All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Klodian Cela. Show all posts
Showing posts with label Klodian Cela. Show all posts

Sunday, 21 April 2013

Klodi i BB: Rikja, nje Monica Bellucci shqiptare

Klodi & Rikja
Flet miku i saj, Klodi Cela: Si e njoh Riken; mund te quhet Monica Bellucci shqiptare

Erdhi si surprize te shtunen e kaluar ne kete edicion te “Big brother”. Quhet Rike Roci, 26 vjece dhe jeton ne Itali, eshte marre me modelizem, nderkohe po punon edhe si stiliste e parukiere atje. Eshte ne nje lidhje te gjate dashurie me italianin Luca Binetti, ndersa ne realizuam nje bisede me nje nga miqte e saj me te mire, ish-banorin e “BB”, Klodi Cela, i cili tregon se si e njeh ai Riken. “Ajo eshte nje femer shume e embel, me vlera njerezore, jeton nje ore larg meje se bashku me familjen e saj prej me shume se 16 vitesh. Eshte e fejuar me nje djale shume king, nje vajze qe punon si hair styler (parukier), eshte femer qe di te komunikoje shume mire. Te Rikja mua me pelqen bukuria qe tashme shihet, por edhe sjelljet e saj te bukura, eshte shume e dashur dhe me nje zemer te madhe”, tregon Klodi mbi ate se sa e njeh miken e tij, tashme banoren me te re Rike Roci.


Wednesday, 11 July 2012

Klodi i Big Brother ia gjuan Balotellit

Klodian Cela i Big Brother, i cili deklaroi live për prirjet e tij ndaj meshkujve ka publikuar një foto përkrah super Mario Balotellit në një klub nate ku ka qenë i pranishëm futbollisti.

Klodi duket shumë i lumtur teksa po del në foto me të dhe menjëherë pas publikimit të kësaj fotoje komentet e njerëzve kanë qenë të shumta, ku shumë prej te cilave janë të tilla si “Klodi duke ia luajtur Balotellit” ose “Klodi kap edhe Balotellin”, gjithsesi Klodi mund të jetë edhe një fans i Super Marios dhe asgjë më shumë../Info-Vip/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Big Brother Klodi Balotelli hits him

Big Brother Klodian Cela, who claimed for his live to men published a photo alongside super Mario Balotelli in a nightclub where the player was present.

Sunday, 17 June 2012

Klodit i iken inati, rikthehet ne Shqiperi...

Klodit te BB3 i iken inati, rikthehet ne Shqiperi ne shoqerine e VIP-ave

Ish-banori i BB3, i vetmi djale gay i deklaruar ne nje show shqiptar televiziv eshte rikthyer ne Tirane, pasi u largua i zhgenjyer pak kohe me pare drejt Italise. Ai eshte fotografuar ne after party-n e organizuar ne “Sumer Matis” te enjten ne mbremje, ne shoqerine e personazheve te njohur VIP te ekranit. Kjo eshte hera e pare qe ai shfaqet ne nje ambient publik ne Tirane, pas largimit te tij shume i zhgenjyer nga ky realitet me mjaft paragjykime, sipas tij. Madje dhe ditelindjen e tij pak muaj me pare ai e organizoi ne Itali, ku rreth 150 veae ishin mbledhur ne restorantin ”Squared16” ne darken gjate se ciles ai mori shume dhurata nga modele, artiste e biznesmene atje. Nuk dihet nese ky rikthim eshte i perkohshem apo nese Klodiani po rishikon dhe nje here mundesine e rikthimit te perhershem. /panorama plus/

Saturday, 19 May 2012

Revista PANORAMA PLUS - 19 Maj 2012

Revista PANORAMA PLUS, 19 Maj 2012
  • Zajmina, biografi ne wikipedia, ku i renditen te gjitha deshtimet si kengetare. Nga kenget e vjedhura deri te vleresimi me nje vote
  • Gerta e BB5: Ju tregoj bisedat qe me ka bere Franceska per te dashurin ne burg. Ai u denua per lende narkotike, Franceska mendon vec per te. Lidhja me Ermalin, vetem per loje!
  • Rona Nishliu ne Eurosong, fansat qajne me zerin e saj, por ironizojne look-un e patrajtuar
  • Besnik Qaka, solisti i NRG Band, akuzohet per marredhenie seksuale me te mitur, rrezikon 10 vite burg. Besnik Qaka: Keta te njollosin pa kurrfare ndergjegjeje
  • Flet Sadri Malaj, babai i Soni Malajt: "Nuk mund te denigroje imazhin e vajzes sime Arjan Konomi, i cili rrihet ne pub-e"
  • Doruntina Hoxha: Miss Suedia, nje mundesi qe te realizoj deshirat e mia
  • Blerim Destani: Seksi ndikon shume per te qene ne forme

Tuesday, 13 March 2012

Klodi argetohet me meshkuj striptist...

Meshkujt me muskuj, shoqerues te Klodit

"Nuk me joshin keta meshkuj, nuk jane tipat e mi", keshtu ka lene komentin e tij Klodi Cela, djaloshi qe u be i njohur fale pjesemarrjes se tij ne spektaklin ‘’Big brother’’ ne edicionin e trete. Pervec kritikave te shumta qe ai dergon ne adrese te banoreve, organizatoreve dhe gjithckaje qe lidhet me spektaklin, Klodi here pas here publikon edhe imazhe e foto nga evente te ndryshme ne te cilat merr pjese. Ai gjithashtu shijon edhe jeten e nates ne Itali, duke u bere pjese e mbremjeve te paharrueshme atje. Mes te tjerave, Klodi ka vendosur ne profilin e tij edhe nje foto, ku gjendet ne mes te dy meshkujve me muskuj, te cilet ne pub-in ku eshte argetuar ai, kane pasur rolin e striptisteve. /panorama plus/

Friday, 24 February 2012

Klodi i pergjigjet Arbanes: Mjaft na shfrytezove...

Klodi i pergjigjet Arbanes: Mjaft i shfrytezuat konkurrentet e “Big Brother”

Ka mjaftuar nje interviste e moderatores Arbana Osmani per ish konkurrentet e Big Brother Albania, e cila coi ne zemerimin e ketyre te fundit. Per here te pare Osmani ka shprehur preferencat e saj per ish -konkurrentet e Big Brother Albania, por nuk ka ngurruar te flas edhe per ata qe i duken antipatike.

Personazhi me antipatik ne syte e saj, eshte Klodi, djali shqiptar nga Lezha qe e deklaroi hapur homoseksualitetin e tij, brenda shtepise me te famshme ne Shqiperi.

I menjehershem ka qene reagimi i Klodit. Ne profilin e tij ne Facebook, Klodi thote se Arbana eshte mesuar ti shfrytezoj njerezit.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online