All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Klaudia Veseli. Show all posts
Showing posts with label Klaudia Veseli. Show all posts

Monday, 21 January 2013

Revista PALOMA - 19 Janar 2013

Revista PALOMA, 19 Janar 2013
 • Nora Istrefi: Ju rrefej sekretin e trupit tim!
 • Ani Saliasi shqiptari seks simbol ne Hollivud
 • Zanfina Ismajli denohet me 16 dite burg!
 • Albana Osmani: Nuk me intereson cfare thote Zhaku! Per mua mund te dale edhe me parulla!
 • Kush eshte Xhavit Bajrami, djali me te cilin eshte dashuruar Rudina Magjistari
 • Klaudia Veseli, ish-banorja e BB5: Nuk i duroj dot meshkujt metroseksuale!
 • Dieta e re dhe e shpejte per te humbur kilet e Vitit e Ri. Kater femra te famshme tregojne dietat e tyre: Orgesa Zaimi, Armina Mevlani, Viola Spirro, Greiss Petrovic
 • Rita Ora per pushime me Snoop Dog ne Tailande
 • C'do Bleona Qereti me Ben Affleck?
 • Facebook-u, vend sherri per VIP-at: Iva Tico vs Alketa Vejsiu, Ledri vs Dafina Zeqiri, Iva Tico vs Zhaku, Bledi Strakosha vs fotografi i Joni Pecit, Zhaku vs Albana Osmani, Vali Corleone vs Shkendije Mujaj vs Tuna, Flori Mumajesi vs Rovena Stefa, Blero vs Elvana Gjata vs Thumb, Flori Mumajesi vs Vedat Ademi

Friday, 18 May 2012

Arbri dhe Liami, me te favorizuarit

“Big Brother 5”, ish-banorët flasin për fituesin

Ata nuk e vazhduan lojën për arsye se ndoshta nuk luajtën mirë, apo nuk u deshën më nga publiku që i ndiqte 24 orë në 24 orë në spektaklin “Big Brother Albania 5”.

Ne u munduam të kontaktojnë me shumicën e ish-konkurrentëve të këtij reality-shou dhe e dinim se një pjesë e mirë e tyre do të na thoshin se nuk kishin kohë ta ndiqnin më, pas daljes së tyre, madje disa as nuk donin ta favorizonin asnjërin prej lojtarëve që kanë mbetur në konkurrim.

Ndoshta kishin të drejtë pasi atyre u ishte prerë dëshira për ta fituar shumën e madhe të parave në këtë BIG BROTHER. Por, sipas banorëve të BB5, që tashmë e kanë lënë lojën, kush janë më të favorizuarit e tyre dhe kë e shohin ata fitues ndërmjet Liamit, Ermalit, Arbrit, Erionit, Françeskës apo Gentës, vetëm një javë para finales së madhe? Lexojeni mendimin e tyre dhënë gazetës sonë!

Vlashi:
Sipas mendimit tim, Liami e meriton ta fitojë “Big Brother 5”. Është djalë shumë i zgjuar dhe ka ditur si të bëjë në këta tre muaj lojë të fortë kundër gjithë të tjerëve.

Monday, 7 May 2012

Klaudja e BB5: Ja cfare me pelqen te Meti!

Klaudja Veseli Meti Alshiqi
foto: veton osmani
Klaudja e BB5: Ja cfare me pelqen te Meti

“Nuk e di sa i zoti do jete Erjoni qe te me ribeje per vete”

Ajo vendosi te terhiqej nga loja, duke pasur shume banore te “BB5” kunder. Lidhja qe Klaudja Veseli krijoi brenda shtepise me Erionin, komentet per miqesine me te dashuren e tij jashte, dhe tashme shoqeria me Metin nga Prishtina, e kane peshtjelluar paksa ne media ate si personazh. 24-vjecarja qe ka pasur eksperienca si fotomodele dhe deshiron te jete nje gazetare ne te ardhmen, tregon per planin me Erionin dhe miqesine e re me Metin.

