All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Irene Mahmud. Show all posts
Showing posts with label Irene Mahmud. Show all posts

Friday, 24 February 2012

Aferdita Dreshaj realizon foto te reja me Irene Mahmud

Sa herë ajo bën foto, mediat flasin, pasi ajo si duket është e lindur për të qenë modele, dhe nuk ndodh kështu të ketë kaq shumë bujë kur ajo realizon një këngë. Eshtë fjala për bukuroshen Afërdita Dreshaj, dhe ashtu sic kishte paralajmëruar para pak kohësh në Twitterin e saj, ka realizuar disa foto të reja nga dora e fotografes së njohur amerikane Irene Mahmud.

Por në këto kohë kur Afrëdita ka realizuar këto foto, ka qenë me të edhe mikja e saj, këngëtarja Adelina Tahiri. Por nuk dimë nëse edhe kjo e fundit ka realizuar foto nga kjo fotografe e njohur.

Fotografja amerikane thotë gjithmonë se ajo adhuron shumë të fotografojë vetëm femra të bukura, dhe besojmë se nuk i ka shpëtuar edhe bukuroshja Tahiri aparatit të saj. Por lind pyetja mos vallë bukuroshja Dreshaj e ka tradhëtuar dorën e fotografit të njohur Fadil Berisha?/Albavipnews/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Aferdita Dreshaj realizes new picture with Irene Mahmud

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online