All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Jonilda Asllani. Show all posts
Showing posts with label Jonilda Asllani. Show all posts

Tuesday, 11 June 2013

Shpendi "teston" gjoksin e Jonildes...

Shperthen Shpendi pas daljes nga “BB”, i fut duart Jonildes

Jonilda e “BB6”, vajza beri dy nderhyrje estetike gjate dhe pas “Big Brother”. Ajo duket se eshte nga banoret me protagoniste jashte shtepise. 25-vjecarja me origjine nga Puka ndihet tashme shume mire me veten, tashme qe nderhyrjet ne gjoks e hunde i plotesoi dhe ndryshimin e ngjyres se flokeve, duke u bere bionde. Si nje vajze e gezuar dhe e lirshme, ajo u jep banoreve te tjere afrimitetin per te shkembyer ndonje sjellje me teper me te, sic e shihni ne keto foto. Madje, me tipin e saj ajo e ka nxjerre dhe Shpendin nga natyra e tij e terhequr dhe e matur. Duke pozuar se bashku ne grup, 33-vjecari nga Prishtina i “ka futur duart” Jonildes, si per t’i inauguruar gjoksin e ri. Nga ana e saj, ish-banorja e ardhur nga Parma, e cila do te mbahet mend si protagonistja e pare qe pranoi te bente nje nderhyrje estetike per zmadhimin e gjoksit ndersa ishte ne loje, duket se i pelqen te beje ekzibicione te tilla pa e vrare mendjen.


Monday, 3 June 2013

Jonilda pas nderhyrjeve estetike, josh ambasadorin amerikan...

Jonilda pasi ben gjoksin dhe hunden, takohet me ambasadorin Arvizu

Ambasadori amerikan, Aleksander Arvizu, ka qene i zgjedhuri i Jonildes se “Big Brother” per te bere nje fotografi me te dhe per te treguar me mire hiret pas dy nderhyrjeve estetike. 25-vjecarja e “Big Brother 6”, e cila beri nje kompromis me veten e produksionin e “BB” per te bere nderhyrje estetike ne gjoks gjate diteve qe ishte ne loje, duket se po i shijon mire ditet ne Tirane, edhe pse nga “BB” u eliminua shpejt. Pas gjoksit, ajo beri nderhyrje edhe ne hunde qe, sic duket edhe ne foto, ka ende shenjat e traumes se pas operacionit. Jonilda nga Puka eshte fotografuar here pas here ne club-et e nates ne Tirane, ndersa argetohet me shoqerine. Ajo po e eksploron tani Tiranen, pasi prej 10 vjetesh ajo jeton e punon ne Parma te Italise, ku ushtron prej shume kohesh profesionin e laborantes dentare. Ajo hyri ne “BB” duke u prezantuar si nje vajze shume e hapur dhe qe jeton momentin.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online