All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Genta Gjalpi. Show all posts
Showing posts with label Genta Gjalpi. Show all posts

Sunday, 1 September 2013

Genta e BB: Une nuse e Dubai-t

Propozim konkret apo ndoshta vetem nje deshire e saj, martesa me nje sheik nga Dubai, e kthen Genten e "Big Brother" ne vemendjen e mediave roze.

"E verteta eshte se kam marre nje oferte pune nga Dubai. Bera nje aplikim online, sepse shoqja ime eshte larguar ne te njejten menyre perpara dy viteve. Tani ajo eshte martuar me nje sheik dhe une e publikova ne forme shakaje ne Facebook. Pati aq shume komente, saqe fillova ta besoj edhe vete", ka sqaruar Genta kete thashethem per revisten "Paloma".

Ka shume kohe qe eshte veteshpallur "single" por nuk eshte se nuk e ka konceptuar martesen, sidomos pas realizimit te nje seti fotografik me fustan te bardhe. Madje e ka te ndertuar ne mendje edhe nje vizion te familjes se saj se ardhshme qe do perbehej nga dy vajza dhe nje djale. Urojme qe endrrat e saja te realizohen, ndersa realisht, ajo koheve te fundit eshte e angazhuar si aktiviste e FRESH-it me shprese te filloj punen ne shtator. /Albavipnews/

Revista PALOMA - 31 Gusht 2013

Revista PALOMA, 31 Gusht 2013
 • "Miss Mami" Adrola Dushi: Shtatzenia e papritur me ndali ne kulmin e karrieres!
 • Valbona Mema, tregon linjat seksi me bikini
 • Alban Skenderaj: Ky eshte momenti im me i mire!; Planet per dasmen me Miriam Canin, pushimet dhe krijimtaria produktive e ketij viti
 • Genta Gjalpi: "Oferta nga Dubai qe me tundoi te martohem me sheikun"
 • Jane bashke, s'jane bashke... Shpati dhe Aferdita perdorin lidhjen per te qene ne qender te vemendjes?
 • Bleona nuk vesh rroba pa kristale Swarovski: Une jam Sofia Loren, Merlin Monro dhe Liz Tejlor se bashku
 • Pergjohet Dafina Zeqiri: Tuna nuk di te kendoje! Zanfina Ismajli mosmirenjohese; E vetmja kengetare shqiptare qe dua eshte Aferdita Dreshaj. Asaj i kam mbajtur dhe cantat!
 • Anxhela Martini ne lidhje me burrin e Lepa Brenes?
 • Besa takon idhullin e saj, Imany. Performance e shkelqyer ne Poloni

Monday, 27 May 2013

Revista PALOMA - 25 Maj 2013

Revista PALOMA, 25 Maj 2013
 • Ronela Hajati: Te gjitha femrat sjellin ters!
 • Joana Gjuzi: Me Janin mbetem miq pas propozimit per martese. Elona eshte lesbike!
 • Vigani i BB: Nje vajze 9 vjec me propozoi per martese me unaze ne dore...
 • Genta e BB shfaqet ne publik duke u puthur me nje djale
 • Ermal Merdani: Dashurine e pare po e perjetoj tani!
 • Rezarta Skifteri, pritja e embel e femijes se dyte. Si ia bere surprize bashkeshortit lajmin e shtatzenise!
 • Kengetaret "lufte" ne prag te finales se "Videofestit". Zbulohen konkurrentet ne 16 kategorite.
 • Flori dhe Elvana, ne rivalitet per cmimin e pare
 • Diellza Kolgeci shfaqet gjysme nudo ne film
 • Eneda Tarifa sjell ne jete vajzen, Aria
 • C'duan Noizy dhe Ardian Bujupi ne mes te Berlinit?
 • Dafina, fejese me Dj Blunt?
 • Ledri Vula rikthehet si asistent regjisor

