All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Eni Koci. Show all posts
Showing posts with label Eni Koci. Show all posts

Saturday, 6 July 2013

Revista BLUETOOTH - 6 Korrik 2013

Revista BLUETOOTH, 6 Korrik 2013
 • "Dehet" Eli Fara. Rrefimi per kengen e re: "Me pelqen shume kur me bejne dengla"
 • Aferdita: Rikthimi me Shpatin? Kurre mos thuaj kurre, kemi mbetur shoke. Fotot e promovimit te klipit.
 • Anaidi i "BB6", fillon pune ne Bashkine e Tiranes: Me pelqen Samanta Karavella!
 • Blero skena "hot" ne videoklip
 • Djemte mblidhen rreth "zogut" te Tunes
 • Fevziu naten politike, diten biciklete...
 • Silva Gunbardhi, josh me linjat
 • Fernando i Ciljetes behet 5 muajsh
 • Roela Kaso, vajza qe "sfidon" supermodelen Cara Delevigne. Kaso thyen mitin! Shqiptarja e pare dhe e vetme, qe listohet ne te njejten agjenci ne Milano, me dy ikonat e modes Delevigne dhe Su Hue.
 • Cani feston 10-vjetorin, "boom" te ftuarish ne finale

Saturday, 15 June 2013

Revista PANORAMA PLUS - 15 Qershor 2013

Revista PANORAMA PLUS, 15 Qershor 2013
 • Anaidi & Joana, sfide njeri-tjetrit me partnere te rinj
 • Futbollistet e Kombetares, namin me femra pas ndeshjes me Norvegjine. Loriku kalon naten me Genta Ismajlin! Ujkani preferon Riken e "BB", shkeputet nga miqte; Edgar Cani puthet me nje kacurrelse
 • Sali Berisha, mysafir ne "2XL", regjisori: Cfare pritet ne 25 minuta improvizim
 • Eldora: Ditet jashte "Big Brother" po i kaloj me Shpendin. Mendoj se partneri im duhet te kete karakteristika te tjera nga ai. Eldora: Te lumtur te ben personi i duhur dhe paraja
 • Qetsori: Jam i angazhuar ne fushate, kam ambicie ne politike
 • Anaidi merr oferte per post drejtues ne administrate dhe oferta te tjera joshese
 • Iliri i "BB6" po shijon jeten e Tiranes me Anisen
 • Bjordi ne shoqerine e vajzes se Alberto Castagna
 • Vigani i "BB6" shfaqet ne publik me nje vajze seksi

Sunday, 14 April 2013

Plas sherri mes Noizy-t dhe Eni Kocit...

Merr fund miqesia e Noizy-t me Eni Kocin, sharje dhe fyerje ne publik

Rigels Jaku, i njohur si Noizy, dhe kengetarja Eni Koci duket se kane mbyllur bashkepunimin e tyre, ndersa ishin identifikuar si nje cift i kendshem, qe u shkonte te shfaqeshin ne duet se bashku ne klipet e tyre. Nje e-mail privat qe nena e Enit, Aferdita, i ka derguar Noizy-t ne posten e tij elektronike, ka zbardhur kete prishje bashkepunimi mes tyre. Noizy e ka publikuar ne faqen e tij zyrtare ne facebook e mail-in ku nena e Enit, qe eshte njekohesisht menaxherja e saj, i ka derguar ne lidhje me heqjen nga Youtube te dy kengeve ne duet te Noizy-t me Enin. Fjala eshte per klipet “Je gjithcka” dhe “So Hot”, qe jane fshire nga Youtube dhe per kete fakt eshte akuzuar Noizy. Ne e mail-in qe Aferdita i shkruan reperit, thuhet se klipet jane te Enit, ndersa Noizy ka qene i ftuari i saj, ndaj per kete arsye nuk ka asnje te drejte autoriale mbi ato dy klipe. Sipas burimeve tona, duket se kane qene disa mosmarreveshje mes dy kengetareve qe kane cuar ne prishjen e ketij bashkepunimi, qe u duk se ishte nderprere ne klipet e tyre te reja qe kane qene me bashkepunetore te tjere. Ndoshta dhe mund te kete nje pajtim mes tyre, nderkohe qe vitet e fundit ata kane shkembyer ide dhe kane qene miq e aleate te mire ne muzike.


