All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Eralda Hitaj. Show all posts
Showing posts with label Eralda Hitaj. Show all posts

Monday, 28 October 2013

Eralda Hitaj, fotoja e pare familjare pas lindjes...

Eralda Hitaj me djalin 1 muajsh
... prezanton djalin 1-muajsh

Eralda Hitaj, moderatorja e programit muzikor te drekes “Select” ne “Top Channel”, na prezantohet ne kete foto te pare familjare me partnerin e saj, Eleandro dhe djalin e tyre Amar, 1-muajsh. Eralda, e cila po kalon ditet jashte ekranit per te qendruar prane djalit te saj, shfaqet keshtu ne forme ne kete foto pas lindjes. Prezantuesja e “Top Channel”, e cila kete vit, pervec punes ne televizion, kishte dhe nje rol ne kinema ne filmim triller ”Millenium”, ka premtuar se do t’i rikthehet shpejt punes ne televizion. Ne kete foto te pare si mama, ajo duket se nuk ka ndryshuar aspak ne linjat e saj, fakt qe do e beje me te thjeshte rishfaqjen e shpejte ne publik. Amar, erdhi ne jete para nje muaji ne Tirane, pas nje lidhjeje shtatevjecare me futbollistin Eleandro. Cifti bashkejeton dhe kane planifikuar qe mund te organizojne nje ceremoni te rezervuar martese tashme qe jane bere prinder.

Monday, 9 September 2013

Revista PANORAMA PLUS - 7 Shtator 2013

Revista PANORAMA PLUS, 7 Shtator 2013
 • Ndahet Neda me Ogrenin. Pas dy vitesh lidhje intensive, merr fund lidhja.
 • Ne krize lidhja e Edberit me te dashuren Arbenita
 • Aurela Gace martohet kete jave me nje ceremoni masheshtore
 • Arnida Capi, sekretarja e Ngjeles rikthehet me imazhet seksi
 • Eli Fara: Jam e rrethuar nga njerez qe me bejne te ndihem femer. Kam pasur mundesi te mos beja nje jete me kaq mundim e lodhje.
 • Franceska rikthehet me foto te nxehta sensuale me nje femer
 • Fejohet Elvis Gjini i BB5
 • Agoni i "Ting 3-t", i jep fund beqarise
 • Toros: Eksperienca 7-ditore ne Venecia me yjet e kinemase
 • Sinan Hoxha feston ditelindjen, por mban sekret moshen
 • Dafina Zeqiri pas krizes me DJ Blunt, radha per Seven Saraqin
 • Balerina Ambeta Toromani kapet nga paparacet italiane. Momente te sikletshme zhveshjeje ne plazh

Friday, 24 May 2013

Eralda Hitaj dhe dashuria 6-vjecare me futbollistin e Tiranes...

Futbollisti i Tiranes, dashuria 6-vjecare e Eralda Hitaj

Ajo eshte nje nga personazhet e njohur te ekranit tashme. E suksesshme ne modelim, dhe me trofeun e “Miss Universe Albania”, Eralda Hitaj, imazh prej vitesh i nje kafeje ne vend, prezantuese e programit muzikor “Select” eshte kthyer ne nje nga ato fytyra qe te gjithe e duan dhe e preferojne.

Aktualisht paralel me studimet master per regji filmi dhe televizioni, Eralda eshte duke eksploruar per here te pare kinemane si aktore. Ajo eshte nje nga protagonistet e filmit te ri te regjisorit Besnik Bisha, qe po zhvillon xhirimet ne jug te vendit.

Saturday, 27 April 2013

Revista BLUETOOTH - 27 Prill 2013

Revisa BLUETOOTH, 27 Prill 2013
 • Per ke do te votojne VIP-at?! Kush ka bere "like" Berishen dhe kush Ramen?!
 • Eralda Hitaj, ne pritje per t'u bere nene e nje vajze
 • Ami pret djale: Ermali, baba i kujdesshem!
 • Rezarta Shkurta, fotot e para te shtatzenise.
 • Fotot e 1-vjetorit te djalit te Ingrid Gjonit
 • Ciljeta pozon me mamin dhe vallezon me babin
 • Big Brother; Xhimi, 9 vite pa e takuar djalin, tani eshte 20 vjec; Joana kerkon te bej testin e shtatzenise
 • Kur pozon Big Mama
 • Rrefehet Xhimi i "Big Brother": Me gruan e pare, njohja, martesa dhe femija brenda 11 muajve. Kozeta, bashkeshortja e Xhimit: "Une ia plotesova formularin, jam e kenaqur qe mori pjese"
 • Anjeza Shahini, specialiste ne Ministrine e Kultures, Rinise dhe Sporteve
 • Klajdi Musabelliun e pushojne nga puna

Sunday, 21 April 2013

Eralda Hitaj, prezanton te dashurin?

