All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label LMFAO. Show all posts
Showing posts with label LMFAO. Show all posts

Monday, 30 January 2012

Vildane Zeneli provokon anetarin e dyshes LMFAO

Nje tjeter modele shqiptare zhvishet nudo

Modelja shqiptare Vildane Zeneli është duke mahnitur të gjithë me zhveshjen e saj, madje edhe të famshmit. Anëtari i dyshes LMFAO, shfaqet në këtë foto gjatë momentit kur ka parë fotografinë e modeles Vildane Zeneli në kalendarin që shoqëron librin “Culo”.

Me aq sa ka hapur gojën i shkreti mirë që nuk ka pësuar infarkt, megjithëse nuk i vë dot faj. Në këtë kalendar, dhe pikërisht në këtë foto ajo shikohet krejt nudo me të pasmet e saj shumë seksi./Albavipnews/
- - - - - - - - - - - - - - - -
[[ translation by google:
Zeneli Vildane member provokes duo LMFAO

Albanian Model Vildane Zeneli is amazed everyone with her ​​stripping, even celebrities. A member of the duo LMFAO, appears in this photo during the moment when the first photograph of the model in calendar Zeneli Vildane accompanying book "Culo."

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online