All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Erjon Zaloshnja. Show all posts
Showing posts with label Erjon Zaloshnja. Show all posts

Monday, 26 November 2012

Eneda Tarifa shtatzene, kesaj radhe vertete...

Ne te kaluaren eshte spekuluar disa here per nje shtatzeni te mundshme te kengetares dhe prezantueses se dashur, Eneda Tarifa, por qe me vone dolen te paverteta.

Kesaj radhe, sipas suplementit "Bluetooth", Eneda eshte shtatzene dhe konfirmimet kane ardhur nga familjaret dhe miqte e saj ne "Top Media".

Edhe pse vet nuk ka dashur te bej komente ne lidhje me kete, fakti qe ajo tani zgjedh fustane te lirshme per mbremjet e te dieles ne "Portokalli" tregojne se ka ndryshime ne linjat trupore te saj, qe tashme kane filluar te tradhtojne.

Eneda eshte ne nje lidhje stabile dhe te gjate 15-vjecare, me Erjon Zaloshnjen. Nje histori e bukur dashurie e ciftit simpatik, qe si duket do te kurorezohet ne fund me nje femije te bukur. /Albavipnews/

Sunday, 20 May 2012

Eneda Tarifaj dhe Erjon Zaloshnja pritet te behen prinder...

Moderatorja e "Portokallise" dhe kompozitori Erjon Zaloshnja pritet te behen prinder

Pritja e embel e ENEDA TARIFES

Ajo eshte nje prej vajzave me te dashura te ekranit. Ndersa ai, pervecse nje kompozitor i njohur, se fundmi eshte kthyer edhe ne nje producent te suksesshem klipesh. Eneda Tarifa, kengetare dhe njeheresh prezantuese e spektaklit te humorit “Portokalli” se bashku me parterin e saj, muzikantin Erjon Zaloshnja, pritet te behen prinder. Lajmi qarkullon prej disa ditesh ne formen e nje thashethemi korridoreve te “Top Channel”, por burime te "Bluetooth" e kane konfirmuar ate si te vertete. Erjoni dhe Eneda jetojne prej 15-vitesh nje histori te bukur dashurie, e cila se fundmi do te celebrohet ne formen me te mire, permes nje femije.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online