Saturday, 25 May 2013

Revista BLUETOOTH - 25 Maj 2013

Revista BLUETOOTH, 25 Maj 2013
 • "Malagata"; Ronela: Macja e zeze me ka ndjekur gjithe jeten. Ju rrefej amanetin e tim eti; Elgit Doda: Surprizat nuk kane te sosur, se shpejti me nje kenge solo
 • Joana e "BB6": Jani me kerkoi te ktheheshim bashke. Mendimi im per banoret. Anaidi mashkulli qe dua perkrah meje. 
 • Dafina Zeqiri: Kam 23 vjet pa folur me babin; E verteta e fejeses me Dj Blunt. "Videofestin" kete vit do ta ndjek nga New York-u.
 • Aurela Hoxha, josh me linjat
 • Albano Bogdo semure, mungon ne "2XL" prej tri javesh
 • Vigani: Anaidi fitues, Rikja dhe Iliri s'meritojne finale. Ne facebook 4000 kerkesa e 1000 mesazhe brenda ores. S'e kam takuar te dashurin e Elenes, nese do, eshte i mireseardhur.
 • Falemnderit Elhaida!
 • Noizy xhiron klip me Bjordin
 • Perballja e pare mes Rovena Stefes dhe gocave te "Thumb"
 • "Bota jone ti!" - koncepti krijues pas fushates se AMC

Sunday, 7 April 2013

Gessy: Genta e ka treguar veten shume femije...

Flet Gessy: Genten e kam lene une, te gjitha i ben nga xhelozia, Bertina vajze e mire

Nga nje person i panjohur, per nje kohe shume te shkurter u be nje nga personazhet me te perfolur ne median roze. Gessy eshte djaloshi me te cilin ka pasur nje romance Genta Gjalpi, banore e “BB5”. Kjo romance kishte pesuar krize dhe qe te dy jane ndare. Nderkohe javes qe kaloi ne kishim rrefimin e Gentes ne lidhje me ndarjen si dhe rrefimin e Bertines, ndersa kete radhe vendosem qe te sjellim edhe versionin e Gessy-t se cfare mendon per vajzat. “Ato qe ka thene Genta, jane te gjitha genjeshtra, sepse nuk eshte Genta ajo qe me la por jam une ai qe e lashe ate per shume arsye. Qe do te thote se nuk eshte ne rregull nga trute, eshte shume minorene dhe nuk eshte femer serioze. Une jam nje biznesmen qe merrem me aktivitete pune dhe me interesojne njerez serioze, kam dhe shoqerine e miqesine time. Por perpara se te lidhesha, me eshte prezantuar si njeri serioz, ndersa me pas e tregoi veten shume femije.


Tuesday, 2 April 2013

Genta: Ajo qe ndodhi me Bertinen, budallallek...

Genta BB
Genta e “BB”: Ate qe beri Bertina me Gesin, une s’do e beja me te dashurin e dikujt

Javen e pare ajo ishte cuditur kur kishte lexuar lajmin se i dashuri i saj, Gesi, eshte argetuar ne pub dhe ka filluar lidhje te re me Bertinen e “BB3“. Genta Gjalpi vjen kete radhe per te treguar te verteten mbi ndarjen nga i dashuri, pavaresisht asaj se a eshte lidhur apo jo ai tashme me Bertinen, edhe pse eshte pare teksa argetohet ne pub.

Ka pak kohe qe je ndare nga i dashuri, mund te na tregosh arsyen?

Si cdo lidhje ka nje fillim dhe nje fund, arsyet jane te shumta, largesia, jetesa jone, ai nuk do te vinte ketu dhe une nuk pranoja te ikja ne Gjermani dhe nuk kishim kohe te mjaftueshme per njeri-tjetrin.

Bertina: Nuk kam ngelur t'i marr te dashurin Gentes...

Bertina: Nuk kam ngelur t’i marr te dashurin Gentes.

Bertina dhe Genta te “BB”, sherri per nje djale

Pasi u be e njohur ne “Big Brother 3”, Bertina Mehmeti ka qene ne qender te vemendjes per te mesuar me shume rreth jetes se saj private. Prej 1 viti e gjysme ajo nuk ka pranuar te jape asnje prononcim ne media, derisa emri i saj permendet per nje konflikt me Genten e “BB6”, per te dashurin e saj. Bertina ne kete interviste sqaron gjithcka, ndersa flet per here te pare per historine e saj te dashurise se krijuar ne “BB” pasi ajo mori fund, karrieren, dhe si i sheh ajo lojtaret e “BB6”:

Prej kohesh ke qene e pranishme ne faqet e shtypit nepermjet shkrimeve per jeten tende private, apo dhe per stilin e jetes. Vete nuk je prononcuar asnjehere, po mund te na thuash se si po shkon jeta jote keto kohe?

