All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Klaudja BB5. Show all posts
Showing posts with label Klaudja BB5. Show all posts

Sunday, 4 March 2012

Klaudja e BB5, zbulohet ish i dashuri stomatolog...

Historia katervjecare, qe mori fund pas tradhtise se tij.

Zbulohet ish i dashuri i Klaudias se BB5

Ne javen e saj te pare te qendrimit ne “Big Brother 5”, Klaudja, 24-vjecarja nga Tirana ka nxituar te tregoje per historine e saj te trishtuar te dashurise, qe mori fund pas tradhtise qe zbuloi. Studentja e vitit te dyte per Shkenca Politike dhe Gazetari ne nje universitet privat, e cila ka hobi moden, hyn ne kete reality show pas nje eksperience pune ne jeten e nates, menjehere pas kthimit te saj ne Shqiperi, qe kur vendosi te jetoje ketu, larg familjes se saj qe jeton aktualisht ne Itali. Klaudja ka bere nje jete mes Shqiperise, Greqise dhe Italise.

Saturday, 3 March 2012

VIP Ballina: Revista BLUETOOTH - 3 Mars 2012

Revista BLUETOOTH, 3 Mars 2012
  • Besa Kokedhima: Muziken e bej per pasion, jetoj modestisht. Fotot ekskluzive nga femijeria, marredhenia me te atin dhe te dashurin. "Babai eshte heroi im, ngjajme shume te dy". "Po jetoj dashurine e jetes time... Eldi, partneri me i mrekullueshem". "E vogel doja te behesha mjeke"
  • Adrian Gaxha: Ja pse u ndava nga Luana! Vajza e Top-it ne Facebook 2 jave me pare per Gaxhen: Gezuar Ditelindjen Jeta Ime! "Lidhja me Luanen, si martese qe ne diten e pare"
  • Franceska sherr me modelen. Ja pse u skualifikua nga show i Aurela Hoxhes
  • Klaudja, baristja seksi
  • Graciano, jeta pa te atin
  • Ermal Merdani, berber me kohe te pjesshme
  • Besarda: Kisha frike se me pergojonin, prandaj dola. "S'kam te dashur, mendova vetem per veten time"
  • Emirjeta e BB5: Tani do iki nga Shqiperia. "Arjola vajze e kompletuar, Liamin e shoh si fitues"

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online