All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Genta Cana. Show all posts
Showing posts with label Genta Cana. Show all posts

Saturday, 30 June 2012

Genta, motra e Lorik Canes, cmend turqit...

Genta Cana
Genta, motra e Lorik Canes, cmend turqit me sensualitetin e saj

Ka vendosur qe pushimet kete vit t’i kaloje ne shoqeri te familjes se saj e me saktesisht me vellain Granitin, ne plazhet turke. Genta Cana, e cila eshte fituese e kurores se me te bukures ne ‘’Miss Intercontinental Kosovo 2011’’ ku perfaqesoi Kosoven ne nje event bukurie ne Britanine e Madhe, ka vendosur qe kete here te zhvishet ne plazhet e njohura turke, duke treguar qe eshte ne forma te shkelqyera. Pasi punon si modele prej nje kohe te gjate, Genta nuk e ka pasur problem te mbaje linjat trupore ne forme, pasi shpesh ka vizituar edhe palestrat. Ndersa kete radhe ajo eshte shfaqur ne super forme duke cmendur meshkujt me imazhet ne bikini. Ne krah te saj gjendet vellai i vogel Graniti, i cili po ashtu merret me futboll, dhe ndoshta nje dite do te zere vendin e vellait te madh, Lorik Canes, i cili ka kapur majat e suksesit ne profesionin e tij. /panorama plus/

Revista PANORAMA PLUS - 30 Qershor 2012

Revista PANORAMA PLUS, 30 Qershor 2012
  • Adelina: Zbulohen fotot seksi ne Vlore
  • Luana Vjollca: Ju rrefej makthin e persekutimit 3 vjecar te nje pedagogu te fiksuar pas meje
  • Big Basta: Ermali dhe Dr Flori kane fyer tironsit me kengen dhe klipin "Ku ka si Tirona"
  • Angela Martini fotografohet nudo. Berisha: Ajo eshte kryeveper!
  • Rovena Stefa: U be kohe qe nuk kam thene "Te dua"
  • Toros dhe Ervini biznes se bashku, krijojne nje marke parfumi. Kapen mat me nje bionde dhe nje brune.
  • Noizy koncert ne Prishtine nen masa te rrepta sigurie, pas sherrit me Baba Stars
  • Nora Istrefi kopjon perseri, rruan koken si Cassie Ventura
  • Nga e hena, tek "Vila 24" do ju beje shoqeri Oriela dhe zonja Vjollca
  • Erion Zeqiraj mbetet pa emision, Endri Xhafo i merr programin tek "AS"

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online