Saturday, 13 April 2013

Revista PANORAMA PLUS - 13 Prill 2013

Revista Panorama Plus
Revista PANORAMA PLUS, 13 Prill 2013
 • Rezarta Shkurta, pas 7 vitesh martese pret femijen e pare. Kengetarja konfirmon lajmin: Me Ermalin po perjetojme nje emocion te vecante
 • Big Brother; Zbulohet Jani, i dashuri i Joanes, shpenzoi mbi 10 mije euro per te, edhe pas skenave intime me Anaidin.
 • Paparazzi; Kledi Kadiu ne Tirane, kapet nga paparaci me nje balerine seksi
 • Merr fund miqesia e Noizy-t me Eni Kocin, nuk i kursejne sharjet dhe fyerjet ne publik
 • Franceska: Ja pse nuk zgjasin lidhjet e "Big Brother". 10 keshillat e Franceskes, per te mos humbur lidhjen.
 • Big Brother; Fansat cuditen pse Xhimi nuk pyeti fare per te birin; Debat i forte per Xhimin: Ai po abuzon me ushqimin tone; Shpendi: Ish-gruaja me tha, nese futesh ne "Big Brother", nuk do ta shohesh me vajzen; Elena dhe Joana te merzitura per faktin se do hyjne vajza seksi ne shtepi; Iliri: Po te doja, do ta beja Olten te binte ne dashuri me mua;

Revista BLUETOOTH - 13 Prill 2013

Revista BLUETOOTHRevista BLUETOOTH, 13 Prill 2013
 • Politika ne syte e Beses. Kengetarja sjell dy albume te reja dhe nje kenge ne bashkepunim me Mc Kreshen. Rrefimi: Shpresoj te martohem se shpejti. Deshiroj te kem dy femije, edhe pse ndonjehere kam fantazine e "shfrenuar" se mund te ishin kater.
 • Greta Koci emerohet drejtoreshe ne Ministrine e Brendshme
 • Aurela Gace, imiton veten, behet tullace si ne '98: Do jem nusja e pare me koke te rruar!
 • Ulpiana Lama: Aksidentet e mia te perditshme! Cfare do te kete pas "Pasdites", planet per te shkruan nje liber dhe marredhenia me bashkeshortin.
 • Konflikti, mamaja e Enit ofendon rende Noizy-n. Reperi: Ja pse i hoqa kenget ne Youtube!
 • Andresa iken nga "E Diela", e zevendeson Floriana Garo
 • Producenti i famshem Timbaland promovon Bleonen
 • Te rejat e BB6; Shpendi: Me Eldoren vetem shoqeri; Iliri: Elena te dale, i skadoi koha; Banorja e re ne "BB", partnerja e njerit prej djemve; Marselino ne duet me Stinen: "Kengen ia dedikoj nuses"; Iliri dhe Elona: Joana, negative dhe e pafytyre; Joana pas Anaidit ne shtrat me Edberin: "Do kthehem me Janin"; Anaidi: S'kam ndermend te pres Joanen; Vigani-Edberit: Puthe Joanen, qe te bjere ne kurthin qe bene vete.

Monday, 21 January 2013

Revista BLUETOOTH - 19 Janar 2013

Revista BLUETOOTH, 19 Janar 2013
 • Zajmina Vajsari: Njeriu te cilit i detyrohem gjithcka. Kengetarja seksi, se shpejti me nje kenge hip-hop. Oret qe kalon ne shkolle dhe pse s'po e shikojme me ne jeten e nates.
 • Zanfina: Mbaja arme per vetembrojtje, ja e verteta e arrestimit tim. Mediat publikojne urdher-arrestin, kengetarja: Ndryshova shtepi!
 • Politikanet shqiptare qe lyejne floket: Fatos Nano, Sokol Olldashi, Jemin Gjana, Vangjel Tavo, Arben Ristani, Genc Ruli, Ridvan Bode, Bamir Topi, Andis Harasani, Kreshnik Spahiu...
 • "The Voice"; Flasin anetaret e jurise: Kush duam te fitoje...
 • E bija zbulon fotot e rinise se Eli Fares
 • Si u shnderrua Michelle nga shefe, ne grua per Obamen
 • "Grate e divorcuara" shkojne ne Elbasan
 • Ledri Vula, pjese e jurise "#InstaKosova"
 • "Arushi" qe riktheu Teuta Kurtin
 • Gold AG, reperi ne mbrojtje te ceshtjeve patriotike

