All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Klea Huta. Show all posts
Showing posts with label Klea Huta. Show all posts

Sunday, 21 April 2013

Klea Huta, ambiciozja seksi e televizionit...

Klea Huta
Klea Huta, prezantuese dhe aktore pa mbushur 20 vjec

Klea Huta, moderatore e “Top Fest 10” ne krah te Ledion Licos, flet per emocionet e ambicies televizive. Per pak mbush 20 vjec, dhe ka cfare te ndaje me publikun, tashme qe eshte bere protagoniste dhe ne serialin triller te Besnik Bishes me titull “Millenium”. Pas eksperiences si gazetare sportive e kronikave roze ne “Procesin Euro 2012”, tashme ne ethet e nje gare ku kendohet. Flet per xhelozite ne ekran dhe shpirtin e aventures qe fshihet pas vajzes romantike.

Po provon eksperiencen e moderatores se “Top Fest 10″, festivali qe tashme ka hyre ne fazen gjysmefinale. Si do t’i komentoje kengetaret nga takimet me ta ne paskuinta?

Saturday, 20 April 2013

Revista PANORAMA PLUS - 20 Prill 2013

Revista PANORAMA PLUS, 20 Prill 2013
 • Rike, te gjithe meshkujt e banores se re te "Big Brother". Nderkohe qe flitej se eshte e lidhur me nje italian, paparaci yne e ka kapur me Erion Zeqirajn. Lidhja pasionante me Dj-in italian. Klodi Cela: Si e njoh Riken, mund te quhet Monica Bellucci shqiptare
 • Flet Anisa, e dashura e Ilirit te "Big Brother": Ju rrefej anen e tij te panjohur!
 • Drejtori i "Portokalli", Erdit Asllani: Me mire drejtor te Berisha se te Jozefina, kam frike prej saj. Si drejtor dua te punoj me bionde
 • Adelina Tahiri perfundon ne gjyq me produksionin e "Dancing", pas akuzave publike
 • Motra e Shpendit: Ariana ishte e semure nga xhelozia, prandaj eshte ndare nga vellai im
 • Elona, pranje nje djali simpatik
 • Meti i BB: Sekreti tjeter i Viganit dhe Edberit eshte se kane shkuar shpesh me te njejtat femra

Sunday, 10 March 2013

"Millenium", seriali i ri shqiptar me vajza seksi

“Millenium”, filmi i bazuar ne histori reale tragjike

Olta, Eralda dhe Klea, vajzat seksi protagoniste ne nje serial me vrasje

Titullohet “Millenium” filmi serial i ri shqiptar qe pritet te nise xhirimet me date 18 mars ne Tirane. Filmi me skenar dhe regji te Besnik Bishes eshte mbeshtetur ne nje histori te vertete, te ndodhur para disa vitesh ne kryeqytetin shqiptar, ku mbeti e vrare nje studente. Ndoshta ka sherbyer kjo histori per te krijuar intrigen e ketij filmi televiziv, ku do te mund te gjejne veten jo vetem shqiptaret, por dhe publiku i huaj.

Monday, 11 February 2013

Sot nis "Top Fest 10" [VIDEO]

Klea Huta, Venera Lumani dhe Keler Sufja, prezantues

Edicioni i 10-te i “Top Fest”

Edicioni i 10-te i festivalit me te ndjekur te muzikes bashkekohore shqiptare, ”Top Fest”, do te nise rrugetimin e tij kete te hene ne ekranin e Top-Channel”.

Ky eveniment i shumepritur muzikor do te sjelle per publikun shqiptar shume performanca te reja, ku nuk do te mungojne edhe surpizat.

”Ne kete edicon do te kete shume artiste te rinj dhe nje produksion modern. Jemi ne ediconin e katert te te keduarit live ne “Top-Fest”, duke qene edicioni i 10 presim nje spektakel te madh. Rrymat alternative moderne dhe punimet e artisteve, te nje cilesie verete te larte, pritet te krijojne nje spektakel jo vetem ne mode, por te nje niveli me te vertete bashkekohor”, deklaroi Dorian Gjoni, drejtuesi artistik i ketij festivali.

Monday, 2 July 2012

Revista PALOMA - 30 Qershor 2012

Revista PALOMA, 30 Qershor 2012
 • Manjola Nallbani: Familja eshte e para!
 • Genta: Kam njohur nje djal qe me pelqen, Rubensi s'na le te qete!
 • Adelina Tahiri si Jennifer Lopez, Tuna si Rihanna
 • Seldi, sa seksi...
 • Klea e "Procesit sportiv", Nje yll i ri po lind!
 • Shakohoxha: Komentatori duhet te beje 15 gabime ne ndeshje
 • Pas thashethemeve, Liam le Shqiperine, shkon te Evelina per ta qetesuar
 • Gerta: Mes meje dhe Liamit nuk do te kete dashuri. Do behem kengetare!
 • Erdhi vera, u zhvesh Rovena
 • Nora Istrefi shkon ushtare!
 • Nudo e pare ne nje kopertine shqiptare
 • I dashuri ideal: Oni Pustina
 • 1 minute me Viola Spiron
 • IN & OUT: Robert Berisha, Albana Osmani, Eliza Dushku (IN); Ledri, Kryeredaktoret e revistave, Real 1 (OUT)
 • Pa te brendshme eshte moda: Angela Martini, Genta Ismajli, Arta Dobroshi, Rita Ora, Adelina Berisha, Bleona Qereti, Tuna Sejdiu

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online