Eralda Hitaj
Eralda, ne krah te te dashurit ne evente

Imazhi i kafes “Lori”, Eralda Hitaj, eshte bere e njohur edhe me prezantimet e programeve per te rinj ne “Top Channel”.

Nderkohe qe aktualisht ndodhet ne sheshxhirimet e serialit me vrasje “Millenium”, ajo ne festa private mes miqsh nuk del vetem, por ne shoqerine e nje djali qe ka gjasa te jete i dashuri i saj.

Eralda ka krijuar profilin e vajzes enigmatike, duke preferuar me shume te pozoje sesa te flase per jeten e saj dhe ky eshte nga rastet e pakta qe paparaci e ka fotografuar cift.

Read more at: Panorama Plus
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Eralda, next to loved ones in events
Image of Coffee "Lori" Eralda Masada has become well known for presentations of new programs in the "Top Channel". While currently in Bali with the murder of the series "Millennium", it private party among friends out there, but in the company of a boy who is likely to be her boyfriend. Eralda created enigmatic girl's profile, preferring to nominate more than to talk about her life and this is one of the few cases that the paparazzi photographed couple. ]]

Saturday, 20 April 2013

Revista PANORAMA PLUS - 20 Prill 2013

Revista PANORAMA PLUS, 20 Prill 2013
 • Rike, te gjithe meshkujt e banores se re te "Big Brother". Nderkohe qe flitej se eshte e lidhur me nje italian, paparaci yne e ka kapur me Erion Zeqirajn. Lidhja pasionante me Dj-in italian. Klodi Cela: Si e njoh Riken, mund te quhet Monica Bellucci shqiptare
 • Flet Anisa, e dashura e Ilirit te "Big Brother": Ju rrefej anen e tij te panjohur!
 • Drejtori i "Portokalli", Erdit Asllani: Me mire drejtor te Berisha se te Jozefina, kam frike prej saj. Si drejtor dua te punoj me bionde
 • Adelina Tahiri perfundon ne gjyq me produksionin e "Dancing", pas akuzave publike
 • Motra e Shpendit: Ariana ishte e semure nga xhelozia, prandaj eshte ndare nga vellai im
 • Elona, pranje nje djali simpatik
 • Meti i BB: Sekreti tjeter i Viganit dhe Edberit eshte se kane shkuar shpesh me te njejtat femra

Sunday, 10 March 2013

"Millenium", seriali i ri shqiptar me vajza seksi

“Millenium”, filmi i bazuar ne histori reale tragjike

Olta, Eralda dhe Klea, vajzat seksi protagoniste ne nje serial me vrasje

Titullohet “Millenium” filmi serial i ri shqiptar qe pritet te nise xhirimet me date 18 mars ne Tirane. Filmi me skenar dhe regji te Besnik Bishes eshte mbeshtetur ne nje histori te vertete, te ndodhur para disa vitesh ne kryeqytetin shqiptar, ku mbeti e vrare nje studente. Ndoshta ka sherbyer kjo histori per te krijuar intrigen e ketij filmi televiziv, ku do te mund te gjejne veten jo vetem shqiptaret, por dhe publiku i huaj.

Wednesday, 20 June 2012

Ku jane sot shqiptaret me te bukura te "Miss Universe"...Ja ku jane sot shqiptaret me te bukura te “Miss Universe”

Qysh nga viti 2002 Shqiperia ka marre pjese ne garen e bukurise ne “Miss Universe”. Ndersa Kosova filloi te kishte perfaqesueset e saj si shtet vetem ne vitin 2008. Disa prej tyre kane arritur te shijojne famen pertej kufijve nga ky kompeticion, si Angela Martini apo Marigona Dragusha. Me poshte do te gjeni te gjitha bukuroshet qe na kane perfaqesuar nder vite si dhe jeten e tyre aktuale.


Friday, 20 March 2009

Eralda Hitaj TV Reklame per Lori Caffe

Eralda Hitaj ne TV Publicitet per Lori Caffe


- - - - - - - - - - - - - - - -
+tag: itaj vipat ne reklama
- - - - - - - - - - - - - - - -
http://albavipnews.blogspot.com
- - - - - - - - - - - - - - - -

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online