Wednesday, 31 October 2012

Eni Koci ne studio per albumin e dyte

Ishte “Love me” titulli i albumit të parë të këngëtares Eni Koci, tashmë flitet se vajza është duke punuar për albumin e dytë.

Këngëtarja e hitit ‘Je gjithcka” ka cituar në rrjetin e saj social se më shumë po qëndron në studio, ku është duke realizuar këngët e saja më të reja ku do të sistemohen në albumin e saj më të ri, tashmë të dytë me radhë.

Natyrisht se Eni do të ketë edhe bashkëpunime, dhe një pjesë e mirë e këngëve të saja do të jenë realizuar nga reperi Noizy, i cili ka qenë një ndihmë e madhe e vajzës simpatike në suksesin e saj.M.GJ.
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Eni Koci in studio for second album

Sunday, 16 September 2012

Revista BLUETOOTH - 15 Shtator 2012

Revista BLUETOOTH, 15 Shtator 2012
 • Hygerta Sako i jep fund marteses. Zbardhet vendimi i divorcit, ish-missi merr kujdestarine e vajzes
 • Nadir Murra, aktor ne filmat hard porno
 • Hueyda El Saied: "Po"-ja ne altar, s'eshte garancia e lumturise
 • Sinani dhe Seldi, te lumtur si dikur, se shpejti kenga e re
 • Edhe Edi behet gati per ne shkolle
 • Pushimet singell te Agnesa Vuthajt
 • Artistet e Kosoves edhe kolege, edhe miq
 • Luana shkon ne shkollen naten
 • VIP-at kujtojne femijerine...Filmat e preferuar me kartona
 • Helidon Haliti pushon te Mercedes
 • Besjan Pesha ndryshon zhanrin
 • Bert Budina e Romir Zalla, serish per pune
 • "Baba Stars" ne prag te shperberjes, largohet edhe menaxheri
 • Familjet e Shaqirit e Berhamit, tifozllek per djemte, por jo per Zvicren
 • Aurela Hoxha cudit, e veshur e gjitha ne "Prada"

Friday, 7 September 2012

Rritet Eni Koçi, tregon gjoksin


Një lajm që vinte nga gazetat e Tiranës tregonte se këngëtarja e hitit “Je gjithçka” , Eni Koçi, ka kaluar pushime të çmendura.

Por përveç kësaj ne na ra në sy edhe dukja e këngëtares që ende hyn në kategorinë e vajzave adoleshente për shkak të moshës së saj. Por, tashmë, siç e shihni në këtë fotografi, ajo duket e rritur dhe seksi, madje duke treguar edhe gjoksin e saj të madh./ Maksim Gjokaj/Kosova Sot/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Eni Koci grows up, shows her breast

News coming from Tirana newspapers showed the singer of the hit "You're everything," Eni Koci, crazy holidays. But in addition we fell out even the appearance of a singer, s still comes under the category of teenage girls because of her age. But now, as you can see in this photo, she looks grown and sexy, even showing her large breasts./ Maksim Gjokaj / Kosova Sot /

Wednesday, 5 September 2012

Aventurat e "cmendura" te Eni Kocit...


AVENTURAT E "CMENDURA" TE ENI KOCIT

Si ka qene kjo vere per Eni Kocin?! Spektakolare! Kengetarja e dashur, ka kaluar disa dite te bukura pushimi ne Jug te vendit, ku si gjithmone e kane shoqeruar aventurat. Eni, edhe pse ne nje moshe te re, ka marre vete drejtimin e nje motori uji dhe per me shume se nje ore ka bere spektakel ne det me te. Ky ka qene te pakten komenti qe kane bere te pranishmit. Kengetarja ka qene ne Jug, si pasoje e koncerteve qe ka pasur atje, por me ate rast ka shfrytezuar paraditet per te pushuar bashke me familjen e saj. /bluetooth/
- - - - - - - - - - - - - - - -

Friday, 10 August 2012

Motrat Koci si binjake...

