All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Breanne Benson. Show all posts
Showing posts with label Breanne Benson. Show all posts

Tuesday, 4 June 2013

Shqiptarja Breanne Benson, ne maje te listes se p***stareve me te mira ne bote...

Shqiptaret me te miret dhe ne p***

E vertete qe Shqiperia vetem nje p***stare ka, ama ate qe e kemi e kemi tamam!

Sipas revistes se njohur amerikane "Complex", shqiptarja Breanne Benson (emri artistik), eshte e tetembedhjeta ne listen e njeqind p***stareve me te mira ne bote!

Breanne ne karrieren e saj dhjete vjecare p***grafike ka bashkepunuar me studiot me te njohura te industrise p*** si "Digital Playground", "Hustler Video", "Brazzers" etj.

Filmi i saj me i fundit titullohet "Grand Theft Auto: XXX Parody". Normale qe e kemi pare! Shume film i bukur! Breanne interpreton shume mire. E ka qa! /elbino/revista albaniac/

Saturday, 7 July 2012

Revista BLUETOOTH - 7 Korrik 2012

Revista BLUETOOTH, 7 Korrik 2012
 • Ekskluzive: Gjobat e papaguara te politikaneve. Ministri i Brendshem, Flamur Noka mban rekord me 17 gjoba.
 • Intervista; Anbeta Toromani: E mbaja me buke! Oni Pustina me vodhi leket, diten qe u ndame!
 • Adelina Berisha "shkon" ne burg
 • Breanne Benson, u pergjigjet shqiptareve: Familja ime e di qe jam pornostare!
 • Graciano, nga "Big Brother" tek "Amici": Me zgjodhi Celentano, por mund te me penalizoje gjuha!
 • Lorik Cana, pushime me te dashuren italiane ne Shqiperi
 • Big Basta: Ju pres sot ne mbremje
 • Cfare do te thote Ledi Vokshi?
 • Tuna dhe Diellza me te njejten veshje
 • Ciljeta: Jam nje vajze singell, por e lumtur
 • "O Dafinen, o familjen", Xheri i vendos kushte te birit
 • Shqiptaret lobojne per Rita Oren
 • Gent Bushpepa nuk hedh hap pa te dashuren

Friday, 6 July 2012

Porno-yllin shqiptar Breanne, shqiptaret nuk e lene rehat...

BREANNE PRAPE PROBLEME ME SHQIPTARET

Porno-ylli shqiptar, qe ben filma ne SHBA, perseri ka pasur nje debat te ashper me shqiptaret ne profilin e saj ne Twitter. Ajo ka kerkuar qe shqiptaret ta lene rehat.

Breanne Benson assesi nuk po arrin te behet rehat me shqiptaret.

Aktorja e filmave pornografike, ne nje debat qe ka pasur ne Twitter, ka thene se shqiptaret nuk po e lene ate rehat, edhe pse per punen e saj tashme e di edhe familja e saj.

“Te dashur shqiptare, po ua them kete per here te fundit. Nese nuk ju pelqen ajo cfare bej, atehere vetem mund te me puthni B... nga largesia. Shtypni keto ne letra tualeti, shperndajeni kete lajm sa me shume”, ka shkruar ajo.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online