All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Ilda Gega. Show all posts
Showing posts with label Ilda Gega. Show all posts

Monday, 6 May 2013

Floriana Garo dhe Ilda Gega ne skena te nxehta lezbike...

Floriana Garo dhe Ilda Gega, puthje franceze

Floriana tashme prezanton, krahas motit, edhe programin “Jo vetem mode”, ndersa Ilda Gega ka qene pjesemarrese ne “Big Brother 1″, ku u perjashtua nga gara per thyerje disipline.

Kane te perbashket faktin se jane qe te dyja vajza te bukura dhe kane jetuar te dyja ne Amerike. Mbase Amerika mund t’i kete njohur dhe ne jeten e nates se Tiranes, ku Floriana shihej shpesh ne shoqerine e Ildes. Madje ishin aq te aferta, sa i dhuronin njera-tjetres edhe puthje si kjo qe shihni ne foto.

Wednesday, 21 March 2012

Gazeta Paloma shpall Mimoza Krasniqin "Miss Big Brother Albania"...

Miss Big Brother: Mimoza Krasniqi (BB2)

Kemi marre persiper kete numer nje detyre shume te veshtire: do te shpallim miss dhe mister “Big Brother” te te peste edicioneve qe jane zhvilluar deri tani. E dime qe kjo nuk do te jete pune e lehte, jo per ne se ne i kemi shume te qarta ne mendjen tone pozicionet, si per femrat, ashtu edhe per meshkujt, por jemi te sigurt qe do te kete shume te pakenaqur nga publiku, i cili, sidomos ne ceshtjet lidhur me “Big Brother”, eshte shume i ndjeshem. Qe te mos kete kontestime, po ju tregojme qe ne fillim se perzgjedhja do te behet per pamjen e jashtme, megjithate, sic ndodh shpesh ne konkurse te tilla bukurie, edhe tipare te tjera do te luajne rolin e tyre, si zgjuarsia, eleganca, fotozhenia etj. Gjithashtu, do te kete nga nje perfaqesues per cdo edicion, me perjashtim te BB2, ku e kishim te pamundur te zgjidhnim vetem nje vajze. Jeni kurioze te mesoni renditjen?

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online