All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Eliada Ahmeti. Show all posts
Showing posts with label Eliada Ahmeti. Show all posts

Saturday, 22 December 2012

Revista PANORAMA PLUS - 22 Dhjetor 2012

Revista PANORAMA PLUS, 22 Dhjetor 2012
  • Aurela Gace zbulon intimitetet: "Skerdin e putha vete e para". "Me parat e Arjan Canit do bej gjoksin"
  • Franceska dhe Ermali: Ja dilemat e rikthimit se bashku! Ermali: Per momentin afrimitet shoqeror, rikthimin le t'ia leme kohes!
  • Ardian Bujupi: Ata qe po me lakojne si fitues, po me prishin shume pune!
  • Rezarta perfundimisht e pafajshme, mbyllet ceshtja me Rozana Radin
  • Miss Kosova, Diana Avdiu, fiton "Miss Fotozhenia" dhe kontrate me "Trump Model Management"
  • "Fucking Bitch" i Fjolla Morines ndez debatin e fansave
  • Kryeministri Berisha pritet t'i nderroj vitet ne "Apartamentin 2XL"
  • Sot finalja e Festivalit: Surprizat e veshjeve dhe performancave. Edhe Rosela, Vesa e Flaka pretendente per trofeun
  • Misset sakrifikojne floket per te dhene nje mesazh senzibilizues. Missi i pare i Kosoves, Aferdita Paqarada, e diagnostikuar dikur me kancer, organizon sfilaten e vecante.

Saturday, 25 June 2011

Eliada Ahmeti Sex Bomba Shqiptare ne Greqi...

Eliada Ahmeti, seks bomba shqiptare qe po cmend Greqine

Eshte me origjine nga Elbasani por prej 18 vitesh jeton ne Greqi. Eliada Ahmeti, quhet vajza e cila ka rrembyer zemren e shume meshkujve si nje nga femrat me te bukura te ekranit atje edhe pse me origjine eshte shqiptare… eshte nje modele me shume sharm, nje vajze simpatike qe jeton me familjen e saj ne Greqi. Ka 7 vite qe merret me modelizem, ndersa para dy viteve ka fituar edhe cmimin “Miss Playmate Greece”. Pas ketij suksesi, Eliada ka vazhduar me suksese si modele edhe ne Turqi, France dhe vende te tjera europiane. Pervecse modele, bukuroshja shqiptare Eliada Ahmeti merret njekohesisht edhe me Dietology, dhe jep keshilla bukurie, shendeti dhe fitness per dieta ne nje institut bukurie ne Athine. Eliada thote se mendon gjithmone se “bukuria eshte dicka shtazarake nese nuk pershkohet edhe me mencuri”. Eliada momentalisht po cmend gjithe opinionin grek, shqiptare dhe gjithe ata te cilet e njohin kete bukuroshe, pasi pamja e saj magjepese flet shume… /blerand rexhepi/panorama plus/qershor 2011/

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online