All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Fatmire Sinanaj. Show all posts
Showing posts with label Fatmire Sinanaj. Show all posts

Tuesday, 6 August 2013

Revista PALOMA - 3 Gusht 2013

Revista PALOMA - 3 Gusht 2013
Revista PALOMA, 3 Gusht 2013
  • Zajmina: Mentaliteti shqiptar me ka ndrydhur
  • Mihrije Braha, nuk harron te zhvishet edhe kete vere
  • Marsela Cibukaj: Dua lule dhe biciklete, jo iphone dhe X5
  • Ermal Fejzullahu: Pesha e tepert po me pengon! Kengetari ne pritje te femijes se trete: Bashkeshortja ime, Ariana, do sjelle ne jete nje vajze
  • Fatmire Sinanaj, shqiptarja qe realizon film porno me ish-burrin e  Kim Kardashian
  • Rita Ora: Do kendoja me qejf ne Serbi!
  • Sa vere e nxehte.. per ish-banoret e "Big Brother". Ku dhe me ke po pushojne? Sa po u shijon kjo vere? Joana Gjuzi, ne pishina topless; Anaid Kaloti: Pushoj vetem ne fundjave; Rike Roci: Vera e ndare mes Lukes dhe Elones; Edber Laho: Nuk ndahem nga Vigani dhe Arbenita; Elena Lika, ne Capri per pushime dhe pune; Olta Leka, pa pushime prej semundjes se babit
  • Luli Bitri, aktorja shqiptare ne krahe te Michele Placido

Monday, 18 June 2012

Fatmire Sinanaj akuzohet rende nga ish-bashkeshorti i Kim Kardashian

Chris akuzon rende Fatmire Sinanajn

Kris Humphries, ish-bashkeshorti i Kim Kardashian, dhe tani edhe ish-i dashuri i kosovares Fatmire Sinanaj, e njohur me emrin Myle, i ka deklaruar se ish-e dashura e tij, pra Myla, ka udhehequr nje bordel jashte hotelit, ku ka punuar dhe se ka kryer marredhenie seksuale me mysafiret e hotelit.

Joe Tacopina, avokati i Fatmires, ka rrefyer per medie se Chris dhe avokati i tij duan vetem te shkaterrojne kilenten e tij, sepse nuk duan qe te dalin ne publik detaje nga lidhja mes tyre.

Thuhet se personeli i hotelit menjehere e ka hetuar rastin dhe ka konstatuar se nuk ka arsye per panik. Tacopina ka deklaruar se Chris duhet te kerkoje falje sa me pare, ne menyre qe te zvogeloje demin qe ia ka shkaktuar imazhit te kilentes se tij.

Emri i Fatmires, per te cilen ka shume pak te dhena, pervec qe eshte 25-vjecare, qe ka prejardhje nga Kosova dhe se jeton dhe punon ne Amerike, koheve te fundit ka filluar te permendet shume ne qarqet e Hollivudit, per shkak te stilit te saj te jetes dhe perfshirjes me emra te njohur te shoubiznesit.

Wednesday, 13 June 2012

Fatmirja shantazhon Kris Humphries, FBI heton rastin...


Fatmirja shantazhon Humphries – rastin e heton FBI (Video)

Avokatet e Kris Humphries ia kane dorezuar deshmite FBI-se, pasi basketbollisti eshte ankuar se ish e dashura e tij, Myla (Fatmire) Sinanaj, eshte perpjekur qe ta shantazhoje.

Sipas TMZ, qe nga momenti kur eshte fotografuar me ish-burrin e Kim Kardashian ne Miami, Fatmirja ka kerkuar nje shume te madhe parash qe te mos flase, ndersa ne te kunderten e ka kercenuar se do ta “shkaterroje” ne media me detaje nga lidhja e tyre.

Perfaqesues te FBI-se dhe avokatet e Humphries kane mbajtur nje takim te henen, ku perfaqesuesit ligjore te basketbollistit u kane dhene disa mesazhe te incizuara ne te cilat degjohet Myla duke e kercenuar ate. Byroja Federale e Hetimeve nuk e ka pohuar e as mohuar fillimin e hetimeve.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online