All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Gerti Bogdani. Show all posts
Showing posts with label Gerti Bogdani. Show all posts

Saturday, 28 July 2012

Revista PANORAMA PLUS - 28 Korrik 2012

Revista PANORAMA PLUS, 28 Korrik 2012
  • Mirjeta e BB: Detajet e marteses sime madheshtore. Kam ftuar edhe Marjelin ne ceremoni! Do te dehem nuse dhe me pas do te hidhem ne pishine.
  • Flet i ati: Dafinen nuk e kam takuar qe kur ishte 2 vjec, ajo me refuzon... Rrefimi rreqethes i Nebiut, babait te kengetares Zeqiri: Ma mori ish-gruaja kur isha ne burg, dua t'i them te verteten e ndarjes
  • Fotot skandal te Toros se BB me femra nudo ne shtrat
  • Ermela Mezuraj: Ja pse hoqa dore nga ambicia per televizionin
  • Frederik Ndoci per here te pare baba i nje djali, ne moshen 50 vjec
  • Emina dhe Misse, modelet shqiptare gjejne te dashur milionere
  • Dy muaj shtatzene, Gjyste Vulaj: Vjehrres do ia plotesoj deshiren me nje nip
  • Arvizu dhe Ina Rama, kafe ne Bllok
  • Aida Shtino: Planet per sezonin e ri, me kane kercenuar ne disa raste
  • Pas ndarjes nga Kastro, Erleta merr nenshtetesine shqiptare

Sunday, 1 January 2012

Greta Koci lekcione kendimi per Gerti Bogdanin...

Greta Koci, leksione kenge per Gerti Bogdanin

Qe nga moment qe ajo ka vendosur te jete pjese e forumeve rinore te PD-se eshte kthyer ne nje shembull qe ndiqet me fanatizem jo vetem nga simpantizantet, por edhe nga fansat e saj. Fundja, imazhi i artisteve si Greta Koci eshte nje model ideal, por qe edhe drejtues te PD-se te ecnin ne hapat e saj, nuk e kishim menduar. Ja ku shfaqet Gerti Bogdani, i cili krah Gretes duket se e ndjen nevojen per te marre disa leksione muzike. Jane pikerisht ne nje nga festat e organizuara me rastin e festave te fundvitit nga Partia Demokratrike ku Greta nuk ka munguar dhe ne vend qe te kendoje vetem, ajo ka aktivizuar edhe te tjeret. posted at albavipnews.blogspot.com. Gerti Bogdani eshte nje prej tyre, i cili padyshim duke qendruar prane Gretes, merr udhezimet e duhura sesi te kendoje. Nga ana tjeter edhe Greta e sapo perfshire ne PD, ka mundesi qe duke qendruar prane Bogdanit te marre eksperiencen e tij politike. /shqiptarja/

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online