Saturday, 30 March 2013

Revista PANORAMA PLUS - 30 Mars 2013

Suplementi Panorama PlusRevista PANORAMA PLUS, 30 Mars 2013
 • Intervistat: Bertina Mehmeti, Genta Gjalpi. Sherri per te dashurin e Gentes, rrefejne ngjarjen!Bertina: Nuk kam ngelur t'i marre te dashurin Gentes! Genta e BB: Ate qe e beri Bertina me Gesin, une s'do e beja me te dashurin e dikujt
 • Elena harron te dashurin, skena te nxehta ne krevat me Viganin. Motra e Elenes: Jemi merzitur me Elenen, po e tepron me Viganin! I dashuri nuk pranon te flase.
 • Paparazzi; Argita Berisha ben hunden operacion, fotot para dhe pas
 • Big Brother; Plasin skenat lesbike mes Jonildes, Elones dhe Joanes. Festa e beqarise e organizuar nga "Vellai i Madh" ndez fantazine erotike te vajzave
 • Iliri fle me Olten dhe i flet per te dashuren: Unazen do ia blej 2 milione euro
 • Shpendi: Nuk me duket e sinqerte Eldora
 • Banoret: Nuk do pranonim te shkonim me Brad Pitt apo Megan Fox

Tuesday, 26 March 2013

Dy vajzat e famshme te BB, zihen per nje mashkull...

Bertina Mehmeti
Bertina kapet “mat” me te dashurin e Gentes…

Dy vajza te famshme zihen per nje mashkull… Mesa duket, lidhja me keshilltarin e biznesmenit Pacolli, biondin Esad Pushkar ka zgjatur shume pak, sa per te bere zhurme ne media. Mirepo, Bertina nuk gjendet asnjehere bosh. Vijon te frekuentoje jeten e nates ne prani te meshkujve simpatike, si ky me te cilin shfaqet ne keto foto. Per shume nga ju, djali ne foto eshte i njohur nga historia e dashurise me nje tjeter ish-banore te “Big Brother”, Genta Gjalpi. Ne fakt historia e tyre e dashurise ka pasur shpesh ulje-ngritje, por mesohet qe se fundmi, Genta dhe Gesi jane perseri bashke. Banorja e superperfolur e “BB5” eshte preokupuar shume per kete “miqesi” te re te Bertines dhe nuk ka ngurruar ta sulmoje, permes publikimeve ne rrjetet sociale.


Tuesday, 12 February 2013

Genta e BB5, e lumtur ne krahet e nje te dashuri te ri

Genta Gjalpi
Genta: Ju tregoj lidhjen time te re, e ka derguar Zoti te me beje te lumtur

Genta Gjalpi eshte shume e lumtur. Banorja me e perfolur e edicionit te fundit te “Big Brother” ka gjetur lumturine ne krahet e nje te dashuri te ri. Ky Shen Valentin Genten do ta gjeje te dashuruar, ndersa emocionet e saj ajo i shpreh edhe ne kete interviste te realizuar per gazeten “Panorama”. Ajo tregon lidhjen e re dhe faktin se eshte ende e re dhe nuk ndihet e gatshme per martese. “Po shijojme cdo gje keshtu si eshte”, thekson ajo.

Sa kohe ka qe njihesh me te dashurin e ri?

Ma ka prezantuar Arjan Konomi, me pelqen fakti qe me respekton dhe me trajton si princeshe dhe eshte njeri i rritur jashte, qe nuk i intereson e kaluara dhe me mentalitet krejt tjeter.

Cfare keni vendosur me te per momentin, do shijoni vetem lidhjen apo keni nder mend fejese apo martese?

