All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Dritan Zenuni. Show all posts
Showing posts with label Dritan Zenuni. Show all posts

Sunday, 24 June 2012

Elvana dhe Flori, 4 mije euro per nje nate...

4 mije euro per nje nate, Elvana dhe Flori

Duket se dyshja e suksesshme Elvana Gjata dhe Florian Mumajesi, paguhen shume mire neper koncertet e tyre.

Ata paguhen rreth 4 mije euro per cdo koncert ku marrin pjese. Kete fakt e ka bere te ditur ish-konkurrenti i BB5, Dritan Zenuni, i cili eshte menaxher ne nje klubet e nates ne Tirane. I ftuar ne emisionin “Pasdite ne Top Channel”, ai tha se Elvana dhe Flori jane dy kengetaret, qe paguhen me mire.

Elvana Gjata dhe Florian Mumajesi jane dy kengetaret me te dashur per publikun shqiptar. Bukuroshja, pasi u shpall fituese e DWS, pritet te nxjerr se shpejti ne treg nje super hit veror, ndersa Flori pritet te sjell bashkepununimin me reperin Kosovar, Capital T./Indeksonline/

Sunday, 17 June 2012

Nocja diten argetohet me Ervinin, naten me Dritanin


Nocja diten argetohet me Ervinin e naten me Dritanin

Ajo kishte vendosur te largohej nga vemendja mediatike, por si duket nuk i pelqen jeta pa zhurme. Nocja eshte ajo qe zgjon interes gjithmone. Vajza e njohur e BB keto dite po merr rreze dielli ne shoqeri te Ervin Sinjarit, ish-banor i “BB4” dhe ish-i dashuri i Ermeles. Ata kane publikuar foto te cilat i kane realizuar ne pishina. Mes tyre po shihet nje afrimitet i madh, aq sa mund te mendohet se Nocja dhe Ervini kane krijuar nje lidhje intime. Ervini keto foto te postuara ne facebook i ka cilesuar si foto me te fejuaren, ndersa poshte tyre kane vijuar komente te shumta lidhur me ditet e pushimit qe jane duke kaluar ai me Nocen.

Saturday, 19 May 2012

Revista BLUETOOTH - 19 Maj 2012

Revista BLUETOOTH, 19 Maj 2012
 • Prinder per here te pare: Princ Leka & Elia Zaharia, Ermal Mamaqi & Amarda Toska, Erjon Zaloshnja & Eneda Tarifa. Ciftet VIP, ne pritje te femijeve
 • Akuzat per pedofili. Besniku i NRG Band: Po me shantazhojne!
 • Leonora Jakupi reklamon gjoksin
 • Bertina: Erioni, kapitull i mbyllur per mua
 • Elgit Doda prezanton te dashuren
 • Fadil Berisha pozon me Kim Kardashian
 • Alberie Hadergjonaj ndryshon look
 • Shkendije Mujaj serish ne foto me VITHET jashte
 • Gerta Matohiti: Flija me Liamin per te acaruar Arbrin
 • Dritani i BB5: Gocat jo ne shijet e mia, me mungoi flirti. Liami fitues! S'kisha pare ndonjehere  vajza qe t'i hidhnin mbathjet neper shtepi per loje
 • Ciljeta e ndare nga Aleksi prej 4 muajsh
 • Stela Kotri, prezantuesja provon te kendoje me Devis Xherahun

Thursday, 17 May 2012

Dritan Zenuni: Asnje nga banoret nuk e meriton fitoren...

Dritani: Asnje nga banoret nuk i meriton 100 milionet

Me votat e publikut, Dritani ka lene shtepine e “Big Brother” mbremjen e se shtunes. Ne nje gjykim te tijin per banoret e mbetur ne gare, ai thote se asnje nuk e meriton fitoren, sepse, sipas tij, nuk kane dhene aq sa duhet per nje “reality show” te tille

“Ermali nuk eshte burre, nuk di ta respektoje femren”

Tani e ka perfunduar aventuren e tij ne “Big Brother”, edhe pse u mundua qe te ndryshonte situatat ne shtepi. Ai mendon se u penalizua nga fakti qe hyri vone ne loje. Qellimi i tij ishte te percante grupet e krijuara dhe kete e nisi me Gracianon, por nuk e arriti dot. Liamin e sheh si konkurrentin me te forte brenda shtepise, nderkohe qe ka nje antipati te hapur per Ermalin. Angazhimi i tij ne vazhdim do te jete lokali ne Tirane, ku eshte aksioner.

Keni vetem pak ore jashte shtepise. Jeni i merzitur nga eliminimi i se shtunes?

Sunday, 15 April 2012

Alda Nuredini: Dritani ka shume eksperienca me femra...

“Dritani s’ka lidhje serioze, por shume eksperienca me femra”

Flet e motra, Alda Nuredini, “Dritani larg skandaleve ne jeten private”

Eshte bere katalizator i jetes brenda shtepise me te famshme ne Shqiperi. Nese banoret ishin “pergjumur”, hyrja e tij erdhi ne momentin e duhur nga autoret. Gjithsesi, ky nuk eshte nje element qe e favorizon ne loje (hyrja me vonese), por i jep drejtim dhe dinamike tjeter bashkejeteses se konkurrenteve. Dritan Zenuni eshte djali simpatik nga Vlora, volejbollisti qe ka terhequr menjehere vemendjen e vajzave dhe ka shtuar listen e gjate te fanseve. Per ta njohur me teper, per te mesuar nese ka hyre ne loje me nje strategji te percaktuar me pare, per t’u informuar me angazhimet e tij te perditshme, ju ftojme te lexoni rreshtat vijues…

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online