All articles are translated into english via Google. For english version of the article click on "Read More" link... Please note, "Thashetheme" is albanian word for gossip.
Showing posts with label Lori Haxhiu. Show all posts
Showing posts with label Lori Haxhiu. Show all posts

Thursday, 28 March 2013

Cfare meshkuj pelqen Lori Haxhiu...

Lori Haxhiu
Sexy and Single
Lori Haxhiu: Meshkuj vulgare dhe te rendomte, me qendroni larg!

Hera e fundit kur te ka pelqyer nje mashkull?
- Meqe dua te tregohem e sinqerte gjate gjithe kesaj interviste, pohoj se mbreme kam pare nje film interesant (buzeqesh). Aktori protagonist ishte yll..

Hera e pare kur te ka pelqyer nje mashkull?
- Kur besova ne historine e Borebardhes me princin e saj. Atehere nisa t'i shihja meshkujt me nje sy tjeter, jo vetem si shoke te ngushte (qesh).

Kur ka ndodhur puthja e pare?
- Me mire mos ta them, do zhgenjeheshin vogelushet e diteve te sotme...

Sunday, 16 September 2012

Revista PALOMA - 15 Shtator 2012

Revista PALOMA, 15 Shtator 2012
 • Flet Besfort Hasanaj, njeriu qe i ka publikuar videot e kengetares: "Ja cila eshte fytyra e vertete e Bleona Qeretit". Kerkoi te martohej me mua per te bere dokumentet gjermane. Bleonen e kane arrestuar se vodhi ne nje dyqan.
 • Elvana Gjata me e mira ne Ballkan
 • Erioni dhe Lori. Me shume se sa vetem koleg...
 • Genta e BB: Nuk kam bere abort! Na ka zene frika te shkojme te gjinekologu se te bejne me barre!
 • Kastro Zizo: "Vitin tjeter kandidoj per deputet". "Zone e lire" me ka prishur gjithmone pune, nuk shkoj me!
 • Ne dasme me Orinda Huten
 • In Love, Devis Xherahu & Ertemiona: "Pas 20 vitesh? Te rrudhur por te lumtur!"
 • Gena: Pas divorcit, ndihem mire shpirterisht
 • Ish-e dashura e Noizy-t ne shoqerine e Stresit
 • Rita Ora kerkon te dashur
 • Elton Tozaj, ngre shqetesimin e radhes: "Vitin tjeter, do bejme kufja party?"

Sunday, 2 September 2012

Revista PALOMA - 1 Shtator 2012

Revista PALOMA, 1 Shtator 2012
 • Martina Ivezaj, shqiptarja perfaqesuese e Gjermanise ne Miss World: Ne "Miss World" te gjitha vajzat kishin nga nje mik
 • Dj Free Style & Brasco: Bleona eshte unike, ka energjite e nje superstari. Shqiperia na mahniti, do t'i themi Timbalandit te vije patjeter
 • Noizy ngjitet ne ring lakuriq. Tradhtia qe e beri te humb besimin te femrat
 • Liami dhe Evelina lene Shqiperine: Ketu na u be jeta monotone!
 • Dafina Zeqiri le Ledrin, fillon alkoolin
 • Mira Konci ne forme te shkelqyer
 • Blerta Gace, motra e kengetares Aurela Gace me klipin "Je ti": Nga mua prisni cudira!
 • Nora, seksi ne Dhermi
 • Lori Haxhiaj dhe Erion Zeqiraj, prezantuesit e rinj te "Dita Ime"
 • Valbona Mema, me disa kile me pak, tregon linjat e reja
 • Elda Koci, pas ndarjes nga Redon Makashi, behet nuse

Sunday, 17 June 2012

Femrat e ekranit, per ke bejne tifo ne Euro 2012


Femrat e ekranit, per ke bejne tifo ne Kampionatin Europian

Kete jave kane qarkulluar kudo fotot e kancelares Angela Merkel, e cila dukej tifozja me e cmendur e Gjermanise, pavaresisht kostumit qe mbante veshur dhe postit te saj te rendesishem. Megjithate nuk eshte vetem kancelarja gjermane, nga femrat e politikes, televizionit apo modes, qe i kane syte te drejtuara nga fusha e blerte ku luan skuadra e preferuar e tyre ne kete Kampionat Europian te futbollit. Vajzat e njohura te ekraneve tona, te cilat i shohim shpesh ne emisione te ndryshme e te suksesshme, vijne duke na treguar se per ke bejne tifo ne kete Europian. Secila prej tyre ka nga nje skuader te ndryshme, e nese iu eshte krijuar bindja qe ne Shqiperi ka shume tifoze te Italise, sidomos femra, nder personazhet tona vetem njera ka qelluar te jete me kete skuader. Te tjerat i zbuloni me poshte.

Gossip definition

Gossip is idle talk or rumor about the personal or private affairs of others. It is one of the oldest and most common means of sharing facts, views and slander. This term is used pejoratively by its reputation for the introduction of errors and variations into the information transmitted, and it also describes idle chat, a rumor of personal, or trivial nature.

The term is sometimes used to specifically refer to the spreading of dirt and misinformation, as (for example) through excited discussion of scandals. Some newspapers carry "gossip columns" which detail the social and personal lives of celebrities or of élite members of certain communities.

TV&Showbiz | Mail Online