Greta Eni KociGreta dhe Eni Koci si binjake, presin floket njelloj

Motrat Koci kane vendosur te mos kene me dallime te medha as ne look-un e tyre. Se fundmi ato kane vendosur te bejne ndryshime ne pamjen e tyre dhe kete gje e kane bere tamam si binjake. Modeli sesi i kane prere floket eshte i njejte, ndryshon vetem ngjyra. Dy vajzat simpatike duken te lumtura me kete ndryshim dhe e kane komentuar kete gje me entuziazem, madje Eni ne Facebook ka shkruar “Une dhe motra ime e dashur. Dukemi si binjake”. /mapo.al/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Eni Koci Greta and as twin, same hair cut
Koçi sisters have decided not to have significant differences on either the look-un. Recently they have decided to make changes in their appearance and have made it exactly like twin. Model how they have cut hair is the same, just different colors. Two cute girls seem happy with this change and have commented on this with enthusiasm, even on Facebook Eni wrote "I and my dear sister. Look like twins. "/ mapo.al / ]]

Tuesday, 17 July 2012

Eni Koci: Ne internet vidhen milionat...

Kemi pezulluar cdo publikim te ri, ne internet vidhen miliona

Per here te pas pas kater viteve, flet hapur kengetarja e re Eni Koci, e cila se bashku me motren e saj, Greten dhe shume artiste te tjere manipulohen nga kompani te ndryshme, te cilat zotohen se do t’i mbrojne materialet e tyre muzikore ne internet. Eni rrefehet ne kete interviste per ”Panorama Plus” mbi aktivitetin e saj artistik, te cilin per momentin e ka nderprere derisa te rregullohen gjerat.

Si po zhvillohet jeta artistike e Gretes dhe Enit aktualisht, mund te na tregoni angazhimet tuaja?
Aktualisht kam pezulluar te gjithe krijimtarine artistike, per arsye te nje grabitjeje te veprave te mia muzikore dhe perfitimeve qe rrjedhin nga keto vepra.

Eshte e vertete qe per shkak te piraterise ju nuk e lanconi klipin e fundit ”Love me”?
Po, eshte shume e vertete. Videoklipi i kenges “Love me” ka perfunduar qe ne dhjetor te vitit 2011. E kam hedhur ne internet dhe Aldor Nini, Arben Hoxha dhe Anxhela Faber me kane hequr menjehere audion, me pretendimin se kete videoklip duhet t’ua jap atyre dhe vetem nepermjet kontrollit te tyre dhe perfitimeve per llogari te tyre mund ta nxjerr kete videoklip.

Sunday, 15 July 2012

Revista PANORMA PLUS - 14 Qershor 2012

Revista PANORAMA PLUS, 14 Qershor 2012
 • Eni Koci: Ne internet po vidhen miliona. Ceshtja ne Prokurori... Kemi bere kallezim penal per Aldor Ninin, Arben Hoxhen dhe Anxhela Faber, vjedhin 100 mije euro ne muaj
 • Fiks pas nje viti merr fund lidhja mes Rozana Radit dhe Mc Kreshes
 • Big Basta dhe Vesa Luma, pas nje viti lidhje, sillen ne publik si burre e grua
 • Shkendijes, pas fotove te nxehta i ofrohet rol ne nje film porno
 • Ja cmimet e kengetareve ne koncertet e veres. Nga 1000 deri 4000 euro. Paguhen me shume ata qe kendojne live. 
 • Shantazhohen VIP-at, u thyhen profilet dhe kercenohen me publikimin e bisedave intime
 • Ardian Fullani dhe Agim Zeqo mesojne vrapin
 • Linda Halimi nxjerr gjoksin ne shesh
 • Ja pse perfundoi ne tragjedi shetitja me skuter e "Big Mames"
 • Dafina me gjeste intime ne koncert, Ledri puthet nga dy femra

