All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Kledi Bahiti. Show all posts
Showing posts with label Kledi Bahiti. Show all posts

Monday, 11 March 2013

Kledi Bahiti, sjell klipin kushtuar vellait

Kledi Bahiti
Kledi Bahiti, nje dedikim per te vellane

Te gjithe e njohim ate si autor te shume prej kengeve me te suksesshme te momentit, fitues te shume cmimeve prestigjioze (vitin e kaluar rrembeu dhe trofeun e cmimit te pare ne ‘Top Fest 9’), por se fundmi kemi njohur edhe nje ane tjeter te artistit. Ai vjen si kantautor, ne nje kenge dedikuar vellait. Edhe kete here, ThreeDots, ProVideo dhe Olti Curri sjellin nje kenge tejet emocionuese dhe nje klip prekes, me xhirime nga jeta e vertete e kompozitorit. Edhe pse Kledi ia ka dedikuar kete kenge vellait, te gjithe mund ta gjejne mjaft mire veten aty… “Te gjithe e kemi nje pike te dobet… Pika ime e dobet jeni ju, mami, babi e sidomos ti jeta ime. Kur linde ti, Zoti me bekoi dhe me beri me nje VELLA, me nje SHOK, me nje MIK, me GJITHCKA kam dashur dhe DUA. Ndjenja ime per ta eshte kaq e forte, sa zor se mund te shprehet me fjale…


Sunday, 10 March 2013

Revista BLUETOOTH - 9 Mars 2013

Revista BLUETOOTH, 9 Mars 2013
 • Big Brother; Sekretet: Xhimi i martuar; Shpendi nuk flet me babane; Jonilda, vajza qe do te beje operacion plastik brenda shtepise; Nena e modeles: Konflikti me Elenen perpara se te futej ne "BB6", i thashe te vishej; Nis te dielen "Fan Club"-i, Albana Osmani serish prezantuese. Olti Curri: Ankohen per mua, ata qe nuk dine te bejne "Big Brother"
 • Merr fund lidhja: Shpati dhe Aferdita ndahen me telefon!
 • I dashuri shqiptar "vret" Bleona Qeretin
 • Manjola Nallbani: Ne komunikimin me vajzat nuk kam tabu. Kengetarja se suksesshme ndan me lexuesit sekretin e te qenit ne super forme
 • Kledi Bahiti, nje dedikim per te vellane
 • Pellumb Piperos, i vjedhin targat
 • Nje feste surprize per Leonora Jakupin
 • Makina e re e Mayes
 • Elvana Gjata, me lajme te reja

Sunday, 26 August 2012

Revista BLUETOOTH - 25 Gusht 2012

Revista BLUETOOTH, 25 Gusht 2012
 • Bleona Qereti, vjen me avion privat, 4 milione $ per albumin
 • Jozefina Topalli; Pasioni i ri i Kryetares se Kuvendit: Hipizmi
 • Edi & Linda Rama; Pushimet e kreut te opozites me bashkeshorten
 • Ulpiana Lama, prezantuesja e re e "Pasdite ne TCH"
 • Intervista, Ermal Mamaqi: Aborti i Amit i papritur, mezi presim te behemi prinder
 • Fotot ne plazh: Zajmina superseksi ne jaht; "Polici" eksploron karaburunin
 • Ermela Mezuraj, feston 26 vjetorin: "Parate e mbetura nga cmimi i madh me dalin per te jetuar mire. Me Jotin s'kemi bere plane per martese"
 • Zanfina e treta ne Ballkan
 • Franceska: Ermali i di te gjitha levizjet e mia
 • Genta Ismajlit i arrestojne menaxherin
 • Zajmina dhe Fjolla puthje lesbos
 • Vesa Luma dhe Big Basta shkembejne mesazhe dashurie ne FB

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online