Tuesday, 5 February 2013

Revista PALOMA - 2 Shkurt 2013

Revista PALOMA, 2 Shkurt 2013
 • The Voice; Venera e lindur per skene; Jozefina: Shqiptaret duan cilesi, por degjojne tallava; Mjellma: Jam gati per skenat e medha!
 • Sulejmani i madherishem; Pashai qe do fronin e Sulltanit
 • Genta: Bera operacion gjoksin!
 • Intervista e deputetit te "Agimit te Arte": Skenderbeu eshte grek!; Artistet reagojne: Shqiptare, mos u merrni me nje te cmendur. Greta Koci, Noizy, Kastro Zizo, Frederik Ndoci, Zhaku
 • Liljana Kondakci: Keshillat e mia per vajzat e reja
 • Sherr ne Facebook: Roza Lati dhe Alisa Braho!
 • Olta Boka, prezantuese e "Gjeniut te vogel"?
 • Xhoana Xheneti dhe Vildane Zeneli, te preferuarat e kroateve
 • Rozana Radi me boksera ne palester!
 • Linda Halimi dobeson Tunen
 • Sexy and Single; Shota Baraliu: Puthjen e pare? E kam dhene shume vone!
 • 1 minute me Oriola Marashin

Monday, 21 January 2013

Revista PANORAMA PLUS - 19 Janar 2013

Revista PANORAMA PLUS, 19 Janar 2013
 • Zanfina: Fansi me probleme mendore e con ne burg, ja vendimi. Kengetares se njohur i shkon flet-arresti per armembajtje pa leje.
 • Soni Malaj: Ju rrefej per kontradiktat me Mirkon, ai kerkon te me kontrolloje. Soni: Dieta ime personale!
 • Zbulohet i fejuari i Laura Vorpsit prej 2 vitesh, ish-misteri Geri Shahu
 • Genta e BB5 ben gjoksin ne Selanik, dhurate nga i dashuri
 • Dafina Zeqiri: Prisni shperthimin tim ne 2013
 • Patrick Nuo, shqiptari i famshem behet pjese e "Survivor" te Gjermanise
 • Floriana Garo do prezantoje emisionin e ri "Jo vetem mode"
 • Albi Nako & Klaudia Pepa, dasma ne vere
 • Kenan Imirzaloglu (Ezel): Ka pasur periudha kur mendoja se Zoti me kishte harruar
 • Alma e BB4: Si ka ndryshuar jeta ime pas lindjes se vajzes

Sunday, 13 January 2013

Revista PALOMA - 12 Janar 2013

Revista PALOMA, 12 Janar 2013
 • Rita Ora: Do shkoja ne krevat me Rihannen dhe Nicki Minaj
 • Keshilla dashurie nga meshkujt VIP: Erion Zeqiraj, Endrik Beba, Valer Kolnikaj, Devis Muka, Renato Mekolli
 • Seldi Qalliu: Ju rrefej per pushimet e endrrave qe kalova me Sinanin
 • Zedhenesja e PD-se, Laura Vorpsi, e fejuara e ish-Mister Albania
 • Sexy and Single; Erleta Hoti, ish bashkeshortja e Kastro Zizos: Femrat me beqare me femije jane shume te paragjykyara!
 • Genta: Rubensi ka vdekur! S'ka me skandale, do behem shkrimtare
 • Sulmohen Flori Mumajesi dhe Elvana
 • Zbulohet lidhja e Blerim Destanit me Liberta Spahiun
 • Ledi Vokshi kritika Dafina Zeqirit
 • Kujdes nga njoftimet per pune qe kerkojne vajza!

Tuesday, 9 October 2012

Genta e BB5 ne krahet e nje biznesmeni ne Itali, flitet per fejese...

Genta ka vendosur qe te fejohet me nje biznesmen nga Shijaku qe jeton ne Itali, ka bere te ditur gazeta "Shqiptarja". Quhet Erges Domi, jeton ne qytetin e bukur te Venecias dhe eshte pronar restorantesh. Mu ashtu sic e deshironte Genta, e cila ne nje interviste te fundit ka pohuar se deshiron nje te dashur me leke.

Genta ka qene gjithmone ne qender te mediave me skandalet e saja te njepasnjeshme, duke filluar nga historite e cuditshme me Rubensin dhe Emiljanon, pastaj fotot lakuriqe e deri te lajmi i abortit.

