All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Ervin Sinjari. Show all posts
Showing posts with label Ervin Sinjari. Show all posts

Saturday, 15 December 2012

Revista PANORAMA PLUS - 15 Dhjetor 2012

Revista PANORAMA PLUS, 15 Dhjetor 2012
 • Ervin Sinjari: Ju rrefej pse u nda Ermela nga i dashuri. Ai iku pa i dhene asnje shpjegim! Ermela: Ervinin?! Jo kurre me!
 • Gruaja e re e Ridvan Bodes 4 muajshe shtatzene, cifti ende asnje ceremoni zyrtare martese
 • Elda Koci deshton ne rikthimin te Redoni. Kantautori Makashi: Jam indeferent ndaj atij libri
 • Mediat serbe shohin misin e Shqiperise si favorite te "Miss Universe"
 • Fansat e Berishes ne Facebook, e quajne mbret dhe Skenderbe
 • Shpati i fejuar me Aferditen, por i kendon Adelines
 • Fatos Nano te lokali i ri i Lorikut
 • Pas "Miss World", Martina Ivezaj pozon nudo
 • Adi Krasta merr ne konsiderate hipotezat per fundin e botes
 • Agnesa Vuthaj merr propozim per martese ne 12:12
 • Bigu dhe Vesa martohen ne Paris me 12.12.12
 • Genta Ismajli: Sekretet e mia te vogla femerore

Sunday, 17 June 2012

Nocja diten argetohet me Ervinin, naten me Dritanin


Nocja diten argetohet me Ervinin e naten me Dritanin

Ajo kishte vendosur te largohej nga vemendja mediatike, por si duket nuk i pelqen jeta pa zhurme. Nocja eshte ajo qe zgjon interes gjithmone. Vajza e njohur e BB keto dite po merr rreze dielli ne shoqeri te Ervin Sinjarit, ish-banor i “BB4” dhe ish-i dashuri i Ermeles. Ata kane publikuar foto te cilat i kane realizuar ne pishina. Mes tyre po shihet nje afrimitet i madh, aq sa mund te mendohet se Nocja dhe Ervini kane krijuar nje lidhje intime. Ervini keto foto te postuara ne facebook i ka cilesuar si foto me te fejuaren, ndersa poshte tyre kane vijuar komente te shumta lidhur me ditet e pushimit qe jane duke kaluar ai me Nocen.

Saturday, 12 May 2012

Revista BLUETOOTH - 12 Maj 2012

Revista BLUETOOTH, 12 Maj 2012
 • "Dasma Tironse" percan artistet. Te perjashtuarit: Jemi te indinjuar, kemi nje jete qe kendojme per Tironen!
 • Aleksandri i Ciljetes arrestohet per trafik droge. Zacaj eshte ndaluar ne Itali per trafikim te lendeve narkotike.
 • Graciano: Fotot nudo e ndihmuan Genten! Rrefimi i banorit: Si do te shkoje lidhja me Lorenen
 • Neda e BB4 e rrezikon diplomimin, s'ka paguar leket e shkolles
 • Rozana Radi: Jeta ime e re mes Tiranes dhe Prishtines. Te dija se ku doja te jetoja, tani do te isha martuar me Kreshen.
 • Eneda Xhelili shtatzene, pret vajze
 • Franceska dhe Genta puthen ne buze
 • Sequi zv/ministrit: Garen duhet ta fitoj une...
 • Vrapi i Majlinda Bregut
 • Mamaja e Gertes: Jetojme me biznesin e tim shoqi. S'jemi te pasur, por veshim rroba pasanikesh.
 • Ervini: Joni s'ka pse behet xheloz, me Ermelen thjeshte miq

