All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Doloreza BB5. Show all posts
Showing posts with label Doloreza BB5. Show all posts

Monday, 23 April 2012

Ish residentet e BB5: Fotot "hot" te Gentes jane "skandaloze"...

Fotot “hot” te Gentes: Ish-banoret e BB5 i konsiderojne “skandaloze”

Ata frekuentonin rrjete porno, benin aventura pa fund dhe kishin hobi fotografite, ku eksperimentonin gjithe fantazine e tyre seksuale. Marrezite e tyre si cift tashme nuk jane me te fshehta, pasi prej javesh po qarkullojne ne te gjitha sitet e internetit, ku 22-vjecarja nga fshati Baban i Devollit pozon me te brendshme ne prani te te dashurit te saj. Fotot ishin hedhur ne site-n “fuckbook” dhe komentohen nga gjithkush, nderkohe qe vete Genta do te perballet me kete fakt pasi te dale nga loja. Por si do te reagoje ajo para ketij fakti, sa te paparashikueshme ishin fotot per nje vajze si Genta, komentojne banoret e “Big Brother 5” qe tashme e kane lene lojen.

Doloreza: U skandalizova, per mua ato jane foto ordinere
Doloreza, 25-vjecarja e diplomuar per Arkitekture por qe ka hobi fotografine, mund te jape nje koment me profesional ne lidhje me fotot “hot’ te Gentes, qe dashur pa dashur e sollen ate ne vemendjen e publikut, e i dhane nje arsye per t’u komentuar jashte shtepise me shume se te tjeret.

Wednesday, 28 March 2012

Doloreza: Nuk do beja kurre seks ne Big Brother...

Doloreza: Seks ne BB? Nuk do ta beja kurre

Asaj nuk i shkoi sic e kishte menduar aventura qe mban emrin “Big Brother”. 25-vjecarja nga Gramshi, qe ka mbaruar studimet e larta per Arkitekture, la fundjaven e shkuar shtepine me te famshme ne vend. Doloreza, e vene se fundmi mes dy zjarreve, provokimeve te Klaudjas dhe shikimeve e fjaleve te Erionit, u vu ne siklet, madje me Klaudjan jo pak here konsumoi edhe debate, debate per te cilat u “akuzua” nga opinionisti i “Big Brother 5”, Arian Konomi, se e kishin te panevojshme sarkazmen e saj. Ne nje interviste per “standard”, Doloreza tregon se nuk e priste qe te thirrej nga Arbana emri i saj si e eliminuara e javes, duke menduar se publiku do te kishte vendosur qe te mos shihte me ne gare Klaudjan. Por, ja qe nuk ndodhi keshtu… A lindi mes saj dhe Erionit nje ndjenje dhe a u be xheloze Klaudja ne lidhje me kete gje?! “Nuk di te them nese ishte nje loje nga ana e Erionit, por besoj se ishte dicka e tille nga ana e Klaudjas.

Sunday, 25 March 2012

VIP Ballina: Revista PALOMA - 24 Mars 2012

Revista PALOMA, 24 Mars 2012
 • Flet shoqeria e Lorenes: Nuk po e njohim Lorin brenda shtepise. Nuk duhet te kishte bere seks me Gracianon
 • Hermes Nikaj pranon lidhjen e tij me Vlash Martika
 • Ermali i BB5: Femrat per mua jane objekt seksi
 • Ndahet Getoari nga e fejuara Florenta
 • "X Factor" rikthen Ledina Celon ne skene
 • Rozana Radi pjese e nje filmi anglez
 • Adelina Ismaili hyn ne Festivalin Internacional te Klipit ne France. "I love you more" futet ne Top 20 te festivali Protoclip
 • Ditelindja e "shthurur" e Xhoana Xhenetit
 • Dy bukuroshet Hueyda El Saed dhe Beatrix Ramosaj pelqejne te fortet
 • Rezart Veleshnja:  Bej gjithcka per te mos humbur ate qe kam"
 • Jurgen Bala, miku i Gracianos: Te atin e njihte me pare, ndersa dashuria e tij mban emrin Adela!

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online