Revista BLUETOOTH - 14 Qershor 2012

Revista BLUETOOTH, 14 Qershor 2012
 • Shperthejne VIP-at, parada e personazheve publike me bikini. Anjeza Branka: Vera ime spektakolare; Aurela Hoxha ne topforme;
 • Big Basta, prezanton albumin dhe Vesa Lumen si te dashur
 • Bleona Qereti: I genjeva prinderit, te dashur per here te pare kur isha 18 vjec
 • Detajet e spektaklit te Agron Llakajt ne "Vizion Plus"
 • Skandali ne internet. Eni Koci sulmon hajdutet!
 • Percahet "Baba Stars", iken Ledri. Ndahet edhe grupi "Burn"
 • Spartak Ngjela feston ditelindjen me Miss-in
 • Ndahen Rozana dhe Mc Kresha?! Cifti e mohon
 • Seldi rikthehet tek Sinani
 • "Paraprakisht" me Aurela Gacen
 • Ronela Hajati "bashkohet" me Florin
 • Gena me nje model te ri flokesh?!
 • Kur tundet seksi Nora
 • Tuna tymos hashash

Monday, 9 July 2012

Kush po e mban peng Eni Koçin?

“Përshëndetje miq! Desha të ju njoftoj se jeta ime artistike mbahet peng nga disa individë mashtrues që i përfaqësojnë firmat "Acromax" , "Easycom", "ArkivaShqip", "Overnext".

Njëkohësisht dua t’ua tërheq vëmendjen edhe kolegëve të mi artistë, të kenë kujdes dhe të mos mashtrohen nga Aldor Nini, Arben Hoxha, Anxhela Faber”. Kështu kishte shkruar këngëtarja Eni Koçi në rrjetin e saj Facebook dhe si duket ajo është shumë e shqetësuar për këtë.

Megjithatë, këngëtarja mund t’i vendosë vetë videot dhe këngët, por si duket pa i numëruar pëlqimet, ku ne sa dimë shumë këngëtarë tashmë kanë nisur edhe të paguhen nga klikimet, falë dhe bashkëpunimeve të artistëve me kompanitë që Eni i kishte përmendur.

Ndërsa Eni është gati ta nxjerrë këngën ‘Love me’, videon që sipas saj e ka vonuar për arsye të këtij pengu./Maksim Gjokaj/Kosova Sot/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Who is holding hostage Eni Koci?

Saturday, 30 June 2012

Eni Koci: Jam apo s'jam goce per shtepi?

Eni Koci: Jam apo s'jam goce per shtepi?!

Eni Koci eshte jo vetem nje kengetare e mire, por mesa duket eshte edhe nje shtepiake shume e mire. Kengetarja ka postuar ne rrjetin social Facebook, nje fotografi duke bere nje kafe turke, tradite e vjeter kjo e shqiptareve.

Ndoshta adoleshentja ka dashur te bej ndonje thashethem me motren dhe mikeshat e saj, te cilat shkojne shume mire duke gjerbur nga nje kafe turke.

Eni me shaka ka shkruar ne profilin e saj ne FB:

Kafen e qajj… Jam apo sjam goc per shtepi??

Jemi kurioz te dime a e ka bere te mire kafen Eni? Por duke ditur qe ajo i ben gjerat mire ne art, besojme se edhe kafen e ka bere te mire. /indeksonline/

Eni Koci e djegur nga dielli, nuk e le telefoni rahat...

Eni Kocin nuk e le telefoni te pushoje

Kengetarja e re dhe shume simpatike, Eni Koci keto dite te nxehta ka preferuar te shkoje ne plazh si shumica e personazheve publike, por edhe njerezve te thjeshte. Megjithate, edhe ne plazh Enin nuk e le telefoni te pushoje e qete. Sic shihet edhe ne keto foto, ajo eshte larguar nga njerezit per te folur ne telefon. Po vec kesaj, Eni duket se ka pasur edhe nje problem te vogel, pasi dielli e ka kapur me shume sesa duhej. Ne nje foto te postuar ne Facebook ajo ka shkuar duke qeshur “Komplet e djegur nga dielli, hahaha... Me mire qe s’duket fytyra”. /mapo/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google: Eni Koci not let phone rest. Singer young and very charming, Eni Koci hot these days preferred to go to the beach as most of the characters, but also to common people. However, even at the beach Enin not leave the phone to rest comfortably. As shown in these pictures, it is removed from the people to talk on the phone. But in addition, Eni also appears to have a little problem, after the sun has captured more than they should. In a photo posted on Facebook that went laughing "Complete burned by the sun, hahaha ... S'duket better face. "/ mapo / ]]