Nje jave me pare ajo u shfaq e veshur me fustan te bardhe dhe rrefehej per jeten e saj qe i ngjante nje telenovele turke me fund te dhimbshem. Por si duket, me ndihmen e shokut te saj Torosit, i cili ia mundesoi udhetimin ne Itali dhe njoftimin me mikun e tij me leke, Ergesin, Genta me ne fund ka shpresa ta shnderroj telenovelen e saj me nje fund te lumtur. /Albavipnews/

Monday, 1 October 2012

Revista PALOMA - 29 Shtator 2012

Revista PALOMA, 29 Shtator 2012
 • Genta e BB5: Kam menduar ti jap fund jetes sime ose te Rubensit. Eko-n ma nxori Rubensi dhe familja e tij
 • Paloma: Dua te krijoj familje por s'ka meshkuj ne qarkullim
 • Deshton koncerti i Bleona Qeretit ne Tirane. Kengetarja: Nuk ishte deshtim, kishte 5000 veta!
 • Kryepolici Krenar Ahmetaj, prezantuesi i "Miss Globe International"
 • Brunilda Lahe pas largimit nga emisioni "Dita Ime": Cfare nuk do t'i fale Vizion Plus-it
 • Princ Vali Korleone rrefehet per gazeten "Paloma": Me femrat e showbizit shqiptar bej vetem seks. Bleona me ka bere vete ftese!
 • Monika Stafa "ngre flamurin" ne 100-vjetorin e Pavaresise: Ja si do t'i kalojme te dielat se bashku
 • Tuna nuk i ndahet rrepisteve, nis nje histori me Cozman, anetar i Baba Stars
 • Futbollistet e famshem neper bote zbarkojne ne Tirane per "Tirana Art Days"

Saturday, 29 September 2012

Genta e BB5: Jeta ime si nje telenovele turke me fund te hidhur...

"Vishem nuse per te shijuar ca momente te gezuara me fustanin e bardhe, dhe per t'i sjelle pak fat jetes sime qe u ngjason telenovelave turke, por me fund te hidhur", ka pohuar Genta per gazeten "Panorama". Ajo ka realizuar nje set fotografishe ne studion "Raqi" e veshur si nuse me fustan te bardhe per t'i dhene pak fat jetes se saj, qe ajo e sheh si te hidhur. Eshte nje nga personazhet me te diskutuara te Big Brother 5 dhe emri i saj eshte lidhur me skandale te njepasnjeshme duke filluar nga fotot nudo qe u publikuan ne internet, gjersa ajo ishte brenda shtepise dhe se fundi historia e abortit qe here konfirmohej e here mohoej nga vete ajo. Megjithese ajo nuk eshte e lumtur me jeten e saj, kur del para kameres nuk i mungon buzeqeshja e sinqerte. Ndersa, ashtu si edhe ajo do te deshironte, urojme qe ky fustan t'i sjell fat Gentes ne jete dhe shpresojme ta shohim ate sa me shpejte si nje nuse te vertete. /Albavipnews/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google: "Getting dressed as bride to enjoy some happy moments with white dress, and bring luck to my life that resembles Turkish TV series, but with the bitter end," said Genta for newspaper "Panorama". She has done a set of pictures in the studio "Raqi" dressed as a bride with white dress to give some fortunate to her life, which she sees as bitter. Is one of the most controversial Big Brother 5 and her name is associated with successive scandals ranging from nude photos that were published on the Internet, while she was inside the house and finally the history of abortion was here confirmed here mohoej by own it. Although she is not happy with her ​​life, when she goes before the camera lacks not sincere smile. While, as she would like, wish that this dress bring Gentes luck in life and hope to see him as soon as a real bride. / Albavipnews / ]]

