All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Irsa Demneri. Show all posts
Showing posts with label Irsa Demneri. Show all posts

Sunday, 14 April 2013

Irsa Demneri, per here te pare ne publik si nene...

Irsa Demneri
Irsa Demneri, ish-misi, shfaqet per here te pare pasi eshte bere nene

Ish-miss Shqiperia, Irsa Demneri, eshte fotografuar pak dite me pare ne ambientin e “Juvenilja” ne Tirane, me vajzen e saj gati pesemuajshe, ndersa e shetiste me karroce. Irsa fillimisht ka qene vetem dhe me pas ne lokal i jane bashkuar familjaret e saj, qe kane zgjedhur te shijojne kafen nen rrezet e diellit te pranveres. Kjo eshte hera e pare qe Irsa 22-vjecare fotografohet pas sjelljes ne jete te femijes se saj te pare, duke na dhene mundesine per te pare dhe linjat e saj, qe me sa duket kane ndryshuar me pak kilograme me shume. Gjithsesi, eshte ende heret dhe natyrisht si te gjithe vajzat e tjera te ekranit, edhe ajo do te rifitoje format qe kishte para lindjes. Irsa kaloi nje shtatzeni te qete, madje dhe ne udhetime, pasi paparaci yne mundi ta fotografoje ne muajin e shtate, ndersa bente pushime ne plazhet e Jugut.

Saturday, 13 April 2013

Revista PANORAMA PLUS - 13 Prill 2013

Revista Panorama Plus
Revista PANORAMA PLUS, 13 Prill 2013
 • Rezarta Shkurta, pas 7 vitesh martese pret femijen e pare. Kengetarja konfirmon lajmin: Me Ermalin po perjetojme nje emocion te vecante
 • Big Brother; Zbulohet Jani, i dashuri i Joanes, shpenzoi mbi 10 mije euro per te, edhe pas skenave intime me Anaidin.
 • Paparazzi; Kledi Kadiu ne Tirane, kapet nga paparaci me nje balerine seksi
 • Merr fund miqesia e Noizy-t me Eni Kocin, nuk i kursejne sharjet dhe fyerjet ne publik
 • Franceska: Ja pse nuk zgjasin lidhjet e "Big Brother". 10 keshillat e Franceskes, per te mos humbur lidhjen.
 • Big Brother; Fansat cuditen pse Xhimi nuk pyeti fare per te birin; Debat i forte per Xhimin: Ai po abuzon me ushqimin tone; Shpendi: Ish-gruaja me tha, nese futesh ne "Big Brother", nuk do ta shohesh me vajzen; Elena dhe Joana te merzitura per faktin se do hyjne vajza seksi ne shtepi; Iliri: Po te doja, do ta beja Olten te binte ne dashuri me mua;

Thursday, 9 August 2012

Irsa Demneri, fotot e para si shtatzene...

Fotot e para te Irsa Demnerit shtatzene

Historia e dashurise se Irsa Demnerit me nipin e Kryeministrit Sali Berisha, tashme eshte me shume se kaq. Ata shume shpejt do te behet prinder te nje vajze, nderkohe qe per shkak te shtatzenise se Irses kane vendosur t’i kalojne pushimet ne Jug, pikerisht ne plazhin e Dhermiut. Fotografi yne ka mundur te fotografoje ish-missin 22-vjecare, ndersa merrte rreze poshte cadres, e veshur. Prane saj eshte fotografuar dhe i fejuari, Endriti, si dhe te tjere persona, miq te tyre te afert. Irsa Demneri eshte ne muajin e shtate te shtatzenise dhe pritet te sjelle ne jete nje vajze. Sic shihet ne keto foto, ajo tashme shfaqet shume e thjeshte me look-n e saj, duke u perpjekur te mbaje veshje te rehatshme, dhe pa i dhene rendesi dukjes se bukur. Ajo pret te behet nene per here te pare, nga lidhja e dashurise me nipin e Sali Berishes, nje djale shtatlarte, i diplomuar per Juridik, per te cilin flitet se gezon pasuri.