Tashme qe ke dale nga loja e “Big Brother 5”, si ka ndryshuar jeta jote? Ke marre ndonje oferte te vecante ne fushen e modes, meqenese ke pasur eksperienca te meparshme ne kete fushe?
Per vete faktin qe tashme te njohin te gjithe, ka ndryshuar disi jeta ime. Oferta per sa i perket modelingut ose me sakte oferta per fotomodele kam pasur, por nuk jam edhe shume e sigurt nese do rifilloj perseri ne kete fushe.

Revista PANORAMA PLUS - 5 Maj 2012

Revista PANORAMA PLUS, 5 Maj 2012
 • Ornela Bregu: Si do rikthehem ne ekran me nje show gjigant
 • Rita Ora, ne mesin e 100 femrave me te bukura ne bote
 • Dafina per marredhenien me Ledrin: Ekspozimi i tepert prish lidhjen!
 • Babai i Ermalit: Nuk fusim te panjohur ne familje, nuk dime asgje per Francesken!
 • Erjonin e braktis e dashura, krijon nje lidhje te re. Sonja, parukierja e shumeperfolur nuk e pret me Erjonin, lidhet me nje te huaj.
 • Alma & Shkelqimi presin vajze
 • Dorian Gjoni: Ja emrat e gjysmefinalisteve ne "Top Fest 9"
 • Adelina Ismaili ne "Miss & Mister Zvicra Frankofone" si anetare jurie
 • Angela Martini pushton revistat e boksit ne Turqi
 • Video nudo e Zanfines nuk ekziston, kengetarja publikon setin e ri fotografik
 • Mihrija dhe Naimi, pas 20 vjetorit te marteses perseri si nuse e dhender

Sunday, 22 April 2012

Meti i BB5: Klaudia me terhoqi me shume nga te gjitha femrat...

Meti BB5: Nuk dua te flas me per Lauren, Klaudia me terhoqi me shume nga te gjitha femrat

Ne kete interviste me Metin, modelin simpatik nga Kosova, jemi perpjekur te mesojme me shume per Lauren, por edhe per lojen e tij brenda shtepise. Ne fakt daljen e tij nga “Big Brother” duket se e ka marre me sportivitet. Ai tregon per marredheniet me banoret e tjere; Genten, te cilen e ka falur pasi e nxori nga shtepia javen e pare, si dhe cfare do te beje pas ketij shou. Gjithashtu, ai pohon se te gjithe banoret brenda jane fals perderisa jane pjese e nje loje.

Saturday, 7 April 2012

VIP Ballina: Revista BLUETOOTH - 7 Prill 2012

Revista BLUETOOTH, 7 Prill 2012
 • Zbulohet vajza e Inis Gjonit. Ingriti 9 muajshe shtatzene me mbesen ne krah. Foto ekskluzive!
 • Anxhela Martini nuk ndalet, publikon fotot e reja HOT
 • Nora Istrefi ne vend te Elvanes, perkrah Florit ne koncerte
 • Adelina Ismajli pune dhe shopping ne Paris
 • Erion Zeqiraj: Marr propozime nga fansat! Nese e shoh Bertinen ne rruge, do ta pershendes!Ju rrefej miqesine me Dritanin, ai e meriton fitoren.Po kaloj kohe te bukura, shkollen per psikologji e perdor vetem ne jeten time private.
 • Publikohen foto me pulle te kuqe, Genta e BB5 ne skena erotike
 • Anila e BB5: Liami super negativ, Metin e kam marr inat!
 • Klaudja: S'kam punuar striptiste, dua te behem gazetare
 • Seldi: S'jam ndare nga Sinani. Nuk jam i fejuar, cika e zemres sime enigme!
 • Gerta e fiksuar pas Elvanes, beri operacione plastike qe t'i ngjante asaj!
 • Adelina Tahiri feston ditelindjen e 20-te

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online