All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Irgen Cela. Show all posts
Showing posts with label Irgen Cela. Show all posts

Sunday, 18 March 2012

VIP Ballina: Revista PALOMA, 17 Mars 2012

Revista PALOMA, 17 Mars 2012
 • Seks ne "Big Brother", Graciano dhe Lorena ndjekin shembullin e Ermalit dhe Franceskes
 • E dashura e Erjonit: Klaudjen e kisha shoqe te ngushte! U fut me rrobat e mia ne Big Brother dhe tani me merr te dashurin!
 • Kaltrina Selimit i hyne ne shtepi me force
 • Vlash, na kthe leket qe na ke borxh!
 • Ndahen Orinda dhe Turi? Orinda kerkon shtepi me qira!
 • Vidhet Flori Mumajesi
 • Ledri dhe Dafina fejohen zyrtarisht
 • Tallavaja "cmend" aktoret e Portokallise
 • Elvana gati per "Dancing with the stars"
 • Simone serish ne "Dancing with the stars"
 • Irgen Cela: Tani te gjithe me therrasin shoku i Cimit
 • Flet Anita, motra e Klaudias: Klaudia eshte me e forta, prandaj e sulmojne te gjithe
 • Elvisi i BB5 dhe e dashura e tij Valbona. Kishim bere nje pakt: brenda shtepise Elvisi mund te lidhej me femra te tjera!

Saturday, 4 February 2012

VIP Ballina: Revista BLUETOOTH - 4 Shkurt 2012

Revista BLUETOOTH, 4 Shkurt 2012

 • Vera Grabocka: Punoj me te rinj, vetem ata e ndjekin ritmin tim. Nipat me zbuten, deshiroj qe emrat e tyre te jene ne listen e gjenive te shekullit.
 • Zbulohen fotografite e Jonida Maliqit me te birin, Dan
 • Linda Halimi: Lidhja ime me Big D. Ne muzike jam konservative, s'me pelqen te dukem si pornostare.
 • Leonora Jakupi i pergjigjet Adelines: Te ftoj ne debat publik!
 • Stine feston 30-vjetorin: U deha pa filluar, s'e mbaj mend puthjen me te bukur. Jam ne pritje te vajzes ideale.
 • Shoket e Cimit. Rrefehen Irgeni e Melsi: Sekretet e jetes sone...
 • KKRT ndalon transmetimin e kenges "HIGH". Kenga promovon perdorimin e lendeve narkotike.
 • Blerim Destani lidh miqesi me Morgan Freeman
 • Nora Klosi dhe Blendi ne pritje te femijes se dyte vajze.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online