Sunday, 22 April 2012

Revista PANORAMA PLUS - 21 Prill 2012

Panorama Plus, 21 Prill 2012
 • Seldi: "Ndarja ime me Sinanin si nje moment testimi". Per projektet tona bashke le te flase vete Sinani, i takon se eshte me i madh se une. Sinani tani koncerte me Sonin e Shpatin, sekret kenga me Seldin.
 • Sonte Genta do te mesoje nga i dashuri per publikimin e fotove porno, detajet e perballjes. Ana tjeter e Gentes, prirja per sjellje lezbike. Zbulohet profili i saj ne FB ku puthet me vajza dhe shprehet pro seksit midis dy femrave.
 • Samanta Karavella ndahet nga i dashuri pas 1 vit e gjysme lidhjeje
 • Adrian Gaxha ne lidhje te re: "Duhet te jesh i cmendur te mos e duash Simonen"
 • Gold AG nuk mjaftohet me suksesin ne muzike, tani edhe harem me femra
 • Persa Beqiri: "Malli per skenen shqiptare me solli ne Top Fest"
 • Big Basta: "Albumi im i dyte, me kenge te frymezuara nga eksperiencat e mia personale"
 • Erleta dhe Kastro martohen ne fshehtesi te plote

Tuesday, 13 March 2012

Ervini harron Ermelen, fillon lidhje te re serioze...

Ervini harron Ermelen: Po mendoj seriozisht per lidhjen e re

E donte me gjithe zemer Ermelen, madje mendonte qe nje dite ajo do t’i kthehej patjeter atij, por jane disa gjera te cilat behen kur e deshirojne te dy. Edhe pse mbante shpresa, si duket shanset e Ervinit per Ermelen tashme jane shuar krejt. Ajo ka filluar lidhjen e re te dashurise me Jotin, me te cilin kalojne shume kohe bashke, kurse ne anen tjeter fjalet te cilat i thoshte Ervini se ajo do t’i rikthehet atij, si duket nuk po dalin te verteta. Duke pare mire situaten, Ervini ka kerkuar zgjidhje tjeter duke u lidhur me nje tjeter bukuroshe, madje ndryshe nga idete e aventures, ai tregon se kete radhe po mendon seriozisht.

Sunday, 29 January 2012

Toros: Ermela dashuron marrezisht Jotin, s'ka me vend per Ervinin...

Toros Shahnaian: Ermela e dashuron marrezisht Jotin, tani s’ka me vend per Ervinin, por ai ende e do

Ai dinte gjithcka per lidhjen e Ermeles me Ervinin, pasi sic e pohon edhe vete, ishte krijuesi i atij cifti me histori dashurie telenovelash. Tashme eshte deshmitari i vetem i nje historie dashurie filmash me “happy end”, sic e quan ai ate mes Ermeles dhe Jotit. Pas nje ritakimi miqesor me Ermelen, zbulon planin e saj te marteses me 18 gusht me dashurine e saj te mbetur peng prej tete vitesh. Ne ceremonine kishtare zbulon se deshmitare te ciftit do te jete ai bashke me Ervinin.

Modelja Diana, dashuria e re e Ervinit...

Diana, zbulohet dashuria e re e Ervinit me modelen 19-vjecare

Por nderkohe qe Ermela po mendon seriozisht per jeten e saj, Ervini vazhdon jeten plot aventura. Pas kthimit te tij nga Londra, ai eshte fotografuar ne nje lokal ne Tirane, tek shkemben puthje e rri ne intimitet me nje vajze shtatlarte nga Tirana, qe quhet Diana. Ajo eshte modele dhe me te Ervini eshte takuar ne nje audicion per reklamen e re te Vodafone. Thuhet se eshte nga ato dashurite me shikim te pare dhe, pavaresisht faktit qe Ervini e pranon se eshte tip aventurier, nuk i dihet se si do te shkoje me tej. Me vajzen qe shkurt i therrasin Ana, ata jane pare te shoqerohen shume shpesh bashke. Duket se pas biondes si Ermela, Ervini i ka hedhur me shume syte nga brunet shtatlarta, te cilat kane qene te shumta qe pas ndarjes se tij. Madje, edhe arsyeja pse ata i dhane fund lidhjes se tyre, ishte nje 20-vjecare, per te cilen Ermela pohoi se e kishte kapur mat. Nuk vonoi shume dhe, pas acarimit te situates, Ervini e pranoi qe po shoqerohej me dike tjeter, duke nxjerre dhe batuten “Iku koha e tigrit si Ermela, tani eshte koha e panterave”. /panorama plus/

Ervini: Dashuria per Ermelen ka qene e forte, por une s'jam per martese...

