All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Jonida Alickolli. Show all posts
Showing posts with label Jonida Alickolli. Show all posts

Sunday, 2 December 2012

Revista PALOMA - 1 Dhjetor 2012

Revista PALOMA, 1 Dhjetor 2012
 • Adrola Dushi, perfaqesuesja e Shqiperise ne "Miss Universe": Press te fitoj kuroren!
 • Vildane Zeneli, nga modele kengetare: Do te behem nje artiste e madhe! Muzika ime, ndryshe nga cfare keni degjuar deri tani!
 • Dr Flori, fituesi i "VIP Shpija 3": Familjaret nuk ishin dakord te futesha ne "VIP Shpija"
 • Dafina Zeqiri cenzuron kengen "Tonight", heq pjesen e Ledrit. Ledri e ofendon ne Facebook, e quan Balotelli
 • In Love; Jonida Alickolli dhe Andi Jahollari - dashuria qe nisi nga nje pale pantallona lekure!Jonida: Behem xheloz kur e shohin ca sy dhelprash! Andi: E dija qe do bija ne dashuri me te, ka tip te rrezikshem!
 • Bleona nderron profesion, behet zyrtarisht aktore. Princ Alberto i Monakos, fansi i Bleones?
 • Pse Florian Binaj eshte i dashuri ideal?
 • Cfare bene VIP-at per 100 Vjetorin? Adelina Tahiri me qeleshe dhe me te brendshme; Marina Vjollca reagon ashper ne Facebook; Ledina Celo ngre flamurin ne Gjermani; Blerim Destani feston ne shesh; Era Rusi nje shqiptare e vertete.

Wednesday, 26 September 2012

Revista PALOMA - 22 Shtator 2012

Revista PALOMA, 22 Shtator 2012
 • Ermal Merdani: Femrat shqiptare nuk dine te sillen me meshkujt. Kokefortesia e Franceskes shkak per ndarje, jo tradhtite e mia!
 • Franceska Jace: Une dhe Ermali nuk ishim per njeri-tjetrin
 • Dafina Zeqiri ne lidhje dashurie me ish-te dashurin e Rita Ores
 • Zbulohen foto te tjera intime te Noizy-t me nje femer
 • Liam dhe Evelin, nje dashuri e (jashte)zakonshme. Evelin: Zakoni i tij me i keq? Ben shume gazra!
 • Bora Kokedhima, organizatore e "Albania Fashion Show". Stilistet shqiptare jane bere matrapaze, shesin me cmime marramendese. Pergatituni te shikoni nuse te dehura ne skene!
 • Te vertetat dhe genjeshtrat e largimit te Jonida Shehut nga "AS" per tek "Ora News": Do te shfaqem sic nuk me keni pare kurre me pare!
 • Hueyda El Saed i jep fund lidhjes disa vjecare. Largesia shkaku i ndarjes!
 • Vildane Zeneli, nga modele ne kengetare
 • Rovena humb shpresat ne dashuri!

Thursday, 31 May 2012

Revista PALOMA - 26 Maj 2012

Revista PALOMA, 26 Maj 2012
 • Prishte miqesia! Aferdita dhe Adelina shahen rende pas perfundimit te spektaklit. Aferdita: "Do te ma paguash, nuk u bere ti te me skualifikosh mua".
 • Mediat italiane: Rona Mbreteresha e Eurovizionit
 • Blerim Destani: Cun per shtepi!
 • Dr.Flori: Pse u ndava nga West Side Family. "Kjo vere eshte e imja"
 • Erioni: Nuk do te lidhem me Klaudian!
 • Antonetta Nikprelaj, shqiptarja qe joshi Johnny Depp, tani ne krah te Vin Diesel
 • Graciano, Anila dhe Albulena aksidentohen me makine. Lena me te qepura ne koke!
 • Tuna, muaj palester intensive per klipin e ri
 • Lorik Cana harron Arniten, ne lidhje me nje italiane
 • Eneda Tarifa e revoltuar, mohon zerat per shtatzenine
 • Algen Nikolla mes Rita Ores dhe Paris Hilton
 • 1 Minute me Jonida Alickollin

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online