All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Burim Fejzullahu. Show all posts
Showing posts with label Burim Fejzullahu. Show all posts

Wednesday, 29 August 2012

Mirjeta e BB4, nusja seksi qe ne dasme "harroi" traditen...

Mirjeta e BB4 ne dasme "harron" traditen [VIDEO]

Jemi mesuar qe albumi fotografik i ciftit gjate dites se dasmes te tregoje nusen me nje pamje te paster dhe te pafajshme. Mirepo, Mirjeta... banore e reality show "Big Brother", megjithese organizoi edhe nje dasme me tradite shqiptare, kete tradite e theu krejtesisht. Fotot e albumit te dasmes e tregojne ate nje nuse seksi me fustan te zi te shkurter dhe me zinxhirin hapur duke puthur te shoqin. Mirjeta ne kete foto gjysme erotike ka thyer jo vetem traditen, por ka hapur trendin e nuseve seksi dhe transgresive. Po keshtu Mirjeta ka organizuar edhe nje "Pool party", feste te cmendur ne pishine. /bluetooth/

Dasma e Mirjeta - Trailer by Studio Tori & Cimi

- - - - - - - - - - - - - - - -

Saturday, 30 June 2012

Mirjeta e BB martohet me 9 gusht...

Mirjeta Bajramaj
Mirjeta e Big Brother martohet me 9 gusht

Ajo eshte perfolur shume per historite e saj te dashurise dhe karakterin e saj te hapur e miqesor. Behet fjale per Mirjeta Bajramaj, nje prej banoreve te Big Brother Albania, te vitit te kaluar. Vajza shtatlarte, e cila prej vitesh jeton ne Londer duket se ka gjetur dashurine e saj te vertete dhe se shpejti do te lidhe kurore.

Lajmin e konfirmon vete vajza, por edhe miqte e saj, mes te cileve edhe nje prej banoreve qe ka ndare me te shtepine e Big Brother, Toros Shahanian. Ne statusin e tij te para disa diteve ne rrjetin social facebook ai ben te ditur se Mirjeta Bajramaj martohet me 9 gusht 2012, e padyshim ai eshte i ftuar ne dasme! Ndersa i premton mikeshes se vet se “do ta djegim fare zemer”.

Mirjeta Bajramaj eshte komentuar me pare per historite e saj te dashurise me nje djale nga Shkodra, por edhe per lidhjen me nje prej banoreve te Big Brother 4, Marielin, djalin shqiptar qe vinte nga Italia.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online