Monday, 30 April 2012

Eni Koci pas bashkepunimit me Noizin, i kerkon shoqeri armikut te tij Stresit

Eni Koci, pas bashkepunimeve me Noizin i kerkon shoqeri armikut te tij, Stresit

Eshte publikuar mesazhi privat dhe biseda qe ka realizuar me kengetaren e re Eni Koci, dhe e ka shperndare te te gjithe miqte e tij ne facebook. Rep-kengetari Arkimed Lushaj (Stresi) i cili njihet si rival i perbetuar i reperit tjeter, Rigels Rajku (Noizy), si ne tallje ka publikuar biseden private qe e ka realizuar me kengetaren e re Eni Koci, qe njihet njeherazi edhe si mike e ngushte e Noizit pas disa bashkepunimeve me te. Kete publikim Stresi e ka bere me siguri qe te tallet me shoqerine dhe te tregoje se Eni ka vendosur t’i kerkoje miqesi atij, duke e ditur qe raporti mes tij dhe Noizit nuk eshte permiresuar aspak. E derisa Eni vazhdon publikimin e kengeve te reja qofshin ato edhe bashkepunime, Stresi po shijon suksesin e tij me kengen e fundit te prezantuar ne ‘’Top Fest’’, duetin me Xheraldina Berishen. /panorama plus/

Saturday, 28 April 2012

Revista PANORAMA PLUS - 24 Prill 2012

Revista PANORAMA PLUS, 24 Prill 2012
 • Noizy, zbulohet lidhja sekrete me Sheila Haxhiraj te "X Factor"
 • Adrian Gaxha mund te jete lidhur serish me Luanen
 • 4 jave nga fillimi i "Dancing", kryeson Elvana Gjata me votimet online.
 • Miss Universe, Xhesika Berberi, behet imazh i Sherri Hill dhe publikon fejesen surprize
 • Ish-i dashuri i Samantes, Kreshnik Kasneci: Nuk kam deshire te flas per te
 • Sokol Lutolli, nje shqiptar synon te fitoje "Mister Sllovenia"
 • Ish-bashkeshorti i Tunes, Rilind Reka: Te isha per lidhje, s'do kisha prishur martesen
 • Eni Koci, pas bashkepunimeve me Noizin, i kerkon shoqeri armikut te tij, Stresit
 • Konfrontohen fizikisht Babastars & OTR, Noizy ne spital, ndersa Geti me shoke ne polici
 • Zajmina publikon fotot hot me djem te zhveshur 

Saturday, 7 April 2012

Greta dhe Eni Koci vuajne humbjen e gjyshes...

Greta dhe Eni PERJETOJNE keq humbjen e gjyshes

Dy motrat e dashura te skenes shqiptare, Greta dhe Eni Koci, kane perjetuar se fundmi nje humbje te madhe ne jeten e tyre. Gjyshja nga ana e mamit, me te cilen vajzat ndanin prej vitesh te njejten shtepi, eshte ndare nga jeta duke i lene pas nje boshllek te madh bukurosheve Koci. Sic mesohet dy motrat e kane vuajtur shume kete largim nga jeta te gjyshes se tyre te dashur dhe per dite me rradhe nuk kane dale nga shtepia. Greta Koci se fundmi po ben nje pauze ne muzike, duke i dhene prioritet politikes, me sakte angazhimit te saj si nenkryetare e Forumit Rinor Demokrat, ndersa e motra, Eni, ne ndryshim nga ajo po sjell gjithmone e me shpesh kenge e krijime te reja muzikore, te cilat po priten shume mire nga publiku artdashes. /bluetooth/

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online