All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Ina Rama. Show all posts
Showing posts with label Ina Rama. Show all posts

Monday, 17 September 2012

Ina Rama, imazhet seksi ne bikini...

Imazhet seksi te kryeprokurores Ina Rama ne plazh

Per te gjithe ata qe mendojne se me mbarimin e veres mbaruan dhe imazhet seksi ne gazeten tone, ja ku po vijme per t’ju demonstruar te kunderten. Dhe kesaj here nuk behet fjale per ndonje kengetare e cila imazhet e saj seksi i ka servirur me kohe ne klipe dhe nuk ka ndonje gje te re per te pare. Po flasim per nje personazh per te cilin kurioziteti eshte mjaft i madh, per ta pare ne nje version informal, lere pastaj ne plazh! E kemi ndjekur kemba-kembes per te pasur keto foto qe po botojme kete here ne faqet e “Panorama plus”, por shpesh kemi deshtuar. Kryeprokurorja Ina Rama eshte nje person shume i kujdesshem, qe askush te mos mesoje detaje te jetes se saj jashte profesionit, dhe aq me pak te kete ne qarkullim imazhe te saj mbi kete pjese te jetes qe ajo e ruan me fanatizem.

Sunday, 16 September 2012

Revista PANORAMA PLUS - 15 Shtator 2012

Revista PANORAMA PLUS, 15 Shtator 2012
  • Ina Rama, imazhet seksi ne plazh
  • Franceska e BB: Ju rrefej ndarjen me Ermalin, ja si me tradhtonte me te tjera. Tani qe u mesua ndarja, kam shume oferta nga djem per lidhje.
  • Genta e BB5: Miqte e pabese shiten lajmin e abortit tim per 5 leke
  • Adela: Bashkejetesa ime e gjate me gazetaret. Ish-pjesemarresja e "Big Brother", sot gazetare, flet per projektin e saj te ri ne "News 24" dhe jeten private
  • Raphael Mazzucco, fotografi kanadez qe bindi Vildane Zenelin te zhvishet nudo
  • Flori Lloga: Si menaxher lokalesh ne SHBA, ja sa i paguaj kengetaret. Vellezerit Lloga flasin per rikthimin e fuqishem ne muzike, jeten prej milioneresh dhe suportin qe u japin kengetareve
  • Devis Xherahu, pas nje viti le pas dhimbjen, dhe konkurron ne "Kenga Magjike" me nje kenge lumturie
  • Ardit Gjebrea merr Dalina Buzin tek "E Diela Shqiptare"

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online