shen Valentinin? Albana Osmani, Bora Zemani, Petrit Pjeter Bylykbashi, Rudina Demneri, Simone Pigliacelli, Diellza Kolgeci, 
 • Adelina Tahiri dhe Aferdita Dreshaj mesazhe dashurie
 • Ke kopjon Nora kete here?
 • Mihrije Braha: Kam qene gjithnje femer seksi!
 • Rita Ora pushton revistat angleze
 • Zajmina Vasjari imazh i Golden Eagle

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online