All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Fatmir Hysenbelliu. Show all posts
Showing posts with label Fatmir Hysenbelliu. Show all posts

Thursday, 6 December 2012

Anxhelina Hadergjonaj, e bukur dhe thelle e dashuruar

Kengetarja bukuroshe Anxhelina Hadergjonaj sapo ka festuar ditelindjen e saj te 20-te ndersa eshte gezuar pamase kur ka marre nje buqete te madhe me lule nga i dashuri i saj, futbollisti Fatmir Hysenbelliu.

Vajza qe nje kohe thoshte se e ka mendjen vetem te karriera, duket se eshte thelle ne dashuri. Per kete flasin fotot qe ajo poston ne rrjetin e saj social, dhe ku nuk heziton te shprehe haptazi ndjenjat e saj:

"Ti me ben te ndjehem sikur te kisha qene e mbyllur larg parajses per shume kohe!... Duhet te jem vajza me fatlume ne bote qe te kam ty ne jeten time", jane disa nga mesazhet e Anxhelines qe zbulojne nje vajze te dashuruar deri ne fyt, sa qe edhe ka lene muziken anash per ca kohe. /Albavipnews/

Monday, 2 July 2012

Futbollisti Fatmir Hysenbelliu ben pushimet ne Ibiza...

Fatmir Hysenbelliu pushon ne Ibiza

Pasi ka festuar 20-vjetorin, futbollisti i njohur, Fatmir Hysenbelliu, ka vendosur te beje pushimet e para ne Ibiza. Futbollisti i cili luan per skuadren e Barit, ka zgjedhur kete destinacion per te karikuar baterite e per te filluar me pas nje sezon tjeter plot aktivitete. Djali i biznesmenit te njohur, Irfan Hysenbelliu, per ditelindjen e tij mori dhurate nje ore ”Rolex” dhe nje veture BMW X6 ne nje feste te organizuar me plot surpriza, balerina kubiste dhe shampanje. Ne feste ka rene ne sy dhe prania e personazheve te njohur te ekranit, mes tyre kengetare, futbolliste dhe balerina. Mbremja ishte spektakolare, ne momentin kur kercyen disa balerina kubiste, dhe kjo nje surprize e te afermve. Te ftuarit u priten nga kater vajza te bukura dhe festa perfundoi me hapjen e shisheve te shampanjes. Fatmiri keto dite eshte duke shijuar plazhin e bukur ne Ibiza, para kthimit ne trajnim. /panorama plus/

Saturday, 30 June 2012

Revista PANORAMA PLUS - 30 Qershor 2012

Revista PANORAMA PLUS, 30 Qershor 2012
 • Adelina: Zbulohen fotot seksi ne Vlore
 • Luana Vjollca: Ju rrefej makthin e persekutimit 3 vjecar te nje pedagogu te fiksuar pas meje
 • Big Basta: Ermali dhe Dr Flori kane fyer tironsit me kengen dhe klipin "Ku ka si Tirona"
 • Angela Martini fotografohet nudo. Berisha: Ajo eshte kryeveper!
 • Rovena Stefa: U be kohe qe nuk kam thene "Te dua"
 • Toros dhe Ervini biznes se bashku, krijojne nje marke parfumi. Kapen mat me nje bionde dhe nje brune.
 • Noizy koncert ne Prishtine nen masa te rrepta sigurie, pas sherrit me Baba Stars
 • Nora Istrefi kopjon perseri, rruan koken si Cassie Ventura
 • Nga e hena, tek "Vila 24" do ju beje shoqeri Oriela dhe zonja Vjollca
 • Erion Zeqiraj mbetet pa emision, Endri Xhafo i merr programin tek "AS"

Saturday, 7 April 2012

VIP Ballina: Revista PANORAMA PLUS - 7 Prill 2012

Revista PANORAMA PLUS, 7 Prill 2012
 • Kristi Pinderi: Nga 17 Maji, tri dite e nete te nxehta per homoseksualet. Shume gay do te shfaqen hapur per here te pare.
 • Jehona Sopi dhe Lavdim Koshutova do te behen me vajze
 • Genta fillon biznes ne Amerike, me te atin hapin sallon makinash
 • Zbulohet Ilda, motra seksi e Almeda Abazit
 • 1 Prilli ne rrjetet sociale, Aferdita ndahet nga Shpati
 • Anxhela Martini josh me foto te nxehta ne "Martini Bikini"
 • Ertemiona Mejdani: Me Devisin jemi super te dashuruar, por ai eshte shume xheloz! Ish miss Shqiperia rrefen lidhjen me kengetarin.
 • Pas divorcit, ish-bashkeshortja e Devis Xherahut, Paola Kondakci hidhet ne krahet e nje tjetri
 • Elda Koci pohon ndarjen me Redon Makashin, pas 20 vitesh lidhje
 • Akuza e Enxhit ndaj Bombajt per "pedofili". Modelja tashme e pandehur, rrezikon burgun
 • Simone: Zhaku kercen me mire se Agnesa

Monday, 16 January 2012

Anxhelina Hadergjonaj ne lidhje me nje futbollist?

Cift i bukur apo jo?

Nuk është ende një lajm i konfirmuar, por në bazë të kësaj fotoje lind dyshimi. Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina shihet përkrah djaloshit të njohur si futbollist edhe në Itali, Fatmir Hysenbelliu. Mos vallë ata të dy janë të lidhur? Dhe nësë po, cift i bukur duket, por flitet se ata janë parë disa herë bashkë duke frekuentuar vende të ndryshme.

Por ne mendojmë se sa shpejt është rritur vajza e Albëries, e në fakt besoj se dhe mamaja e saj e pranon këtë lidhje, pasi këshilla e saj kishte qenë që vajzat nuk duhet të martohet sic ishte martuar ajo shumë e re, ndërsa tashmë Anxhelina është rritur dhe  e ka kaluar adoleshencën./Maksim Gjokaj/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Angelina Hadergjonaj in a relationship with a footballer?

There is confirmed news yet, but based on this photo wonders. Daughter of singer Alberie Hadergjonaj, Angelina is seen beside the boy known as football in Italy, Fatmir Hysenbelliu. Or did they both are connected? And if so, looks beautiful couple, but they were first spoken several times along with different countries attended. 

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online