Ervini: Dashuria per Ermelen ka qene e forte, por une s’jam per martese

Jeta plot aventura me Londres dhe Tiranes eshte dhe arsyeja qe Ervini justifikon faktin se pse nuk eshte gati per martese, qofte edhe me Ermelen, per te cilen pohon se e ka dashur shume. Nderkohe qe nuk ngurron tashme, ne pozitat e nje ish-it, te jape opinionin e tij per rikthimin e Ermeles tek ish i dashuri pas tete vitesh.

Pasi Ermela beri publike lidhjen me Jotin, pati komente se ti vazhdon ta kesh mendjen tek ajo…
- Jo, une kam jeten time dhe mund te them vetem qe e respektoj zgjedhjen e Ermeles, e me vjen mire qe ajo ndihet mire me Jotin, pasi me sa kam degjuar, ai eshte nje djale vertet i mire.

Monday, 23 January 2012

Ervin Sinjari ende thur endrra per Ermelen...

Ervini s’heq dore, vazhdon thur endrra per Ermelen

Lidhja Ermela-Ervin mund te quhet pa frike me e diskutuara e vitit te shkuar dhe me sa duket Ervinit i ka pelqyer aq shume kjo vemendje, saqe kembengul qe diskutimet te vazhdojne edhe ne 2012-ten. Kete here, Ervini nuk perdori nje foto te tijen ne krahet e ndonje femre sexy, sic ben zakonisht, por zgjodhi Facebook-un per te shprehur ndjenjat e veta te thella. Jo se fjalet e shkruara plot gabime ne gjuhen italiane nga Ervini kishin ndonje vlere te vecante per t’u publikuar, por Ervini e di qe po te permende Ermelen dhe lidhjen me te, mund te kape daljen ne gazete. Nderkohe qe Ermela Mezuraj, fituese e edicionit te katert te reality show-t “Big Brother Albania” dhe nje nga femrat me te diskutuara te showbizit shqiptar, jeton e lumtur ne krahet e Jotit, ne nje shtepi te perbashket ne kryeqytet, Ervini nga Londra vazhdon e vuan per dashurine e Ermeles. Ai nuk pajtohet kurrsesi me ndarjen dhe shprehet qarte, duke thene se historia e tyre nuk ka mbaruar.

Saturday, 21 January 2012

VIP Ballina: Revista BLUETOOTH - 21 Janar 2012

Revista BLUETOOTH, 21 Janar 2012
 • Skandali: Videoja e Ledri Vulajt duke masturbuar perfundon ne internet
 • Jeta e re e Ledines: Mora ndihmese, te me mesonte si te rrisja djalin. Rrefimi i kengetares, nga Festivali tek i biri. Nga vokalizat, tek punet e shtepise. Nga rikthimi ne muzike, tek kendveshtrimi i saj per skenen... E ndjej qe Erlisi do te behet muzikant, me ndjek mua ne prova.
 • Ervini qesharak, thurr endrra per Ermelen: Historia jone s'ka mbaruar. Fituesja: Thjesht e injoroj
 • Aurela Gace: Gjithe jeten me bilete dhe valixhe ne dore. Mrekullia me emrin Grace, bashkejetesa me Skerdin, angazhimet e shumta muzikore dhe kenga e re "Tranzit". Jam ne medyshje per te ardhmen e femijes tim, te qendroj ne Shqiperi apo...
 • Neda e BB4: Pse braktisa FRPD-ne per Aleancen Kuq e Zi. Kam shume per te dhene ne Kavaje dhe Tirane.
 • Silva Gunbardhin s'e le nena te mbaj qen
 • Devis Xherahu: Do behem baba? Nuk e dija...!

Sunday, 15 January 2012

Olsi dhe Ervini Party ne Tailande...

Olsi & Ervini udhetojne drejt Tailandes

Ervini: Nje muaj ne plazhet tropikale, qe t’ia ngreme moralin Olsit.

