All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Kelly. Show all posts
Showing posts with label Kelly. Show all posts

Sunday, 21 October 2012

Revista PALOMA - 20 Tetor 2012

Revista PALOMA, 20 Tetor 2012
 • Valbona Selimllari: Kurora e vertete e bukurise time eshte personaliteti
 • Zanfina Ismajli: Nuk jam aq e guximshme sa te behem nuse! E adhuroj trupin tim, s'kam asnje defekt
 • Franceska e "Big Brother" e lidhur me Stinen?
 • Ertila Koka: Nuk jam tipi i flirteve
 • Dafina Zeqiri dhe Emina Cunmulaj puthje dhe perkedhelje lesbike
 • Revolta e Flori Mumajesit: Artistet po e perdhosin flamurin!
 • E rralle, dy binjake shqiptare fitojne "Miss Libanin"
 • Angela Martini, femra e muajit e revistes "GQ"
 • Adelina Tahiri, peson aksident, thyen krahun
 • Aurela Gace: Kam blere edhe une klikime
 • Tuna feston fitoren e rrethuar nga meshkuj
 • Djali i Ciljetes, demokrat pa lindur akoma
 • I dashuri ideal: Simone Pigliacelli

Thursday, 9 February 2012

Kelly: Me Olsen 5 vjet qe jemi bashke...

Kelly: Dedikuar princeshes sime

Cila eshte vajza qe sherben si muze frymezimi per Kelly-n? Kengetari tregon detaje te lidhjes se tij te dashurise me Olsen, diten qe jane njohur dhe numrin profetik 22 qe shenoi fatin ne dashurine e tij pesevjecare.

Kenga “Miremengjes Princeshe” thuhet se eshte nje dedikim personal. Eshte e vertet kjo gje?
- Po, ky eshte nje dedikim personal. Cdo femer ne vetvete eshte princeshe, perse te mos e degjoje qe ne momentin e pare qe ajo hap syte?!

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online