All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Klodi Cela. Show all posts
Showing posts with label Klodi Cela. Show all posts

Saturday, 30 March 2013

Revista PANORAMA PLUS - 30 Mars 2013

Suplementi Panorama PlusRevista PANORAMA PLUS, 30 Mars 2013
 • Intervistat: Bertina Mehmeti, Genta Gjalpi. Sherri per te dashurin e Gentes, rrefejne ngjarjen!Bertina: Nuk kam ngelur t'i marre te dashurin Gentes! Genta e BB: Ate qe e beri Bertina me Gesin, une s'do e beja me te dashurin e dikujt
 • Elena harron te dashurin, skena te nxehta ne krevat me Viganin. Motra e Elenes: Jemi merzitur me Elenen, po e tepron me Viganin! I dashuri nuk pranon te flase.
 • Paparazzi; Argita Berisha ben hunden operacion, fotot para dhe pas
 • Big Brother; Plasin skenat lesbike mes Jonildes, Elones dhe Joanes. Festa e beqarise e organizuar nga "Vellai i Madh" ndez fantazine erotike te vajzave
 • Iliri fle me Olten dhe i flet per te dashuren: Unazen do ia blej 2 milione euro
 • Shpendi: Nuk me duket e sinqerte Eldora
 • Banoret: Nuk do pranonim te shkonim me Brad Pitt apo Megan Fox

Saturday, 11 February 2012

VIP Ballina: Revista PANORAMA PLUS - 11 Shkurt 2012

Revista PANORAMA PLUS, 11 Shkurt 2012
 • Leonora: "Adelinen e ftoj ne debat publik me fakte, jo me fjale rruge"
 • Ledina Celo e feston 35-vjetorin si mama
 • Me iniciativen e Bleones, kengetaret krijojne levizjen "I love Berisha"
 • Shpat Kasapi dhe Sabri Fejzullahu ndalohen te shkojne ne Angli per nje vit. Kengetaret kane perdorur vizat turistike per koncerte dhe ky quhet perfitim ilegal
 • Olsi i BB: Ka ardhur momenti te gjej partnere dhe te krijoj familjen time
 • Klodi Cela "BB3": Darka ime elegante me kryeministrin belg, jam i dashuruar. Ish banori i BB3 rrefen jeten njevjecare ne Itali dhe takimin me Elio di Rupo, nje gay i deklaruar. Klodi: "BB5" pse te mos fitoj nje gay apo lesbike?
 • Denohet me burg motra e Ermeles se "BB4". 3 vjet e 4 muaj burg dhe 27 mije euro demshperblim eshte vendimi i Gjykates per Gerta Mezurajn

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online