Revista PANORAMA PLUS - 29 Shtator 2012

Revista PANORAMA PLUS, 29 Shtator 2012
 • Zajmina: Dehem vetem kur dashurohem koke e kembe. Pasi kendoi kengen "Dua te pi", zbulon marredhenien e saj me alkoolin dhe meshkujt
 • Krenar Ahmeti: Une, kryepolici qe do prezantoj spektaklin e Miss Bota. Pse e pranova ftesen. Une jam si Napoleoni, pelqej gjithe femrat e botes
 • Ermali dhe Franceska harrojne njeri tjetrin, zbulohen te dashurit e rinj
 • Genta: Vishem nuse per pak fat ne jeten time, qe ngjan me telenovelat turke
 • Redon Makashi: Martesa, so se s'kam dashur, por s'me ka ecur
 • Kastro indiferent pas akuzave te Erletes, shijon pushimet me miqte
 • Supermodelja boterore Lu Sierra vjen ne "Tirana Art Days"
 • Landi pas ndarjes kapet me nje vajze te panjohur
 • Aurela Gace dhe Poni, vlonjatet se shpejti ne nje duet
 • Aventurat e Dafina Zeqirit ne SHBA

Monday, 17 September 2012

Genta e BB: Turp per shoket e mi qe shiten per 5 leke lajmin e abortit...

Genta e “BB5”: Miqte e mi te pabese e shiten lajmin e abortit tim per pese leke

Askush s’do ta kishte menduar se vajza nga nje fshat i Korces qe hyri ne “Big Brother 5”, do te kishte krijuar kaq shume skupe brenda nje kohe kaq te shkurter. Pas fotove te shumeperfolura provokuese qe dolen ne qarkullim ndersa Genta ishte ne kulmin e lojes, pas perballjeve me ish-te dashurin Rubensin dhe konflikteve me te dashurin e saj futbollist nga Gjirokastra, Emilio, tashme nje lajm edhe me i rende per Genten. Behet fjale per nje abort, qe qarkulloi javen e kaluar ne faqet e shtypit roze, pa asnje aprovim nga vete ish-konkurrentja e BB.

Sunday, 16 September 2012

Revista PALOMA - 15 Shtator 2012

Revista PALOMA, 15 Shtator 2012
 • Flet Besfort Hasanaj, njeriu qe i ka publikuar videot e kengetares: "Ja cila eshte fytyra e vertete e Bleona Qeretit". Kerkoi te martohej me mua per te bere dokumentet gjermane. Bleonen e kane arrestuar se vodhi ne nje dyqan.
 • Elvana Gjata me e mira ne Ballkan
 • Erioni dhe Lori. Me shume se sa vetem koleg...
 • Genta e BB: Nuk kam bere abort! Na ka zene frika te shkojme te gjinekologu se te bejne me barre!
 • Kastro Zizo: "Vitin tjeter kandidoj per deputet". "Zone e lire" me ka prishur gjithmone pune, nuk shkoj me!
 • Ne dasme me Orinda Huten
 • In Love, Devis Xherahu & Ertemiona: "Pas 20 vitesh? Te rrudhur por te lumtur!"
 • Gena: Pas divorcit, ndihem mire shpirterisht
 • Ish-e dashura e Noizy-t ne shoqerine e Stresit
 • Rita Ora kerkon te dashur
 • Elton Tozaj, ngre shqetesimin e radhes: "Vitin tjeter, do bejme kufja party?"

Revista PANORAMA PLUS - 15 Shtator 2012

Revista PANORAMA PLUS, 15 Shtator 2012
 • Ina Rama, imazhet seksi ne plazh
 • Franceska e BB: Ju rrefej ndarjen me Ermalin, ja si me tradhtonte me te tjera. Tani qe u mesua ndarja, kam shume oferta nga djem per lidhje.
 • Genta e BB5: Miqte e pabese shiten lajmin e abortit tim per 5 leke
 • Adela: Bashkejetesa ime e gjate me gazetaret. Ish-pjesemarresja e "Big Brother", sot gazetare, flet per projektin e saj te ri ne "News 24" dhe jeten private
 • Raphael Mazzucco, fotografi kanadez qe bindi Vildane Zenelin te zhvishet nudo
 • Flori Lloga: Si menaxher lokalesh ne SHBA, ja sa i paguaj kengetaret. Vellezerit Lloga flasin per rikthimin e fuqishem ne muzike, jeten prej milioneresh dhe suportin qe u japin kengetareve
 • Devis Xherahu, pas nje viti le pas dhimbjen, dhe konkurron ne "Kenga Magjike" me nje kenge lumturie
 • Ardit Gjebrea merr Dalina Buzin tek "E Diela Shqiptare"

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online