Dy ish-banoret e spektaklit ‘’Big brother’’, Ervini dhe Olsi, keto dite behen gati per te udhetuar drejt Tailandes, shtet aziatik dhe shume ekzotik per pushime te papara per persona te cilet e konsiderojne veten aventuriere. E meqe Ervini dhe Olsi e vendosin veten ne kategorine e personazheve qe duan te eksperimentojne me jeten e tyre, pa dyshim qe ky destinacion eshte i duhuri, ne momentin kur qe te dy jane ‘’single’’ dhe pas vetes nuk marrin asnje femer, por do te udhetojne me disa miq, kurse atje do i presin bukuroshet aziatike. ‘’Tani jemi per Tailande, kete muaj do ikim bashke dhe me disa shoke, te pakten te kalojme nje muaj ne plazhet tropikale se kemi nevoje te dy per pak zhurme, dhe qe t’ia ngreme pak moralin Olsit’’, thekson Ervini.

Friday, 13 January 2012

Top 5 thashethemet e vitit 2011

Viti që sapo kemi lënë pas mbase ka qenë i varfër në para, por sa i takon thashethemeve nuk mund të ankohemi për krizë! Lidhje, ndarje, tradhëti e skandale të panumërta kanë pushtuar faqet e para! Po cilat janë 5 thashethemet më të përfolura të 2011?

Ermela, fituesja e Big Brother 4 ka qenë protagonistja e një telenovele të mirëfilltë! Lidhja e saj brenda shtëpisë me Ervinin ka qenë çdo javë material për konsum mediatik!

Nëse për çdo herë që është ndarë dhe rilidhur me Ervinin ajo do të paguhej me siguri tani do të kishte 200 milionë! Akuza dhe kundërakuza mes Ervinit dhe Ermelës nuk ka pasur paqe. Më pas puthje e sërish luftë! Më në fund duket se janë ndarë e secili po sheh jetën e vet, apo jo?

Një tjetër histori e filluar në Big Brother ndodhet në vendin e katërt! Domenika dhe Seldi ishin çift që u krijua brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, por ngjarjet që pasuan janë shumë më sensacionale! Kur dukej se ata po i drejtoheshin bashkëjetesës, Domenika deklaron që Seldi është gay e madje flet për një histori me Sinan Hoxhën!

Sunday, 5 June 2011

Ermela dhe Ervini, Puthje Hot ne Plazh...

Ervini i propozon serish Ermeles

E kane kuptuar me sa duket, se as njeri dhe as tjetri nuk e kane aq te thjeshte qe te gjejne nga nje person tjeter ne krah qe t’u dedikohet 24 ore ne 24, ndaj kane vendosur te bejne paqe. Pas sherrit ne Vlore, Ervin Sinjari ka vendosur t’i propozoje per here te dyte Ermela Mezurajt, fitueses se “Big Brother 4”, duke i bere kesaj here me shume premtime per aventura dhe jete qejfi, ne kete rikthim te dyte te lidhjes. Me sa duket, pas intervistes se Torosit kunder Ervinit, ai ka menduar te perdore nje strategji te re me Ermelen, duke e argetuar ne te gjitha menyrat. Direkt pas rikthimit te tij nga Londra dhe ribashkimit ne Tirane ne ditelindjen e mikeshes se tyre, Joneles, nje tjeter ish-banore e BB4

Friday, 27 May 2011

Ermela Bashkohet me Ervinin...

“Spektakel” edhe pas BB, Ermela bashkohet me Ervinin, prishen me Torosin

Nese nuk e ben per show apo publicitet, nje gje eshte e sigurt, Ermela Mezuraj, fituesja e BB4, di si te terheqe vemendjen. Bashke me Ervinin ajo po luan “terhiq e mos e keput”, pasi here lidhen e here ndahen me njeri-tjetrin. Ndersa pak jave me pare, ata deklaruan ndarjen e tyre te argumentuar me “mosperputhje karakteresh”, keto dite jane pare ne ambientet e ish-Bllokut, duke pire kafe e te dashuruar si me pare, a thua se asgje nuk kishte ndodhur mes tyre. Ja si e ka shpjeguar kete situate Ervin Sinjari, i dashuri i biondines Ermela, njeherazi ish-konkurrent ne Big Brother 4: “U bashkuam prape, kishim keqkuptime ne disa momente, gjera qe ishin ceshtje karakteri. Cdo cift ka problemet e veta, apo jo.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online