Saturday, 4 August 2012

Revista PANORAMA PLUS - 4 Gusht 2012

Revista PANORAMA PLUS, 4 Gusht 2012
 • Jonida, pushimet e para me Dan
 • I dashuri rrezikon burgun, Genta e BB ndihet e kercenuar, braktise Shqiperine
 • Flet motra e Dafina Zeqirit, Besa: Babai na braktisi, na donte te vdekura
 • Big Basta dhe Vesa Luma nisin bashkejetesen ne Tirane, parate e koncerteve i menaxhojne si cift
 • Irsa Demneri fotografohet shtatzene, ish-missi ne Dhermi me partnerin, nipin e kryeministrit Berisha
 • "Miss World", Floriana & Martina zhvishen ne shkretetirat mongoleze
 • Andi Bushati kapet mat me Balina Bodinakun
 • Gazeta britanike "The Sun" shkruan per Noizin, e quan gangster
 • Iva Tico me pushime
 • Big Mama, dalja e pare publike pas tragjedise
 • Menaxheri Cekic: Dafina e fokusuar ne karriere, nuk i jep rendesi ketij rasti
 • Anjeza Branka cudit me trupin e palestruar ne klipin e ri per dashurine
 • Zanfina zhvishet dhe i jep ultimatum te dashurit

Monday, 18 June 2012

Irsa Demneri, 5-muajshe shtatzene me nipin e Sali Berishes...

‘Miss Shqiperia 2007′, 5-muajshe shtatzene me nipin e Berishes

Historia e dashurise me nipin milioner te Sali Berishes.


Eshte vetem 21 vjec dhe se shpejti do te behet nene. “Miss Shqiperia 2007”, Irsa Demneri, eshte 5-muajshe shtatzene, dhe pret te behet nena e nje vajze, nga lidhja e dashurise me nipin e Sali Berishes, nje djale shtatlarte, i diplomuar per Juridik. Djali qe quhet Endrit, aktualisht punon ne administraten e Bashkise se Tiranes, ndersa eshte nje frekuentues i rregullt i jetes se nates dhe i njohjeve te shumta, qe ka me vajzat VIP. Ne nje nga keto raste ai eshte e njohur me ish-missin Demneri, duke nisur keshtu nje histori dashurie qe fillimisht eshte mbajtur sekret vetem mes mikeshave te saj me te ngushta.

Saturday, 16 June 2012

Revista PANORAMA PLUS - 16 Qershor 2012

Revista PANORAMA PLUS, 16 Qershor 2012
 • Bertina zhvishet per te treguar sensualitetin
 • Erjoni kapet mat me nje brune
 • "Miss Shqiperia 2007" Irsa Demneri, 5-muajshe shtatzene. Historia e dashurise se misit me nipin e kryeministrit Berisha.
 • Lorik Cana deklaron se ka te dashur ne Itali, por ne Kosove shoqerohet me Dardanen
 • Ermali: Pse nuk dua te bashkejetoj me Francesken. "Lidhja jone eshte nje lidhje normale dhe s'ka arritur ne ate grade qe ne te mos bejme asnje moment pa njeri-tjetrin"
 • Ja cfare ben Ermali kur Franceska eshte ne Vlore. Ermali: Ne shtator do me shihni ne ekran.
 • Ami Toska ne regjim shtrati prej shtatzenise, nuk prezenton dot finalen
 • Elda Koci, pas ndarjes nga Redon Makashi ekspozon sensualitetin e saj
 • Redon Makashi lidhje te re dashurie ne France

Saturday, 14 January 2012

VIP Ballina: Revista BLUETOOTH - 14 Janar 2012

Revista BLUETOOTH, 14 Janar 2012

 • Lorik Cana lidhet me miss-in. Ne Tirane perflitet fejesa me Arniten, ne Kosove lidhja me Genta Ismajlin
 • "E Diell" me dy autore. Vec Alban Dudushit dhe Xhemi Shehut, ne prezantim edhe Ulpiana Lama. Fytyra me e re ne spektakel Ulpiana Lama, do te jete opinioniste
 • Ronela Hajati: Kam marre kredi per te bere kenge!
 • Teuta Kurti pas marteses ne pritje te nje femije
 • Anxhela Peristeri: Jeta ime ne buzuqet e Greqise
 • Klajdi Haruni: Kam vuajtur per dashurine
 • Surprizat e Holta Dulakut
 • Agnesa Vuthaj: Jam nje beqare e lumtur
 • Zbulohet i dashuri i Irsa Demnerit
 • Turi i suksesshem i Valbona Memes
 • Adelina Ismajli zihet me Dj serbe per ceshtje nacionaliteti
 • Rozana Radi dhe Mc Kresha hapin zemren
 • Dafina me Ledrin nje tjeter dashuri VIP?!
 • Gjergj Kacinari: Mami, mbeshtetesja ime e flaket! Konkurrenti i "The Voice of Albania": Per momentin jam singell, fama s'do te me ndihmoje per nje lidhje

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online