All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Gazmend Paja. Show all posts
Showing posts with label Gazmend Paja. Show all posts

Sunday, 9 December 2012

Revista PALOMA - 8 Dhjetor 2012

Revista PALOMA, 8 Dhjetor 2012
 • Gjyste Vulaj zgjedh Ameriken per lindjen e djalit. "Ju rrefej per shtatzenine time te veshtire... Kam stilin alla Gjyste!"
 • Xheni Hallulli: Shpirti im binjak gjendet ne trupen e "Portokalli"-se
 • Luana dhe Adriani, me te dashuruar se kurre
 • Seldi behet producent, hapen studion e tij
 • Rob Kardashian: Nuk e quajtur Rita Oren kurve! Kam respekt per te!
 • Dy fytyrat e Stresit. Arkimedi eshte nje filozof i zgjuar. Stresi, nje djale i levizur qe mban arme sepse s'le njeri ta poshteroje
 • Frederik Ndoci, menaxheri i Lek Plepit
 • Gerta Heta, nje femer ne karriere, me nje familje te mrekullueshme: Jam shefe me vizion perendimor!
 • Ku do te kendojne artistet per Vitin e Ri?
 • Imelda, ish-banorja e "Big Brother", rrefen perse vendosi te rrise gjoksin
 • Bleonen e kopjojne te gjitha!
 • In Love: Dashnor Diko & Etleva, te dashuruar ne qytetin e serenatave. Dashnor Diko: Nuk kam enderruar  ndonjehere qe gruaja ime te jete nje princeshe.

Saturday, 10 November 2012

Revista PANORAMA PLUS - 10 Nentor 2012

Revista PANORAMA PLUS, 10 Nentor 2012
 • Te Miss Albania, Aurela pa te brendshme si Angela, Genta e Adelina
 • Gazmend Paja: Duke studiuar per rolin, jam bere profesor seksi
 • Ardit Gjebrea: Ju rrefej pengjet e jetes sime
 • "Kenga Magjike", cmimi i pare mes Skenderajt e Aleksander Gjokes
 • Jehona Sopi "dorezohet", publikon fotot e para te vajzes
 • Ertemiona Mejdani, e perzgjedhura e Bozos per ne Kine
 • Amarda Toska: Ne prezantim ne vitin 2013, angazhimet e reja.
 • Almeda Abazi kapet mat me futbollistin milioner turk, ne fokus te mediave turke
 • Hygerta Sako, partnerja e Krenar Ahmetit ne "Miss Globe"
 • Prapakuintat e "Kenga Magjike"
 • Pas kthimit nga Amerika, Genta Ismajli tregon te brendshmet ne koncert
 • Rita Ora lavderohet edhe nga mediat serbe
 • Jozefina ne "klasik-black"

Saturday, 21 January 2012

VIP Ballina: Revista INTERVISTA - 21 Janar 2012

Revista INTERVISTA, 21 Janar 2012
 • Eksluzive: Stripman Albania Erioni Show: Si po xhiroj nje film shqiptar porno ne Tirane
 • Gazmend Paja: Bej dashuri dhe jo lufte
 • Sinan Hoxha: E dua dhe e urrej veten!
 • Per here te pare ne shtypin shqiptar, interviste me dy hakersa: Si jua vjedhim cdo pasuord...
 • Alida: Sukses ne MTV!
 • Jeta Faqolli: Eshte koha per te festuar
 • Shkenda Dubova: 2000 euro per nje koncert!
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
INTERVIEW Magazine, 21 January 2012
Exclusive: Albania Stripman Erion Show: How I shoot a porno film in Tirana Albania
Gazmend Paja: make love, not war
Sinan Hoxha: I love and hate myself!
For the first time in the Albanian press, interview with two hakersa: How we steal any password? ...
Alida: Success on MTV!
Faqolli Life: It's time to celebrate
Shkenda Dubova: 2000 euros for a concert! ]]

Saturday, 24 December 2011

VIP Ballina: Revista PANORAMA PLUS - 24 Dhjetor 2011

Revista PANORAMA PLUS, 24 Dhjetor 2011
 • Elvana vs Dafina, Kengetaret i shpallin lufte njera-tjetres per milionat e koncerteve. Nxisin fansat ne urrejtje, intrigat per t'i rrezuar ne karriere. Pas operacioneve plastike rrisin cmimin, 2500 euro per koncert. Dafines i bie vlera ne Kosove pas ndarjes, favorizohet Elvana.
 • Anjeza Branka martohet ne fshehtesi, planifikon muaj mjalti ne Dubai
 • Cifti i "BB" Erjoni dhe Bertina i japin fund lidhjes dy vjecare . Bertina deklaron ndarjen, Erjoni i rezervuar
 • Big Basta dhe Vesa Luma rikthehen bashke, mbajne te fshehte duetin e tyre
 • Krasta, Llakaj, Ami dhe djemte e "The SHBLSH" munguan ne 10-vjetorin e TCH
 • Getoar Selimi: Jam shume i dhene pas Seksit, s'kam pse ta fsheh
 • Princ Leka pas humbjes se babait shtyn martesen
 • Alma e BB4 feston 30-vjetorin, prezanton Cimin si te dashurin e saj
 • Zbulohen foto e dasmes perrallore te Jehona Sopit
 • Edita Abazi: Me kercenojne fansat e Noizy-t ne telefon
 • Elvana dhe Flori, Krishtlindje ne New York
 • Alban Skenderaj promovon albumin ne Zvicer
 • Sinani dhe Seldi marrin Meden ne Suedi
 • Rezarta, Ronela dhe Redoni ne Durres
 • Shpati dhe Aferdita feste amerikane
 • Gazi i Portokallise ben publike lidhjen e dashurise me diplomaten
 • Rona Nishliu: Jam e vetmja nga Kosova ne RTSH, synoj kupen
 • Albana, pretendente per te fituar neser sfiden e skuadrave ne "E Diell"

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online