All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Ema Andrea. Show all posts
Showing posts with label Ema Andrea. Show all posts

Sunday, 15 July 2012

Revista PANORMA PLUS - 14 Qershor 2012

Revista PANORAMA PLUS, 14 Qershor 2012
 • Eni Koci: Ne internet po vidhen miliona. Ceshtja ne Prokurori... Kemi bere kallezim penal per Aldor Ninin, Arben Hoxhen dhe Anxhela Faber, vjedhin 100 mije euro ne muaj
 • Fiks pas nje viti merr fund lidhja mes Rozana Radit dhe Mc Kreshes
 • Big Basta dhe Vesa Luma, pas nje viti lidhje, sillen ne publik si burre e grua
 • Shkendijes, pas fotove te nxehta i ofrohet rol ne nje film porno
 • Ja cmimet e kengetareve ne koncertet e veres. Nga 1000 deri 4000 euro. Paguhen me shume ata qe kendojne live. 
 • Shantazhohen VIP-at, u thyhen profilet dhe kercenohen me publikimin e bisedave intime
 • Ardian Fullani dhe Agim Zeqo mesojne vrapin
 • Linda Halimi nxjerr gjoksin ne shesh
 • Ja pse perfundoi ne tragjedi shetitja me skuter e "Big Mames"
 • Dafina me gjeste intime ne koncert, Ledri puthet nga dy femra

Monday, 14 May 2012

Revista PALOMA - 12 Maj 2012

Revista PALOMA, 12 Maj 2012
 • Big Mama: Jam e lumtur ne dashuri!
 • Genta dhe Franceska puthen plot pasion. Ermali shijon pamjen... dhe jo vetem!
 • Flasin familjaret e banorit te "Big Brother": Pas "Big Brother" per Liamin ka dasem!
 • Arber Cepani feston ditelindjen me balerina "belly dancer"
 • Ledri i dedikon kenge me te shara Noizyt
 • Arbana Osmani dje me e kritikuara, sot me e pelqyera!
 • Ndahet Ema Andrea nga i dashuri 10 vjet me i ri
 • Tuna, kujdes nga mbrapa!
 • Martohet Ledio i "Zone e Lire"
 • Anjeza Shahini, feste gjigante per 25 vjetorin
 • Greta Koci heq dore nga posti ne FRPD (ky lajm eshte pergenjeshtruar)
 • Graciano: Isha me i miri! Duhej ta fitoja une "Big Brother"
 • Eraldo Musabelliu, Beckham-i shqiptar!
 • "Big Brother" Deftesa nga Ogreni dhe Neda

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online